Продавам сайт ПР5

От: Продавам сайт ПР5

Много е лоша да плащаш ня някого за някаква услуга и да се случва това...но автора на темата единствен може да каже...
Какво да ти каже? Че усира сайтовете на клиентите си за пари? Чакай ти.... :lol: По-добре му разгледай портфолиото и съвсем ще ти се изясни :).
 
От: Продавам сайт ПР5

ЕДИТ: Оф не погледнах че тео вече го е постнал.
Някой да се свърже с когото трябва и да репортне случая, че се излагаме пред Гугъл и пред чужденците така.. :oops:
 
Re: От: Продавам сайт ПР5

я кажете как ги вкарвате тея линкове, както например си вкарал това в сайта на бдж тук http://www.bdz.bg/




Ако искаш и ти можеш да си вземеш линк сайта на БДЖ - продават ги в sape.ru :lol:
 
От: Продавам сайт ПР5

Супер тъпо копеле си, обясни линковете от бдж бе глупако, кой ще прави бизнес с теб, след като така прецакваш клиентите си, ходи си чукай главата в стената и не се опитвай да продаваш сайтове.
 
От: Продавам сайт ПР5

Мишката си ти, че дори не можеш и да четеш какво съм написал. Аз продавам сайта, така че условията по продажбата са мои. Едно от тях е всички запитвания да са на ЛС. Ама ти като искаш да се правиш на мъж във форума, дерзай. А това hustla в речника го пишат като "уличница", не знам ти как го разбираш - предполагам, нещо като "женкар" ама по западному?

KOBRETI, сине майчин, не се пали толкова, когато ти е оцапан задника, а помисли как да го обършеш, че се разсмърдя жестоко вече. Обикновено, когато се продават крадени коли им пренабиват номерата. Ти що се навря между шамарите с крадени линкове? Що не ги махна първо? Не те знам на кой номенклатурчик детенце си, че да налапаш тая поръчка, но може би от транспортното министерство биха проявили интерес как и за какво са изразходвани държавни пари? Вместо да тичаш за тоалетна хартия и дезодорант, нагъл стана.
И в сапе.ру-то казвате ги има....
Има скрийншотове - имаш проблем :) Можеш да почваш леко да се притесняваш :)
а за червеното, хайде и от мен едничко
 
От: Продавам сайт ПР5

Това вече съвсем на сапунка замяза. Ето какво открих в блога на Иво Апостолов:

Неделя, 28 Ноември 2010 01:37

Както говорих по-рано, онлайн билети от БДЖ едва ли можем да очакваме. За сметка на това, от БДЖ са приготвили други онлайн екстри за клиентите си, включително дават пример за това как трябва да се вграждат новите технологии в държавните предприятия.

Нека започнем с обновеният сайт на БДЖ, който случайно се намира на под-домейн на спортен клуб, с бойкото име Кобра. Или поне до скоро бе. Вече е на под-домейн на несъществуващ сайт: kobreti.com (bdz.kobreti.com е точния домейн).

Да не забравяме, че съвсем до скоро се намираше на под-домейн на creato.biz. Само една истински мъдра държавна компания може да стигне до гениалният извод, да ползва iframe, а реално сайта да се намира другаде.

Въпреки, че компанията не предлага, а и няма да предлага в близко бъдеще покупка на билети онлайн, то следва да отчетем новата им услуга, която е ексклузивна не само за клиенти на БДЖ, а за всички, които решат да проверят разписанието и онлайн. Става дума за компютърен вирус в страницата с разписанията на БДЖ (няма да дам линк), или така наречните троянски коне. За да бъде изпълнението качествено, БДЖ (или който е правил сайта) е решил да скрие вируса в т.н. favicon на сайта, при това умело, като дава измислена грешка за несъществуваща страница, когато се опитате да го видите директно.

По този начин, БДЖ (или по-вероятно някой подизпълнител) се опитва да Ви направи нещо зло. Тук въпроса е, до кога ще продължава този цирк? Няма ли най-накрая да я подарят тази компания на някоя западна железница, която дай боже да направи нещо добро с нея.

