Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

jasonborn

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг! сайта е развиван 4 години и си има потребители от цялата страна, верно че са малко околко 30 на ден,но си пускат обqви сами почти всеки ден и сайта си работи сам без да се налага аз да пускам обяви. идеален е за фирми за имоти, непрекаснато ми пишат хора които тарсят или продават нещо и дават комисионна, но аз не сам агенция за имоти и ги прескачам! моля хора които имат интерес но нямат пари да не ми пишат!няма бъгове и е с доста изчистен и функционален дизаин! има админ панел за изтриване и редактиране на обяви, както и за слагането на една топ обява на начална. при интерес пишете! http://imot24.com/ сайта се посещава и пълни с обяви без никаква реклама,миналата година пробно пуснах адъордс кампания за 1лв на ден и влизаха по 100 човека за 1 лв. така че от вас зависи развитието му. хоста и домеина изтичат септември!<br /><br /> Домейн Име | URL: http://imot24.com/<br /><br />Приблизителна Цена: 450<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Page Rank: 1<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Къстъм<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: epay,easypay<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

Приходи? 10 сим
 
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

приходи няма,слагал сам им банерчета за по 40-50 лв. но това беше в началото.
 
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

А системата каква е?
Лицензирана ли е или?
Другото, което ме интересува са посещенията, може ли графика с посещенията от началото на годината?
 
Последно редактирано:
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

https://www.tyxo.bg/d/58962/yearly системата е авторска,писали за я двама програмисти..за лиценз не сам и чувал,какво те притеснява? не му правя нито реклама нито спамя някаде,всички които влизат и публикуват го знаят от отдавна!
 
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

Писали са я двама програмисти?!? Нали беше "готова купена" система?
"a sistemata e gotova kupena(seshtam se che unikalna takava togava struvashe kam 2000$)i redizainata i prevedena ima dva ezika"

Знам ли, може заради умората и късния час да не съм схванал правилно... извинявам се, ако е така. Но мисля, че това, което ми описа на ЛС и това в последния ти постинг някак леко се разминават, и това ме безпокои.
 
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

бягай уе следовател,хаха напълно правилно се ме разбрал,така говореха програмистите тогава защото искаха с редизаин да могат да я продадат пак, беше 2008 бума на имотите, след това те се скараха нещо и маи са в америка, не мога да отговоря на въпроси като лицензирана ли е системата и какъв пхп код бил и тн. аз ти написах това парвият ден като пуснах обявата защото не знаех и не разбирам от това,след това се консултирах с един приятел с които щеше да го купува отдавна и се познава с програмистите и каза че системата е къстом и не е готова,добре че се обади защото не знаех кой бях заблудил! сега вече знаеш за системата, ще пазаруваш ли или ще си пишем лс. и после ще ги постваме..да ми беше писал щях да ти отговоря не е коректно да показваш лични съобщения сега така ме злепоставяш,като девойка постъпи! направи си сам сайт с каквато система си искаш за по-малко пари!:beer:
 
Последно редактирано:
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

Сваляй от цената и може да се мисли....
Един въпрос...как имаш уникални посетители до 1000 на месец, като Tyxo показва за м. Май 223 посетители...
 
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

ще ми изпратиш ли инфо за достъп до системата. Искам да видя как се качват имоти
 
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

не разбирам какъв достъп ти трябва да качваш имоти,качват се от тук http://imot24.com/publish.php ,ти кво паролата за kонтрол панела в хостинга ли да ти дам? уточни си въпроса малко,имам чувството че е модерно да се трупат мнения в този форум
 
Последно редактирано:
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

Сваляй от цената и може да се мисли....
Един въпрос...как имаш уникални посетители до 1000 на месец, като Tyxo показва за м. Май 223 посетители...

за по-малко без домеина и хостинга. а на втория ти въпрос ще ти отговоря 250 не е ли ДО 1000? някои месеци е доста повече но това не ми се коментира изобщо
 
Последно редактирано:
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

Тоя някой ше му прасне ли червеното или аз трябва да си цапам ръцете?
 
От: Продавам работещ сайт за имоти с домеин и хостинг!

:beer:тоя ше викаш на баща ти, за теб сам непознат и за това се саобразявай малко,тук се опитвам да си продам сайта и ми писна от разни спамери,комплексари или такива които просто трупат мнения да ми серат в темата. много си велик просто с тва червеничко дето ще ми лепнеш, вече си представям какъв ли подтиснат и нещастен форумен плъх трябва да си да заплашваш с репутаций и то докато спамиш! и моля вече коментари само по темата и то от хора които могат да си позволят сайт по-скъп от 50лв
 
Последно редактирано:

Горе