Продава се: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

В този форум повечето искат да купят нещо готово, което моментално да започне да им възвръща парите и максимум до 1 година да са на печалба. Ако го пуснеш за 12 месечните му приходи, ще го продадеш, иначе ще ти е доста трудно. Рядко се срещат хора, които търсят нещо с потенциал и смятат да го развиват. Поне с такова впечатление съм останал досега. При тези приходи, които имаш в момента, не си заслужава да го продаваш. По-добре се опитай да го развиеш още и след това помисли, дали да го задържиш или да го продадеш!

Съгласен съм с теб. Акцентирах най-вече на домейна, който е идеален за сайт за вицове, но той също е с цел инвестиции, защото трябва малко търпение, до като започнат да се възвръщат. Сайта вече започнах да го развивам и ако реша да го спра от продажба ще пиша допълнително. До тогава всеки може да се свърже с мен ако иска да купи сайта.
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Към vicove.org подарявам и ФБ страница за вицове и смешни картинки с 20 000 + фенове
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Vicove.org вече е на 14-то място по ключовата дума "вицове" в Google. Това място се сменя постоянно, но върви нагоре.

Освен това се покачиха и печалбите след като промених местата на рекламите и добавих нови!
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Интересува ме как се добавят нови вицове? ти ли търсиш и публикуваш или ти ги пращат? или?
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Интересува ме как се добавят нови вицове? ти ли търсиш и публикуваш или ти ги пращат? или?

Аз лично публикувам вицовете, които вече са уникални
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Сайтовете vicove.org и vicove.eu са запазени до 5.10.14

Ако имате въпроси ме търсете по скайп или на посоченият телефон

Благодаря за интереса
 
От: Продавам сайт за ВИЦОВЕ

Рекламите все още са мои. Така сме се разбрали, защото човека все още няма adsense. А и едната ще я махна. Мерси за съвета
 

Горе