Продавам онлайн игра.

Рейтинг - 0%
0   0   0
Ние от td Group разработихме онлайн игра главната тематика на играта е "Състезания с коли" .
Системата както и дизайна на сайта са напълно авторски.
Опции:
- Отделен логин с регистрация.
- Админ система с която може да управлявате цялата игра.
- Съюз - в него може да се събирате приятели/други и с да се състезавате с други съюзи. ( Ще печелите по-лесно пари и ще може да си увеличите ниво ) .
- Магазин - В него ще намерите всякакви допълнителни неща , който могат да увеличат вашето ниво и да станете по-добър.
- Чат - в него може да си комуникирате по-между с цел по-забавна игра.
- Пазар - в него ще може да предлагате ваши кредити / пари / гаджета и т.н срещу други неща в зависимост какво ви трябва.
- Карай из града - това е опция в която избирате колко часа ще карате и съответно колко пари ще може да спечелите. Това е перфектния начин , в който може да печелите пари и да трупате ниво без да играете.
- Гаджета - Всеки един потребител може да печели гаджета и с тях може да купува неща от магазина.
- И много други опции при сериозен купувач сме съгласни да добавим някой неща.

Цена по договаряне.

Снимка на играта:
http://prikachi.com/images/969/4988969u.png

Предлагаме и демо за сериозните клиенти. Може да ми пишете на лично съобщение или в скайп : versus.bg
 
От: Продавам онлайн игра.

Може ли цена и демо на ЛС
 
От: Продавам онлайн игра.

Тая компания td Group има ли сайт?

Добавете ме на скайп и ще се оточним.
Верно ли по скайп се Оточнявате със сериозните клиенти? Мене ми изглежда малко несериозно и детинско щото.

Каква е средната възраст на персонала в td Group?
 
От: Продавам онлайн игра.

@Димитров пак ли ти бе? Аве не ти ли писна в И.Т.К. да лъжеш, ами и тук дойде....
Относно играта, моднат, краден продукт не заслужава и стотинка дори.
Ама ми е много интересно как теглите нулнати системи от cms-**[dot]com преработвате ги леко и след това се опитвате да продавате тук където си мислите че има балъци...
Ще му дойде времето когато ще се научиш, но явно няма да е сега....
 
От: Продавам онлайн игра.

@Димитров пак ли ти бе? Аве не ти ли писна в И.Т.К. да лъжеш, ами и тук дойде....
Относно играта, моднат, краден продукт не заслужава и стотинка дори.
Ама ми е много интересно как теглите нулнати системи от cms-**[dot]com преработвате ги леко и след това се опитвате да продавате тук където си мислите че има балъци...
Ще му дойде времето когато ще се научиш, но явно няма да е сега....

<OFFTOPIC>какво е И.Т.К.?</OFFTOPIC>
 
От: Продавам онлайн игра.

Източна Телекомуникационна Компания - http : // www[dot]etcc[dot]bg
 
От: Продавам онлайн игра.

Мога да кажа само едно всеки ред код от тази игра съм я писал АЗ, така че които не вярва ще му покажа кода и ще говорим тогава
 

Прикачени файлове

  • 02c83631cfc045cd.jpg
    02c83631cfc045cd.jpg
    138.1 KB · Преглеждания: 96
Последно редактирано:
От: Продавам онлайн игра.

Мога да кажа само едно всеки ред код от тази игра съм я писал АЗ, така че които не вярва ще му покажа кода и ще говорим тогава, а и codefuture като не знаеш за сайта недей говори глупости(там с Димитров си се оправяйте лично не тук).
 
Последно редактирано:
От: Продавам онлайн игра.

Тъй ли, значи и http://www.xrace.eu/ тази си писал ти? или прости си сменил дизайна, а системата е от cms-**[dot]com
 
От: Продавам онлайн игра.

Ай ме аднеш на скайп да ти покажа отворко (skype: vako123_pz) да видим кое е цмс . Сайтът, който съм писал изобщо не е цмс или xrace.eu но щом смяташ ти си знаеш мога да кажа само едно аз съм професионалист и ще си остана такъв, всичко е лично мой код, но вие ще си седите винаги алъците :D :).
 
От: Продавам онлайн игра.

Ай ме аднеш на скайп да ти покажа отворко (skype: vako123_pz) да видим кое е цмс . Сайтът, който съм писал изобщо не е цмс или xrace.eu но щом смяташ ти си знаеш мога да кажа само едно аз съм професионалист и ще си остана такъв, всичко е лично мой код, но вие ще си седите винаги алъците :D :).


Става забавно.
 
От: Продавам онлайн игра.

все едно съм във форум със средна възраст 11 години :(
к'во ви пъка дали системата е теглена от цмс-бг ?
все едно ще искара милиони от нея.. до сега не е имало интерес - няма и да има
сега кой я е писал, какво значи "модване", колко я е "моднал"
преди 5-6 години бях в такъв форум и тази тема все едно е от тям копирана
 
От: Продавам онлайн игра.

Просто ме ядосва като казва че е цмс, защото вложиш доста труд да я напиша, но няма значение аз си знам истината така че ...
 
От: Продавам онлайн игра.

Просто ме ядосва като казва че е цмс, защото вложиш доста труд да я напиша, но няма значение аз си знам истината така че ...

Чети какво означава CMS
A content management system (CMS) is a computer system that allows publishing, editing, and modifying content as well as site maintenance from a central page. It provides a collection of procedures used to manage workflow in a collaborative environment

Щом има admin panel значи е CMS, а пък кой я писал, кой я модвал, откъде я теглил вече са си ваши спорове.
 
От: Продавам онлайн игра.

@Димитров пак ли ти бе? Аве не ти ли писна в И.Т.К. да лъжеш, ами и тук дойде....
Относно играта, моднат, краден продукт не заслужава и стотинка дори.
Ама ми е много интересно как теглите нулнати системи от cms-**[dot]com преработвате ги леко и след това се опитвате да продавате тук където си мислите че има балъци...
Ще му дойде времето когато ще се научиш, но явно няма да е сега....


Нямам регистрация в такъв сайт. Системата и дизайна са напълно авторски мога да те уверя. Усещам ,че си поредния hather в форум , който се мисли за нещо повече и само гледа да създава смут. Може да ме бъркаш с някой не е един човек , който се казва Иво Димитров , както и 100-тици други имена.


Тая компания td Group има ли сайт?


Верно ли по скайп се Оточнявате със сериозните клиенти? Мене ми изглежда малко несериозно и детинско щото.

Каква е средната възраст на персонала в td Group?


Първо ние не сме фирма , а група приятели събрани с една цел изкарване на пари. Уточняваме се по скайп понеже е удобно , не ни е проблем да създадем сайт , но за този етап не мисля ,че ни е нужен.
 
От: Продавам онлайн игра.

Ти балък ли си ле какъв си?????????? Щом има админ панел било ЦМС :cry: карате ме да подивявам да не ползвам цинизми ама ще ви е*а в балъците като не вярвате си е ваш проблем. Като се форсираш толкова адниме да те форсирам аз reg.jpgБез име.jpg
 
От: Продавам онлайн игра.

Ти балък ли си ле какъв си?????????? Щом има админ панел било ЦМС :cry: карате ме да подивявам да не ползвам цинизми ама ще ви е*а в балъците като не вярвате си е ваш проблем. Като се форсираш толкова адниме да те форсирам аз Виж файлът 4340Виж файлът 4341

На мен ли говориш бе професионалистЕ?
 

Горе