Продавам сайт за групово пазаруване

От: Продавам сайт за групово пазаруване

Поста ми няма общо с посочения от вас сайт.
Информация, за сайта, който се продава може да получите на имейл [email protected]
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Аз зададох въпрос и ми отговориха,не мога да разбера обаче,този форум за сериозни купувачи ли е или е просто форум в който хора си разговарят?
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Виолета и Гергана ми се струва,че са едно и също лице,нищо лично,да ме извинят ако греша,просто съм се нагледал на какво ли не....:)
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Това е най абсурдния форум в който съм попадала!!!
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Поста ми няма общо с посочения от вас сайт.
Информация, за сайта, който се продава може да получите на имейл [email protected]
Заби кой е сайта и не наглей повече! Призовавам админите да я баннат вече, то бива лъжи и наглост, ама тази прекрачи всички граници вече! Админи, не е ли достатъчно, че тя злоупотреби с вашия жест и след това се подигра с нас с лъжите си?? Предостатъчно е даже и няма значение дали продава чужд сайт или свой
Колеги, репортвайте я...
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Колеги уважавайте се особенно когато става дума за дама всеки който е сериозен получи отговор на имейла си.Не изпростявайте не обвинявайте хората за нещо в което не сте сигурни.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Мисля,че трябва да се намесят модераторите вече,втори току що регистриран профил в защита на себе си най-вероятно,предполагам,че поне 2 IP-та на трите профила ще съвпадат,ако не и трите....
 
2 ипта на бтк.нет едно на виваком

знаи тук като се продава сайт се верифицра контрола върху него и се иска купувачите да го поискат от продавача

просто се слага една картинка на хостинга.... не можеш да сложиш картинка значи нее твой http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35779


А в темата се оказа че един от уважаваните ни стари потребители познава собственика и му е писал така че офертата е на изчакване в кофата....
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Собственика на сайта не го продава, току що ми отговори. Преди време явно са имали някакви отношения и за това върпсния сайт излиза при чекването на телефона.

И не виждам за какво е това криене на продавания сайт. Ако беше споменат в началото можеше да се спестят доста емоции
 
Re: От: Продавам сайт за групово пазаруване

Собственика на сайта не го продава, току що ми отговори. Преди време явно са имали някакви отношения и за това върпсния сайт излиза при чекването на телефона.

И не виждам за какво е това криене на продавания сайт. Ако беше споменат в началото можеше да се спестят доста емоции

да разбирам че продавания сайт е друг не този на твоя човек ?
 
От: Re: От: Продавам сайт за групово пазаруване

да разбирам че продавания сайт е друг не този на твоя човек ?


Да, така излиза. Но така и не е ясно кой е реално продавания сайт
 
Re: От: Продавам сайт за групово пазаруване

Авторката на темата днес е била тук, а не съм получил отговор на лично, предполагам и другите колеги не са? Форумът е една трибуна, чрез която може да продаде сайта си, админите и направиха реверанс като нарушиха собствените си правила и публикуваха обявата ѝ! Не е ли неуважително от нейна страна към тях, към форума и към потребителите му, сега да не ни отоговаря??
Дали е трябвало да се нарушават правилата?....

Не не трябваше. Което значи само едно - никва аванта в бъдеще. Това су беше и малко експеримент. Защото явно селяндурщината все още я има. Админите правят аванти не за да си нарушават правилата, а защото вярват че работят с хора. Явно не е така. :) Да е жива и здрава и да продължава така в живота. ;)
 
Re: От: Продавам сайт за групово пазаруване

Това е най абсурдния форум в който съм попадала!!!

Здравей и добре дошла. :) Дано си изкараш добре тук. И само да кажа...ако някой тарикатее, потребители тук са го хванали много преди да е пробутал шита. ;) Успехи.
 
От: Re: От: Продавам сайт за групово пазаруване

Не не трябваше. Което значи само едно - никва аванта в бъдеще. Това су беше и малко експеримент. Защото явно селяндурщината все още я има. Админите правят аванти не за да си нарушават правилата, а защото вярват че работят с хора. Явно не е така. :) Да е жива и здрава и да продължава така в живота. ;)
Да, да си продължава в живота си както си иска, но тук тя ИЗЛЪГА НАЙ-НАГЛО поне 2 пъти, тук, в темата - първо, че не била влизала, аз проверих преди това и писах, че беше влизала, второ - излъга, че била отговорила на всички, аз нямам лично, а и няма как да имам май!! Защо още я търпите и не сте я баннали?? Това нейното е нагло плюене в лицата ни! И в нашите, а и във вашите!
 

Горе