Продавам пиратска онлайн игра

От: Продавам пиратска онлайн игра

А кой държи правата на играта? Това, че вече не сте сътрудници не означава, че при наличието на договор с правила, вие не сте длъжни да ги спазвате..

Колегата има фирма/екип от хора които са направили играта, лично познавам някой лица от нея.
Играта е изпипана, стига да имаш възможност и да знаеш как.. сигурно може да се завъртят парички..
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Правата разбира се са наши и при нужда ще предоставим на сериозни заинтересованите лица контакт с XS-Software за верификация на казаното.

А кой държи правата на играта? Това, че вече не сте сътрудници не означава, че при наличието на договор с правила, вие не сте длъжни да ги спазвате..
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

За сериозно заинтересованите - обявената цена може да се коментира в разумни граници.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Мода да предоставя информация за revenue и traffic на заинтересованите. Моля пишете ЛС за повече детайли.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Пратил съм лични съобщения на всички заинтересовани. Има промяна в цената. Моля свържете се с мен ако имате още интерес.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Цената вече е съвсем символична. Моля тези които имат интерес да се свържат с мен.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Колко символична стана?
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

И що не го продава официално компания BigMage, a ти? Или ти си собственика на компанията?
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Аз представлявам фирмата. Всичко може да се верифицира по всяко време.

И що не го продава официално компания BigMage, a ти? Или ти си собственика на компанията?
 

Горе