Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

FB_MARKETING

New Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
Както вече се разбра, започнах разпродажбата на страниците си, като успях да дам на доста късметлии на хубава цена изключително активни фейсбук страници.
Останаха още няколко страници, с по - малко фенове на брой но и изключително добре оптимизирани с изцяло чуждестранни потребители. Защо точно чуждестранни, само определени хора ще ме разберат но те са най - важни защото наистина ще им свършат работа , когато им ги дам.
Но, разбира се всеки , който има желание да я закупи, ще му обърна внимание и ще му дам съвет как да изкарва поне 2 лева на ден от тази страница със 1000 потребители, като постепенно ги увеличава и развива феновете.
Цената е символична 30 лв. само и само за да мога да я дам на човек, който наистина ще успее да е развие добре и да е доволен от приходите , които ще му докарва.
Отворен за всякакви въпроси, особено що се отнася до фейсбук и правенето на пари от него, мога да ви дам много полезни съвети.
Поздрави,<br /><br /> Домейн Име | URL: ввв.фацебоок.цом<br /><br />Приблизителна Цена: 30 лв.<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: EKONT, БАНКОВ ПРЕВОД<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

Защо се отказваш от страница, от която можеш да изкарваш минимум по 2 лева на ден и я продаваш за 30?
Защо 30 лева за 1000 чуждестранни фена е символична сума?
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

Изпрати я на ЛС
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

Прати ми я и на мене
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

и на мен също!
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

Има ли оферта още?!
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

ЛС и на мен ако може.
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

Ако все още се продава ЛС и на мен
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

Може ли малко инфо как да изкарваме по 2 кинта на ден от чуждестранна страница с 1000 фена - аз имам една с 300 000, ако може да я монетизираме по някакъв начин ;)
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

Може ли малко инфо как да изкарваме по 2 кинта на ден от чуждестранна страница с 1000 фена - аз имам една с 300 000, ако може да я монетизираме по някакъв начин ;)
Боже..Аз имам англоезичен онлайн магазин, може да се пробваме да пуснем някой линк към него за проверка на кликовете, и може да печелиш по нещо от мен например. Така е изкарват пари от такива страници
 
От: Продавам оптимизирана фейсбук страница --- чужд. потр. 1000+ фена

"Sit downn!","Class isn't over yet!" *Bell Rings* "Hahah F*ck you xD"

Това е страницата, колега - провери я във феуйса, че не ми дава да пусна линк, не съм пускал одавна но е доста активна, предимно англичани, американци и австралийци, може да измислиме някакво партньорство ;)
 

Горе