Продава се: Продавам сайтове

СЕО БГ

Well-Known Member
Рейтинг - 95.8%
23   1   0
Продавам сайтове и няколко домейна в комплект със страници и т.н.

5bg.top
- Сайт за обяви, към него прилежащите: бизнес точки в гугъл, 4 фейсбук страници и 2 фейсбук профила, ютуб канал, видеореклами и други. Преместих чрез search console prodavalnik.top към 5bg.top преди доста време, трафика е възстановен. Към пакета са включени и домейни, които са пренасочени към 5bg.top Сайта има и изградено Android приложение, както и рекламни видеоклипове. Войс овъра им не е добър, но имам оригиналите без записан глас. Отбелязвам, че закупилият 5бг, е задължен да запази статиите публикувани от колеги във сайта, както и линковете в тях!
Към този сайт върви и партньорство със голяма палтформа за евенти и билети - Eventiplier и Jobsora - Сътрудничеството се състои в обмен на реклама. договаря се и партниране с голяма българска платформа за оферти подобна на грабо.

Качество на домейна:

URL
DA
PA
TB
QB
PQ
MT
SS
OS
Age
Alexa
TC
TF
CF
IX
DF
BL
DH
MD
5bg.top
26
29
15K
10K
65%
3
1%
50%
0
0
0%

данните са от semrush.com и MOZ.com
----------------------------------------------------


Към всичко вървят бизнес точките където има, материали, статии, профили линкове и други.

Английски сайт за обяви, не е правено SEO и не е рекламиран - 1ads.co.uk - обяви UK

Домейни: londonation.co.uk, links5.ml, първия домейн на който беше 5bg.top - prodavalnik.top
Добавям още два сайта -
obiava.biz
ekskurzia.biz

Продава се всичко НА КУП!

Всичко ще бъде в комплект за което има фейсбук страници, ютуб канали, точки и т.н. ще бъде предоставено.
Цена всичко - - договаряне
Имейл за контакт ако нямате профил тук: [email protected]

....
54ghyt.jpg

vtytg.jpg

rtn456.jpg

bgrtgh.jpg

 
Последно редактирано:
@Dafa Web

имам приятел, който се интересува от сайт за обяви... ще му споделя какво предлагаш и до 2 - 3 дни ще ти върна отговор. Не знам, какво ще ми отговори, но офертата ми изглежда добра, така че със сигурност ще ти пиша. Нищо не ти обещавам. Просто гледам да бъда полезен.
 
@Dafa Web

имам приятел, който се интересува от сайт за обяви... ще му споделя какво предлагаш и до 2 - 3 дни ще ти върна отговор. Не знам, какво ще ми отговори, но офертата ми изглежда добра, така че със сигурност ще ти пиша. Нищо не ти обещавам. Просто гледам да бъда полезен.
Окей, благодаря за съдействието, ще очаквам отговор, П.П. Пиши ми на имейла ако е възможно
 

Горе