Продавам пиратска онлайн игра

От: Продавам пиратска онлайн игра

Моля да си изчистите входящата кутия за да мога да Ви пратя ЛС

Може ли цена на линчна .
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Би ли ми изпратил ЛС с цена на играта и месечни приходи, имам голям интерес.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Ако не е продадена, бих искал повечко информация на ЛС. Посещения, цена, приходи. Очаквам отговор.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Какво се случи с тази въпросна игра ? Никой ли не я е закупил още . Може да изпратите съобщение с инфо като на колегата @Trav

Благодаря !
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

dead_pool, моля да си изчистите входящата кутия за да мога да Ви изпратя съобщение.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Играта все още се продава. Изпратил съм Ви лично.


Какво се случи с тази въпросна игра ? Никой ли не я е закупил още . Може да изпратите съобщение с инфо като на колегата @Trav

Благодаря !
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Бих искал цена и повече информация - кое се продава - само играта, играта с домейна и хостинга или ? Бих искал и информация за посещения, pagerank, активни потребители и т.н. Има ли някакви приходи до сега? Всичко това ако може на лично. Благодаря!
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Изпратих Ви личните си контакти. Моля свържете се с мен за да отговоря на всичките Ви въпроси.

Бих искал цена и повече информация - кое се продава - само играта, играта с домейна и хостинга или ? Бих искал и информация за посещения, pagerank, активни потребители и т.н. Има ли някакви приходи до сега? Всичко това ако може на лично. Благодаря!
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Може ли актуална цена на ЛС
И ако може да ми кажеш дали играта е върху дадена платформа (Zend, Symfony) или ако не е върху такава система дали е MVC базирана.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Изпратил съм инфото на ЛС. Моля да се свържете с мен за да отговоря на всичките Ви въпроси.

Може ли актуална цена на ЛС
И ако може да ми кажеш дали играта е върху дадена платформа (Zend, Symfony) или ако не е върху такава система дали е MVC базирана.
 

Горе