Продавам сайт за групово пазаруване

violeta357

New Member
Продава се сайт за групово пазаруване - функциониращ, с цялата клиентска база и партньори.
Цена - 6 000 евро

Какво включва:

1. Скрипт, изцяло писан по поръчка, и много добър дизайн.
2. Лесно запомнящ се и много подходящ домейн.
3. Хостинг
4. Лесен за управление административен панел, с лесно качване на новите оферти, проверка на заявените и закупени ваучери, достъп на партньорите за проверка на ваучери.
5. Възможност за абониране по имейл и автоматично разпращане на нюзлейтър с новите сделки.
6. Възможност за качване на сделки с вариации (една сделка, с различни варианти на различни цени).
7. Вградени системи за разплащания към EasyPay, ePay, B-Pay и банков превод.
8. Изготвени общи условия на сайта и договор за реклама от юрист.
9. Фен страница във Facebook
10. Партньорска база с около 900 партньора. С набраните до момента партньори, без проблем се запълва мечечния график, без да е необходимо да се обикаля в търсене на нови партньори. Започвате бизнес ВЕДНАГА!
11. Около 45 000 уникални посещения на месец.
12. Сайта разполага с Афилиейтна система.
13. Нов Блог.
12. Може да започнете бизнес ВЕДНАГА!

Повече подробности за сайта давам само при сериозен интерес!
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Имам интерес. Изпратете ми информация на yordanov1978 (at) gmail.com

Благодаря!
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Може ли и за мен повече подробности на ЛС, Благодаря предварително
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Абе аз да попитам как става този номер: Нов член на форума, току що регистриран, с нито едно мнение и пуска обява в секция "Пазар"? И то с първото мнение пуска обявата? Защо става така, има бъг във форума или правилата вече не важат? Нали уж за да се пише в секция Пазар се иска да има определено прекарано време във форума и определен брой мнения? И по тази причина хората които искат да се възползват да пишат в тази секция се опитват да съберат нужните мнения и понякога незаслужено получават негативни оценки. А тук какво - нов член на форума, първо мнение и веднага пише? Явно е, че правилата за този член не важат. Искам да знам Защо е така?

Впрочем искам си обяснението и за да не бъде пропуснато това, изпратих репорт на администраторите на сайта!
 
Тъй като нямаше кой знае какъв спам, добре я е написала офертата.

Правилата са си на лице, форума няма бъг. Реших, че заслужава, но ако държите (специални ти), ще го метна в кофата и ще сложа едно голяма предупреждение да се внимава при търговия с нея. Няма проблем в това.
 
От: Re: Продавам сайт за групово пазаруване

Тъй като нямаше кой знае какъв спам, добре я е написала офертата.

Правилата са си на лице, форума няма бъг. Реших, че заслужава, но ако държите (специални ти), ще го метна в кофата и ще сложа едно голяма предупреждение да се внимава при търговия с нея. Няма проблем в това.

Не, не държа на това, виждам, че добре е написана офертата и не е спам, просто се чудя защо се е получило това, първо мнение, прясна регистрация, не е ВИП и пише.

Освен да и пожелаем успех и да има повече коректни обяви като нейната.
 
Видях, че добре е написана, не изглежда да е тук да пързаля някой. Но и това е по мои виждания и предчувствия. Както казах, не ги взимайте в предвид при търговията с потребителя, просто като админ сметнах, че такава обява заслужава да е тук. Сега изцяло зависи от потребителя, дали няма да злоупотреби с това отношение и по-специално с мен. Не е ВИП, няма випове тук. Дори и аз не съм, всички сме си хора, които си помагаме. :) Или имаш предвид премиум? Ако притеснява някой, ще я метна в Кофата, но искам да бъдете предпазливи. Не знам дали съм прав, но всеки, който се старае в обявите си, заслужава шанс.

П.П: Преди няколко дни един пич писа в страницата на форума във Facebook, като се оплака от тези лимити. Казах му, че това е положението, защото стават злоупотреби и все пак е фри, не взимаме пари, освен ако не иска веднага да си я публикува, с премиум акаунт. Това частично ме накара.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

моля на лично сайта и данни за приходи и печалби за последните 6-12 месеца
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Моля и на мен сайта
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Никакъв отговор...Нито пише в темата...Блинки, дали е реална обявата въобще? Или просто не иска да отговаря на хората, иска с магическа пръчка сайта й да се продаде?
 
Re: От: Продавам сайт за групово пазаруване

Никакъв отговор...Нито пише в темата...Блинки, дали е реална обявата въобще? Или просто не иска да отговаря на хората, иска с магическа пръчка сайта й да се продаде?

Не знам дали е реална или не. изглежда добре написана, и да не е пропуснал потребителя да види, че си има ограничения за лични? Ако е получавала и в същото време не е влизала, може за това да не е отговорила. Но реално, внимавайте. По-предпазливо. Не, че и за другите не се отнася. Ако продължи така, без отговор до няколко дни, ще я изместя в Кофата, защото така и така е на ръба. ;)
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

И аз съм на опашката за инфо. Имам интерес.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Авторката на темата днес е била тук, а не съм получил отговор на лично, предполагам и другите колеги не са? Форумът е една трибуна, чрез която може да продаде сайта си, админите и направиха реверанс като нарушиха собствените си правила и публикуваха обявата ѝ! Не е ли неуважително от нейна страна към тях, към форума и към потребителите му, сега да не ни отоговаря??
Дали е трябвало да се нарушават правилата?....
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

ако реши да сподели кой е сайта и аз имам интерес.

а тя като е с малко мнения сигурно няма как да прати лс :)
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Извинете ме за забавянето, не съм видяла съобщенията.
Отговорих на запитваниятя.
Лека вечер!
 
От: Re: Продавам сайт за групово пазаруване

Благодаря ви за разбирането!
Нямах време да вляза.
Поздрави!
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Благодаря ви за разбирането!
Нямах време да вляза.
За първи път влизам и не знам правилата, но ми хареса :)
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

Здравейте, аз също имам интерес. Ако може на лично линк към сайта и приходите за последните 6 месеца. Благодаря Ви.
 
От: Продавам сайт за групово пазаруване

За първи път влизам и не знам правилата, но ми хареса :)

Може ли да споделиш кое ти хареса? Хареса ти това, че както спомена колегата baydan, админите нарушиха собствените си правила. А може би ти хареса неуважението което прояви към колегите, проявявайки незаинтересованост към собствената си обява? Има още какво да изброявам... .
 

Горе