Източник: www.ivoapostolov.eu/blog/item/198-нова-онлайн-услуга-от-бдж-струва-си
 
От: Продавам сайт ПР5

А защо бързате да го нападате? Ами ако имат една от двете уговорки:
-няма да ти плащаме, "ползвай" сайта
-ще ти плащаме, пък и ти ръководи сайта
Аз също имам линкове от сайтове без да плащам, но с разрешение от собствениците. Какъв е проблема?

Разбира се, ако е злоупотребил с доверие и възможности това е съвсем друго, но вие произнесохте обвинението и присъдата на едно...

На мен също не ми харесва сайта на единственият железопътен превозвач да се използва за такива цели.
 
От: Продавам сайт ПР5

А защо бързате да го нападате? Ами ако имат една от двете уговорки:
-няма да ти плащаме, "ползвай" сайта
-ще ти плащаме, пък и ти ръководи сайта
Аз също имам линкове от сайтове без да плащам, но с разрешение от собствениците. Какъв е проблема?

Разбира се, ако е злоупотребил с доверие и възможности това е съвсем друго, но вие произнесохте обвинението и присъдата на едно...

На мен също не ми харесва сайта на единственият железопътен превозвач да се използва за такива цели.

Ако някое от посочените условия е изпълнено, то тогава няма да се прибягва до абсолютно черните методи на "криене" на линковете. Щеше да има една секция връзки и толкоз. А не да ги крие с позиция -200рх

Да не говорим за конете, коментирани от Иво.
 
От: Продавам сайт ПР5

С радост ви уведомявам, че вече аз ще се занимавам със сайта на БДЖ :D

До понеделник ще разкарам тъпотията с поддомейна, която тече от 5 години, после лека полека ще направя и някои други неща както трябва да бъдат.

До около 3 месеца трябва да има онлайн резервация на билети без сегашната "онлайн" система на бюро Рила - първоначално по една експериментална линия, за която почва да се разработва нова система за билетоиздаване. Идеята е през интернет да могат да се правят резервации и да се купуват билети, включително за международни дестинации. До към НГ ще има и английска версия на сайта :)

Вирусът също ще бъде разкаран в момента, в който получа достъп до сайта за разписанието :) Така че оттук нататък ако имате забележки, направо към мен :)

http://www.webmasterbg.org/showpost.php?p=92062&postcount=45

Като има достъп човека, защо да не сложи няколко линкчета ? :D :D

разбира се секция за линкове и да има не може да се сложи някакъв афилиейт сайт :lol:
 
От: Продавам сайт ПР5

Едит: Wrong Topic FFS.. смирено молим за извинение. :)
 
От: Продавам сайт ПР5

Таман разгледах темата за продажба.. Пуууу, що не го видех овреме? :evil: Ма то пък кой ти посещава там.
Па и ценичката доколкото разбрах не била хич фрапираща. :( Тъкмо щях да употребя заделения бюжет дет още си седи..

Жалко. Чудесно щях да се грижа за форума.
Веднага щях махна всички рестрикции и да го превърна в разграден двор за клошари, СЕО отличници, уебтуристи, мюзик айдъли и прочие талантлива и трудолюбива паплач.
После щях да вербувам Харкон и Никс за Баш Модератори да понаритват разпасаната сган и да държат нещата под някакъв контрол.

Пък какви идеи за оползотворяване на рекламната площ имах... Мани мани, доревава ми се като си помисля.
Всички тия пропуснати възможности... :(

Май от яд обърка темата :beer: Карай, да е весело :)
 
От: Продавам сайт ПР5

Май от яд обърка темата :beer: Карай, да е весело :)
Еее аз се усетих, ама ти бързаш да куотнеш начи :)
Сега дупликейт контент стана.
 
От: Продавам сайт ПР5

хахахах, че после все реват - де е кеша, дайте кешааааа, знам ли го Гугльо дали ти е смогнал? :p
 

Горе