Продавам сайтове

ceko9565 каза:
Изработвам сайтове със динамично съдържание, съвременен дизайн и на добри цени. След малко ще дам портфолио.

Я да видим :)
 
И ние изработваме сайтове професионално >> http://realweb-bg.com 8) Предлагаме хостинг, цялостен дизайн и програмиране на персонални кодове и скриптове, изработването на модули, динамични и статични сайтове :roll:
 
Всеки втори с това се е захванал :lol: то лошо няма де ама за лоялна конкуренция чували ли сте? Защо развалихте темата на човека... като толкова искате да кажете че и вие се занимавате с изработка на сайтове да си бяхте направили по една тема :twisted:
 
за съвременния дизайн не мога да се съглася
Но ми е интересно какви технологии владеете? AJAX? CURL? xPath? JSON? XSLT? SOAP и т.н. Google APIs?
Също предлагате ли услуги като research, проектиране, консултации?

Питам конкретно, защото имам конкретни задачи, за които ми липсва времето да ги реализирам.
Също друго - владеете ли UML? Ако отговорът на последния въпрос + 50% от горните е "да" - ЛС моля :)
 
georgimateev каза:
Но ми е интересно какви технологии владеете? AJAX? CURL? xPath? JSON? XSLT? SOAP и т.н. Google APIs?
Също предлагате ли услуги като research, проектиране, консултации?

Не всичко изброено, но част от нещата ги можем, само че в момента сме малко претрупани, все пак ако искаш пусни ми на PM какво точно те интересува за да ти кажа някаква цена
 

Горе