Продавам сайт за запознанства.

SLADE

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
ПРОДАВАМ ГО СПЕШНО!!!

Потребителите имат следните функции:
писане на коментари в профилите, триене на коментари на собствения профил, пращане, четене и триене на лични съобщения, добавяне и триене на снимки и музика в профилите си, гласуване за други профили (включително и чрез смс-и), пращане на целувки на други потребители, добавяне на профили в приятели, блокиране на абонати, промяна на собствения профил, преглед на личната статистика и на собствения профил, търсене на потребители, добавяне и слушане на музика и т.н.

VIP потребителите имат следните функции:
преглед на разглежданията на профила ви, преглеждане на онлайн потребителите, на всяка страница до името в балона ви изписва VIP за да се отличавате по-лесно и да сте по-забележими, в профила ви има специална картинка VIP над аватара.


Модераторите:
притежават нормалните модераторски функции да изтриват коментари, потребители, снимки, да променят потребителските профили, да преглеждат потребителската информация и т.н.

Администраторите:
Администраторските функции включват: налагане и премахване на бан, местене и променя на колонки, триене и добавяне на езици, определяне на началните езици и модули, сменяне на мета таговете, добавяне и триене на линкове, местене и промяна на линкове, добавяне и триене на нови стилове, добавяне и триене на модули, променяне на модули, добавяне и изтриване на колонки, преглеждане на логовете, изпращане на масово съобщение и променяне на настройките на сайта.

Отделни опции:
Топ10 - отчита SMS класацията + Рейтинг класацията на потребителите.
Първото Топ момче и Топ момиче най-отгоре на главната.
Последните регистрирани и последните онлайн потребители до момента.
Статистика.
Love Calculator.
Рожденници за деня.
Форум, който е вграден в системата и всеки нов регистриран потребител го регистрира и автоматично във форума.



Сайта прави по 400 посещения на ден и по 4,00 US$ - 5,00 US$ на месец от Adsense.


Цена 500 лв. с възможен коментар.
Моля нека пишат само заинтересовани на LS или скайп: triplesto (там ще дам адреса на сайта).
Искам да добавя, че хоста е платен до 27.08.2009
А домейна изтича на 17.10.2009

P. S. Искам да добавя, че към сайта като бонус мога да дам сайт за футболни залози с домейн към него, но не е пускан и няма приходи или каквото и да било друго.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за запознанства.

Да, но може и да се смени да не е само за града. LINK съм писал, че давам само на LS или скайп.
 
От: Продавам сайт за запознанства.

Към Mobio са SMS-ите, също мога да дам и акаунта. Има 4 пратени SMS-а на стойност 1.60 лв.
 
От: Продавам сайт за запознанства.

Пич със собственика на muzi4ka.eu се разбрахме да му намеря купувач на сайта, но след време се отказа и ся е писал да се заключи темата.

[15.6.2009 г. 17:04:42] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7554&page=2
[15.6.2009 г. 17:04:47] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: братле какви ги дрънкаш в темата?
[15.6.2009 г. 17:04:58] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: не помниш ли, че искаше да пусна тема, че продаваш сайта
[15.6.2009 г. 17:04:59] eshk0 каза: emi iskam da q zakliucvat
[15.6.2009 г. 17:05:01] eshk0 каза: il ida q triqt
[15.6.2009 г. 17:05:05] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: не помниш ли, че искаше да пусна тема, че продаваш сайта
[15.6.2009 г. 17:05:11] eshk0 каза: .
[15.6.2009 г. 17:05:25] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: та си писал "уж", че незнаеш
[15.6.2009 г. 17:05:35] eshk0 каза: emi za da q triqt
[15.6.2009 г. 17:05:50] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: и мен изкарваш лъжеца повече да не ми вярват във форума


Не изкарвайте мен лъжец като се е направил че "уж" незнае.
 
От: Продавам сайт за запознанства.

Пич със собственика на muzi4ka.eu се разбрахме да му намеря купувач на сайта, но след време се отказа и ся е писал да се заключи темата.

[15.6.2009 г. 17:04:42] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7554&page=2
[15.6.2009 г. 17:04:47] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: братле какви ги дрънкаш в темата?
[15.6.2009 г. 17:04:58] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: не помниш ли, че искаше да пусна тема, че продаваш сайта
[15.6.2009 г. 17:04:59] eshk0 каза: emi iskam da q zakliucvat
[15.6.2009 г. 17:05:01] eshk0 каза: il ida q triqt
[15.6.2009 г. 17:05:05] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: не помниш ли, че искаше да пусна тема, че продаваш сайта
[15.6.2009 г. 17:05:11] eshk0 каза: .
[15.6.2009 г. 17:05:25] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: та си писал "уж", че незнаеш
[15.6.2009 г. 17:05:35] eshk0 каза: emi za da q triqt
[15.6.2009 г. 17:05:50] [PrOmAgIc]*Tr!pLesHo7 каза: и мен изкарваш лъжеца повече да не ми вярват във форума


Не изкарвайте мен лъжец като се е направил че "уж" незнае.

Извинявай ако съм те обидил. Радвам се,че внесе яснота по въпроса. Вярвам,че не само аз съмо останал с погрешно впечатление.:)
Поздрави!
 
От: Продавам сайт за запознанства.

SLADE е честен няма да ви измами.Работил съм с него много е точен...айде стига спам...
 
От: Продавам сайт за запознанства.

извинете за темата с музи4ка.еу моля да бъде изтрита това е било преди няколко месеца където брат ми е продавал сайта без аз да знам :(

SLADE е много точен човек лично го познавам и ми помага доста.
 
От: Продавам сайт за запознанства.

Slade, не е коректно да продаваш сайта, чиято система аз ти подарих без правото да продаваш! В случай, че продадеш сайта си аз обещавам да го пусна FREE за всеки, който го иска.
Успех с "продажбата" :D
 
От: Продавам сайт за запознанства.

еее сега ако го продадеш тоя сайт ще е цяло чудо ... :D
 
От: Продавам сайт за запознанства.

Slade, не е коректно да продаваш сайта, чиято система аз ти подарих без правото да продаваш! В случай, че продадеш сайта си аз обещавам да го пусна FREE за всеки, който го иска.
Успех с "продажбата" :D

Стана интересно :twisted:
 
От: Продавам сайт за запознанства.

Като криминален латино сериал :D
btw Ха, ха има ли такива всъщност ?
 
От: Продавам сайт за запознанства.

Сайта още се продава и искам към това да добавя, че на сайта е направен нов уникален дизайн(кодиран и нарязан), но само трябва да се вгради.

Към bliznaci: Качи го FREE. Нека се сравни системата която ти ми даде с тази дето аз продавам.
На 50% променена и добавени много екстри от които се нуждае един сайт за запознанства, а в твоята система ги няма. Другото е, че има и дизайн, който го прави фирма и с промяна на дизайна няма нищо общо с твоята система.
Другото което е, че не сме се разбирали изобщо да не продавам системата или нещо подобно, моля не си измисляй глупости. Още когато ми я подари казах, че ще я променя почти изцяло и ще пусна сайта, който в момента продавам.

P. S. Сайта отделно има приходи и от купуване на реклами. За миналия месец взе близо 50 лв., а от тоя за момента 10 лв.

Поздрави!
 
От: Продавам сайт за запознанства.

а за кой сайт става въпрос 4е нещо не се ориентирам?
 

Горе