Продава се: Продавам онлайн магазин

TrOfi

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Продавам дропшипинг бизнес за гуми, автоаксесоари и консумативи. Освен уникален домейн, има и ютюб канал с 2800+ последователи, Фейсбук профил с 500+, Инстаграм с 200+ и тик ток с над 100 000 гледания на съдържанието. Магазина има инсталиран и настроен OceanWP, готов за качване на продукти. Давам контакти на търговци и давам първоначални насоки и идеи от моята гледна точка за индентифициране на килинг продукти и нещо като мини бизнес план. Давам и контакт на главния продуктов мениджър на един от големите бг онлайн магазини за продажба на гуми и консумативи (няколко милиона оборот на година), който може да бъде убеден да стартира работа за вас за около 3/3,5к лв нето или срещу хонорар да ви даде първоначални насоки, вероятно, като е работил с доставчици от Европа и Азия и България разбира се, от скоро работи в друга сфера и би бил отзивчив :) Бизнеса е подходящ за хора от гр. София.
Цена за всичко изброено - 2200лв. Нова цена 1500лв. Крайна цена 1000лв, да не забравяме и социалните мрежи към всичко :Д
Последна цена 500лв
 
Последно редактирано:
Кой си купува гуми онлайн 😁
Аз си купувам от Диана, като от техен партньорски сервиз получавам безплатен демонтаж на стари, монтаж на нови с баланс и 1 година гаранция ако дадът някакъв дефект и фактура
 
Аз си купувам от Диана, като от техен партньорски сервиз получавам безплатен демонтаж на стари, монтаж на нови с баланс и 1 година гаранция ако дадът някакъв дефект и фактура
И доставката сигурно е безплатна 😁
 
Кой си купува гуми онлайн 😁
Явно бая хора, щом знам за един магазин, който прави 4милиона+, и още един, който е на 8+милиона (но имат и 3-4 сервиза за монтаж) и това е по данни на регистъра. Може ако на някой му е интересно, да му пратя линк към магазините и сам да си види фирмите и провери. Сещам се за още 2-3, които 100% са на 5+ милиона оборот и не говоря за Диана, Маргел, Примекс итн, а за онлайнчета.
 
Явно бая хора, щом знам за един магазин, който прави 4милиона+, и още един, който е на 8+милиона (но имат и 3-4 сервиза за монтаж) и това е по данни на регистъра. Може ако на някой му е интересно, да му пратя линк към магазините и сам да си види фирмите и провери. Сещам се за още 2-3, които 100% са на 5+ милиона оборот и не говоря за Диана, Маргел, Примекс итн, а за онлайнчета.
Със сервиз е ясно, но да купя гуми от някакъв случаен интернет магазин ми е неестествено :)
 
Този с 4+ милиона оборот няма сервизи или партньорства с такива. И на мен ми беше неестествено да си купя дрехи онлайн преди години, после пък техника и последно храна. Пък в момента пазарувам всичко това онлайн. Ще се пречупиш и ти един ден :Д. Даже вече има и онлайн аптеки, по-неестествено от гуми онлайн :Д
 
Кой си купува гуми онлайн 😁
Всички нови гуми, които съм купил, са били онлайн поръчани (10+ комплекта).
Тук въпросът е дали се продава нещо вече работещо или просто WP тема, която тепърва ще се разработва като бизнес?
 
Тепърва ще се разработва, но не е просто тема, а онлайн магазин с всичките му функционалности, настроен, много добър домейн и стартирани социални мрежи със съдържание и последователи, има и добавена стойност в инфото, който я долавя.... А именно, че големите пари идват не с партньорства само с бг компании, а с партньорства с бг компании и такива от Европа. Контакта, който давам е на човек, който е работил както с бг компанийте, така и с европейски такива, където цените на гумите са били доста по-ниски. И с правилна логистика и информация за това кои са най-търсените размери гуми да речем, може със затваряне на сравнително малко капитал да се реализират големи печалби. Разбира се не е толкова просто, но дори като контрактор този човек може да ви даде старт, ако сте в час с подобен бизнес :) Отделно и контакти на бг доставчиците.
 
Последно редактирано:
Нова цена 1000лв, има стартирани социални мрежи, дизайни за постове, добър старт за някой с ентусиазъм за такъв бизнес :)
 
Я дай да го видя, така и не разбрах за кой става дума
 

Горе