Продава се: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Продавам сайт за вицове с подходящ домейн vicove.org

Дневните посещения може да видите от тук:
http://www.tyxo.bg/d/83195/daily

Предимства:
- нов дизайн от 22.08.2014, направен специално за сайта
- сайтът съществува от 2009-та година
- както се вижда от брояча всички посещения са постоянни и няма никакви изненади. Години наред сайтът се посещава и няма резки нараствания или спадания на хората, които го посещават!
- подходящ домейн. Колко важен е домейна vicove.org може и сами да проверите, като напишете в Google думата "вицове". На първите 4 места излизат сайтовете: vicove.com, vicove.net и vicove.be Всички те съдържат само думата "vicove"
- възможност за по-големи печалби. До този момент само една реклама се е появявал във видимата област
- зарежда се бързо и не товари
- изисква ниски сървърни ресурси

Печалбите за последните 12 месеца са 110 евро (без никаква поддръжка). Както виждате, има само една поставена реклама във видимата област. Ще сложа още една, за увеличаване на печалбите. До този момент не съм правил нищо по сайта, сега започвам да работя по него!

Предвид домейна vicove.org цената, която искам на сайта е 1200 лева (предвид направените промени в последните дни и това, че сайта все по-добре се индексира цената е без коментар)

Подарък към vicove.org ФБ страница за вицове и смешни картинки с над 20 000 фена!

Плащането става по банков път или в брой!

Продавам и сайта vicove.eu, който представлява вицове под формата на картинки. За повече информация пишете на ЛС. Цената за него е 500 лева

За контакти:
Град София
Николай Николов
Тел: 0895773544
Скайп: nikste2
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Продаваш сайт който по твои данни ще си избие вложеното след 6 години, повечето се мръщят като пуснеш оферта за 12 месечни приходи, при тази цена ще е вечно твой. Успех!
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

pepo_999 каза:
Продаваш сайт който по твои данни ще си избие вложеното след 6 години, повечето се мръщят като пуснеш оферта за 12 месечни приходи, при тази цена ще е вечно твой. Успех!

Продавам сайт и ДОМЕЙН. Описал съм всичко и съм аргументирал цената!

И да допълня: навремето в този форум човек продаваше домейна vicove.NET. Исканата цена беше 3000 лева. Предложих му 500, но той категорично отказа. Не му се сърдя, домейна е добър, моят също
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Готин сайт добре се посмях. Успех с продажбата :wink:
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Сайта вече е с нов дизайн, който направих специално за него. Вече е по-свеж и забавен
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Vicove.org вече излиза на втора страница, когато търсите по ключовата дума "вицове"

За най-търсените ключови фрази се нарежда при търсене в Google както следва:
вицове за деца - 2 място
вицове за програмисти - 3 място
вицове за иванчо - 4 място
вицове за полицаи - 8 място

Индексира се добре и по други не чак толкова търсени ключови фрази

Работя в момента по увеличаване на печалбите от реклами като експериментирам с различни формати и места

Следващата стъпка е сайта да излиза на първа страница, когато се търси в Google по ключовата дума "вицове". За целта единственото, което правя е да добавям нови вицове всеки ден.
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Аз пак като напиша на латиница " Vicove " сайта ми излиза на първата страница (последно място).

Сайта ми излежда супер само, че трябва доста вицове да се качват за да почне да прави повече посещения.

Но да кажем на месец колко взимаш от сайта ?

Иначе сайта е добре. :)
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Само до края на месец август добавям и сайта vicove.eu, който представлява сайт за вицове, но под формата на картинки. Само срещу още 100 лева отгоре получавате два сайта за вицове с подходящи и добре индексиращи се домейни от страна на Google. След 31 август, пускам сайта vicove.eu за 500 лева.
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Сайта vicove.eu го пускам самостоятелно и цената е 500 лева. За повече информация пишете на ЛС

Едновременно продължавам да работа по индексирането на vicove.org. За момента е на 16-то място по индексиране на ключовата дума "вицове". За останалите ключови думи и фрази съм писал в темата на кое място се индексира сайта.
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Както обещах завърших оптимизирането на vicove.org като промених дизайна, структурата и добавих повече реклами. До този момент във видимата област имаше само една реклама и съответно и печалбите бяха по-малко. Очаквам покачване на печалбите. Едновременно работя и по индексирането от страна на Google, където идват и повечето посещения. Цената все още остава 1200 лева и включва домейна и сайта с цялата база от 9400 вицове.
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Внимавай с 4те реклами на началната страница, защото адсенсе позволява само до 3 реклами, да не изгърмиш.

Успех с продажбата! :)
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

колега като до докараш до топ 3 на 1 страница може да му вземеш такива пари:) псе пак който го вземе трябва да изкара нещо.
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Внимавай с 4те реклами на началната страница, защото адсенсе позволява само до 3 реклами, да не изгърмиш.

Успех с продажбата! :)
Ако се поставят повече от 3 реклами от даден вид, Гуугъл автоматично спира показването на четвъртата. В случая съм поставил две реклами със стандартни размери от 336х280рх и две от новият размер от 300х600рх. По този начин е позволено. И пак казвам, ако поставиш повече от допустимият брой реклами просто няма да се показват.
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

колега като до докараш до топ 3 на 1 страница може да му вземеш такива пари:) псе пак който го вземе трябва да изкара нещо.
Ако го докарам в топ 3, което не е невъзможно, но ще отнеме време просто няма да го продавам. Тогава сайта ще е достатъчно развит и за мен няма да има смисъл да се разделям с него. Продавам го в момента, защото нямам време да го поддържам, което е главното условие да почне и да се индексира още по-добре. Нови вицове и подходящия домейн, който съдържа ключовата дума "вицове" е достатъчно условие сайта да стане конкурентен на останалите.
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

В този форум повечето искат да купят нещо готово, което моментално да започне да им възвръща парите и максимум до 1 година да са на печалба. Ако го пуснеш за 12 месечните му приходи, ще го продадеш, иначе ще ти е доста трудно. Рядко се срещат хора, които търсят нещо с потенциал и смятат да го развиват. Поне с такова впечатление съм останал досега. При тези приходи, които имаш в момента, не си заслужава да го продаваш. По-добре се опитай да го развиеш още и след това помисли, дали да го задържиш или да го продадеш!
 

Горе