Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

nadalavera

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам онлайн магазин за енергоспестяващи устройства www.dalavera.biz ,

Продава се домейна +сайта+наличната стока както и цялото ноу-хау по бизнеса.
Правен е събмит в БГ директории и социалки , излиза на първа страница гугле в по ключова дума "енергоспестяващи устройства" Всеки месец за по 10 дена съм провеждал рекламна кампания в фейса и отвреме навреме в гугле което вдига продажбите двойно.
Повече инфо на лични или в темата.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://dalavera.biz/<br /><br />Приблизителна Цена 80 .00 лв: Договаряне<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 15.11.2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Page Rank: 1<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Приходи: на лично<br /><br />Начини на Плащане: пейпал,ипей, банка, пощенски запис, лично<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />Адрес на картинката за верификация (виж правилата): www.dalavera.biz<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

За сериозен купувач ще има хубава оферта :?:
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

Какви приходи има сайта и каква цена търсиш?
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

Изпрати и на мен малко повече инфо за сайта.
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

Отговорил съм ви на лично.
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

Все още се продава :)
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

И аз искам повече инфо.
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

Сайта може да се продаде и без стоката за 80 лева. Може да му се смени дизайна има заложени над 20 такива в системата , а може и да си продавате и друго не само енергоспестяващи устройства.
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

Стоката от къде е ? Издаваш ли фактура ?
Моля за повече подробности като брой артикули цена на артикулите която търсиш и прочие ...
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

Стоката от къде е ? Издаваш ли фактура ?
Моля за повече подробности като брой артикули цена на артикулите която търсиш и прочие ...

Извинявай колега немога да ти кажа доставчика , информацията за това ще получи купувача. Сайта и домейна се продават за 80 лева , наличната стока отделно при желание на купувача по доставни цени. Нарочно разделих сайта да се продава отделно и стоката, може купувача да реши друго да продава. За стоката която продавам издавам фактура . Сайта продава от 5-6 месеца само и единствено един артикул устройство за енергоспестяване, има достатъчно бройки новия собсвеник да продължи спокойно да работи магазина докато пристигне другата доставка. Ако нещо друго се сетиш питай.
 
От: Продавам работещ онлайн магазин за Енергоспестяващи устройства

ок прати ми цена на стоката бр х цена крайна цена на ЛС
 

Горе