Продавам сайт за запознанства + домейн ...

MpbcHuka

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Домейнът на сайта е: www.SVALKITE.com

Registration Service Provider:
Globat, support @ globat-inc.com
877-245-6228
http: // www . globat . com

Record last updated on 23-Nov-2010.
Record expires on 08-Jan-2011.
Record created on 08-Jan-2008.


Както се вижда домейнът ще стане на 3 години вече, отначало нямаше нищо на него, после се пусна в експлоатация този сайт, но нямаше "екип" които да се занимава с него.

Платформата като функционалност е 90% близка до старият сайт на Impulse . bg, до момента в който почнаха да го превръщат като социална мрежа и да копират много неща от Facebook.

Дизайна е от teen категория, може да се изработи и по ваши изисквания нов дизайн, но цената определено ще скочи ; )

При интерес от ваша страна и допълнителни въпроси, моля пишете ЛС, но за предпочитане е да ме намерите в Skype (този който е тук в профила ми).

П.с.: има опция да се продаде и с хостинг (може и само временно като бонус да се даде хостинг), също така може при интерес от ваша страна и база данни с e-mail адреси таргетирани към потребители от български сайтове за запознанства.

Цена: по договаряне (давайте предложенията си на Skype или ЛС)

Контакти и допълнителна информация:
skype: baccko
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

За каква сума става въпрос?При положение че има 163 човека-не се знае дали са реални всичките и трябва да се налеят бая пари в реклама за да потръгне на някъде?
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

За каква сума става въпрос?При положение че има 163 човека-не се знае дали са реални всичките и трябва да се налеят бая пари в реклама за да потръгне на някъде?

Значи, не съм питал какво трябва и какво е нужно, на мен ми е ясно.
Излагам какво се продава - сайт (платформата) + домейн, а НЕ сайт с X броя потребители.

Приемам оферти и предложения на ЛС или за предпочитане в Skype.
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

драсни и на мен едно лично с малко повече информация
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Имам наблюдения от практиката:) че хора които не пишат цена обикновенно ги е срам от цената която искат:)
Вчера в един магазин за мебели например нямаше цени на нищо...
и като питах що няма цени...? ми не ги били сложили още..
а клолко струва тази секция... около 9 000 лева :)
викам яснооо :)
Та аз като видя някъде нещо да се продава и да няма цена написана, не питам за цената а затварям ... хоп
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Амоун този който има интерес, цел, амбиция, идея към даден продукт той ще попита за цената. И на мен ми се случи да вляза в Мартинели и да се учудя защо няма цени. Но когато реших да си купя рамка за картина от мартинели, отидох и попитах за цената и почна да ми се обеснява 10 минути. Именно, цените затова не са сложени, за някаква консултанстка стратегия, за привличане на клиенти.
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Няма смисъл от off-топици.

AMOUN: просто трябваше да направиш хоп - затваряш, а не да си правиш труда да пишеш този отговор : )

varro: честно казано и стратегия не е, просто цената е по договаряне, очаквам предложения като цени от тези които имат интерес, цел, амбиция, идея ... както си казал.
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Амоун този който има интерес, цел, амбиция, идея към даден продукт той ще попита за цената. И на мен ми се случи да вляза в Мартинели и да се учудя защо няма цени. Но когато реших да си купя рамка за картина от мартинели, отидох и попитах за цената и почна да ми се обеснява 10 минути. Именно, цените затова не са сложени, за някаква консултанстка стратегия, за привличане на клиенти.

да щото ги е срам да ти кажат цената:)
в оферти с нормални и ниски цени
се парадира с цената
тя се обявява на видно място с огромни букви
консултантската стратегия е за да те навият да дадеш за един продукт много повече отколкото той струва реално!
Хич не ми ги хвали подобни :)
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Продаваш ли само системата ??? ако да може ли да пратиш цена на ЛС
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

да щото ги е срам да ти кажат цената:)
в оферти с нормални и ниски цени
се парадира с цената
тя се обявява на видно място с огромни букви
консултантската стратегия е за да те навият да дадеш за един продукт много повече отколкото той струва реално!
Хич не ми ги хвали подобни :)

Този пък и той... пф.
Ти като продаваш нещо на колкото се може по-ниска цена ли гледаш да го продадеш, ха-ха, забавник.

А, съвсем друго е ако говорим за оферта с нормална цена, нека тогава който има интерес да направи такава оферта/предложение с неговата нормална цена.
 
От: От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Този пък и той... пф.
Ти като продаваш нещо на колкото се може по-ниска цена ли гледаш да го продадеш, ха-ха, забавник.

А, съвсем друго е ако говорим за оферта с нормална цена, нека тогава който има интерес да направи такава оферта/предложение с неговата нормална цена.

Ми той AMOUN си е прав. Сайта ти като развитие си е пълна нула. Единственото което виждам за продан е системата, дизайна и домейна. Системата най вероятно е някой CMS, дизайна като го гледам не струва и 50 лева, а домейна е около 10-20 лева (зависи откъде е купен), зависи и докога е подновен домейна, няма ПР, няма нищо.
 
От: От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

ThinkFast, не си прав - дизайна не е лош , има един дизайнерски недостатък голямата картинка за меню-но това се оправя лесно. Доколкото познавам повечето готови системи за запознанства , този определено е авторски , което също е плюс. Единствено , човека който ще го вземе ще трябва да се занимае сериозно със SEO . Друг е въпроса , че вече такива сайтове са над 1500 само в БГ засега. т.е. за да успее трябва мн пари за реклама и добавяне на интересни функцийки :)
Успех на Васко с продажбата
 
От: От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

ThinkFast, не си прав - дизайна не е лош , има един дизайнерски недостатък голямата картинка за меню-но това се оправя лесно. Доколкото познавам повечето готови системи за запознанства , този определено е авторски , което също е плюс. Единствено , човека който ще го вземе ще трябва да се занимае сериозно със SEO . Друг е въпроса , че вече такива сайтове са над 1500 само в БГ засега. т.е. за да успее трябва мн пари за реклама и добавяне на интересни функцийки :)
Успех на Васко с продажбата

На такъв тип сайтове какво СЕО си мислиш че се прави?
На кое по точно ще му правиш СЕО?
Тука трябва чист маркетинг. Никакво СЕО не му трябва.
Има къде по хубави дизайнчета за по 20-30 долара. 50 лева малко ли са за дизайна? Не съм казал че е грозен, айде 100 лева да е.

А тези авторски системи не се знае колко са издържани от към секюрити и бъгъвини.

Общо взето ако искаш да правиш пари трябва да си конкурентен. Някой иска да продава дейтинг скриптове. Какво повече ще ми предложи от безплатните и колко по евтино ще ми го продаде? Това е фактора. Не си ли конкурентен - няма продажби.
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

За СЕО-то не си прав, няма значение какъв е сайта (с какво са по-различни сайтовете за запознанства) , ако искаш да се открива от търсачките определено СЕО-то е много важно. А относно за или против готовите скриптове, определено съм за авторските , които могат да си ги развиваш както искаш и да си добавиш каквито искаш функции, иначе шаблона те ограничава, аз лично не обичам нещо да ме ограничава.Вярно , че отговорността е изцяло твоя включително и за сигурността. Да не говорим пък за безплатните готови скриптове, които имат ужасен дизайн. Платените такива имат по-добър дизайн, но пък масово се ползват и само се поинтересувай колко сайтове в БГ ползват готови системи... повечето излезли като под една матрица...
 
От: От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Винаги се радвам когато видя нещо авторско, над което хората са се бъхтали и създали нещо уникално и различно ... Мое мнение приятел ...
 

Горе