Продава се: Продавам онлайн магазин

Мария33

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, продавам онлайн магазинче.Не е работено с него,няма качени продукти.
PrestaShop
Платен домейн и лого.
Fancykids.bg
1500 лева
 
Не знам вие ми кажете.Платих 2300 за него
Споделете кой е взел 2300 за този сайт, да внимават с подбора други.
 
взимай колкото ти дадат и ограничи загубите до минимум
 
Не знам вие ми кажете.Платих 2300 за него
Добре де хора не разбирате от програмиране и сайтове. Отвори го и кажи харесва ли то това за което си кихнала 2300 лева?
При мен не може зареди 1 минута началната страница (гигабитов интернет в Англия)......
Ако имаш договор за "това" подобие на сайт, много внимателно го провери и си търси парите обратно...
 
За съжаление нямам никакъв договор.Имам само фактури които съм плащала към фирмата която ми направи сайта.
 
За съжаление нямам никакъв договор.Имам само фактури които съм плащала към фирмата която ми направи сайта.
те не са ти направили сайт а инсталация и са пипнали тук там
 
Здравейте, продавам онлайн магазинче.Не е работено с него,няма качени продукти.
PrestaShop
Платен домейн и лого.
Fancykids.bg
1500 лева
А защо не е работено с магазина?
Тъй и тъй е направена инсталацията, защо не го ползваш?
 
Ужасно,не знам какво да напиша:((((.Ясно е,че не се продава вече!Благодаря на включилите се,ще се опитам да преговарям със създателите на сайта за да ми възстановят сумите които заплатих.
 
Ужасно,не знам какво да напиша:((((.Ясно е,че не се продава вече!Благодаря на включилите се,ще се опитам да преговарям със създателите на сайта за да ми възстановят сумите които заплатих.
Споделете фирмата, поне да ги хване срам.
 
Сутринта в контакти имаше посочен мейл за връзка нещоси@animes3000.net. Сега е сменен. Вие ли го сменихте и защо?
На тяхно име е и домейна регистриран. Да не се окаже, че освен фактури имате и нещо общо с фирмата?
 
White не нямам общо с фирмата де да имах:))).Аз го смених защото те имаха достъп до сайта,и опитах да сменя пощата заедно с паролата.
Фирмата е Animes 3000
Ако домейна е на тяхно име какво значи това?
 
и хоста ли е при тях, че да не се окаже, че нямаш нищо
 
Да пред два дена им преведох 70 лева по банков път за да се вижда сайта,понеже беше изтекъл.
 
Хмм сега изобщо немога да влезна в сайта.С новата парола и поща.Дали може да ме посъветвате защо
 
Дали може да ме посъветвате защо


Кажи им да си удържат 300лв за домейна, хоста и двата часа нужни за конфигурацията и да ти върнат остатъка. След това забрави за електронната търговия.
И ги покани да се включат в темата :D
 

Горе