Продавам реклама

eshk0

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам реклама в сайт с над 12 000 уникални

Здравейте, продавам реклама в сайта ми

ето и линк към брояча: http://www.tyxo.bg/?ID=48037&show=byday

PR:2

За повече информация на ЛС или на скайп ercan_cho
 
Последно редактирано:
От: Продавам реклама

Ами ако погледнеш регистрираните потребители, темите, мненията... мисля, че всичко е съвсем реално ;)
 
От: Продавам реклама

Ами ако погледнеш регистрираните потребители, темите, мненията... мисля, че всичко е съвсем реално ;)

да, едно от най-реалните, които съм виждал....

Здравейте, продавам реклама в сайта ми

ето и линк към брояча: http://www.tyxo.bg/?ID=48037&show=byday

PR:2

За повече информация на ЛС или на скайп ercan_cho

Приятелю, със селски тарикатлъци няма да стигнеш далеко
приеми го като съвет,не опит за заяждане
 
От: От: Продавам реклама

да, едно от най-реалните, които съм виждал....



Приятелю, със селски тарикатлъци няма да стигнеш далеко
приеми го като съвет,не опит за заяждане

Хаха кви тарикатлъци виждаш :p Всичко си е реално, но ако те е яд че ти нямаш такъв сайт, съжалявам за теб :D
 
От: Продавам реклама

Май не си прочел горе какво пише?

За повече информация на ЛС или на скайп ercan_cho
 
От: Продавам реклама

интересно ми е кой ще се хване...имаш късмет че тиксото не работи и не може да видим откъде ти идват посещенията....
 
От: Продавам реклама

интересно ми е кой ще се хване...имаш късмет че тиксото не работи и не може да видим откъде ти идват посещенията....

:p Еми имам и броя от един нов wstats.org но и те още не са пуснали официално сайта и имат проблеми:(

Ако има които се заинтересуват от рекламата да пишат а не тези които да критикуват кое от къде е идвало!
 
От: Продавам реклама

Тиксото работи, но последните референции там са от 06 май,а ко не се лъжа. Аз лично на подобен статс вяра нямам, поне скрийн от аналитикс бих искал, ако реша да рекламирам при теб. Но както и да е, успех с рекламата.
 
От: Продавам реклама

Ето и Analytics...
 

Прикачени файлове

  • ScreenShot001.jpg
    ScreenShot001.jpg
    90.4 KB · Преглеждания: 33
Последно редактирано:
От: Продавам реклама

Редактирана е снимката погледнете за какво става въпрос и ако има някой който желае да рекламира да пише ;)
 
От: Продавам реклама

първото нещо, което ми направи впечатление беше равномерния брой посешения.няма събота,няма неделя .като швейцарски часовник.амплитуда от 5%.и като видях и референцийте от гугъл и работата стана ясна,да не говорим, че е невъзможно във форум ,в който има 150 онлайн почти постоянно да пишат само 5 човека
той се прави,че ни лъже-ние се правим че му вярваме.....
 
От: Продавам реклама

Никого не карам на сила да рекламира, нито пък имам нереални както казвате посещения.Не вярвахте на тиксото дадох ви Analytics пак критукувате :D

VtoriChepik 70% директен трафик малко ли ти е за музикален сайт номер 1 в България ??
 

Горе