Продавам онлайн магазин

bekyarov

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Здравейте.

Продавам онлайн магазин за парфюми (parfumionline.net)
Сайтът е пуснат преди 10 -15 дни, регистриран е във над 100 бг директории, също така има и около 10 описания на парфюми, които са превеждани от английски сайтове.
Магазинът лесно може да се използва за продажбата и на други продукти.
Причината за продажбата на сайта е липсата на доставчик на парфюми.


Заинтересованите нека се свържат с мен за цена и други въпроси:
-На лично
-скайп: vaskobekyarov
-тел - 0883395569
 
От: Продавам онлайн магазин

Стоките в него оригинални ли са? Или цените не са наред? Имам същия парфюм и ми повярвай, че оригинален цената не е толкова. Цената на един такъв е около 80 лева.
 
От: Продавам онлайн магазин

Тия без цените незнаят колко да поискат и затова така:)
Дай ориентировъчна цена в темата.
 
От: Продавам онлайн магазин

Тия без цените незнаят колко да поискат и затова така:)

Много добре знам, колко искам.. но не за първи път продавам сайт тук, че да не знам какво става когато се обяви цена (в 80% от случаите)
 
От: Продавам онлайн магазин

Мога само да кажа, че цената е добра, аз за съжаление нямам намерение да правя бизнес с парфюми, но всеки, който иска готов и работещ магазин, може да купи сайта - цената е много добра, за това което има - все пак не задавайте глупави въпроси - човека продава сайта, не продава БИЗНЕС МОДЕЛ, тоест вие си решавате какви продукти да има, просто са сложени някакви samples, колкото да има нещо в него - ваша грижа е да се постараете да намерите партньори и да развиете един добър и доходоносен бизнес.
 
От: Продавам онлайн магазин

Много добре знам, колко искам.. но не за първи път продавам сайт тук, че да не знам какво става когато се обяви цена (в 80% от случаите)

И аз знам каква е цената щом някой продавач го е срам да я обяви публично, затова и не питам :)
 
От: Продавам онлайн магазин

И аз знам каква е цената щом някой продавач го е срам да я обяви публично, затова и не питам :)

За да избегна коментари и от този вид ще обявя и цената, която е 100лв макар,че ако някой се интересува от сайта, ще драсне 1 лс и ще разбере, а само да те питам ти какво искаш да постигнеш с излишния си коментар..сигурен съм че не те интересува нито сайта нито цената :)
 
От: Продавам онлайн магазин

Много добре знам, колко искам.. но не за първи път продавам сайт тук, че да не знам какво става когато се обяви цена (в 80% от случаите)
bekyarov ще извиняваш, че ти спамя темата, но ми стана малко смешно.Ако пуснеш цената на сайта ще има коментари от сорта " ти луд ли си за тия пари ".Ако пък непуснеш цената ще има коментари, че неможеш да определиш цената на сайта си и подобни.И какво излиза накрая и в двата случая ще има яко спам :rofl
 
От: Продавам онлайн магазин

bekyarov ще извиняваш, че ти спамя темата, но ми стана малко смешно.Ако пуснеш цената на сайта ще има коментари от сорта " ти луд ли си за тия пари ".Ако пък непуснеш цената ще има коментари, че неможеш да определиш цената на сайта си и подобни.И какво излиза накрая и в двата случая ще има яко спам :rofl

Май няма отърване от него..
 
От: Продавам онлайн магазин

Верно е нормална цената.. извинявам се
 

Горе