Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

des1slav

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Сайта бе продаден на AMOUN
Благодаря на Liga09 и някой колеги във форума, които се постараха да ми о*ерат търга.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

Я ми прати повече инфо - адсенс, мобио и трафик на л.с.
И също така как ще стане трансфера на домейна?
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

добре готов съм да го купя дай ми само статистика и точно до кога е срока за подновяване , къде е хостнат сайта сега ...
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

и аз съм заинтересован... пиши ми да направим сделката
 
От: От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

Така, понеже доста хора изявиха желание да закупят сайта. Смятам да го обявя на търг
Начална цена 250лв
Край на търга 26.10.2010 - 24.00ч.
Ето и малко информация

Сайта се продава БЕЗ хостинг
В момента се хоства заедно със други сайтове на Хостбългария и няма проблеми. Цената при тях е 2.95лв на месец.
Статистики можете да изтеглите от тук
http://tarikat.bg/stats/
смс-ите се увеличиха в последните няколко месеца. Като цяло първите 6 месеца, сайта нямаше почти никакви.
Системата и дизайна са уникални. Не са писани от мен, но съм плащал за тях на хора от форума.

едит. От скоро използвам Piwik и немога да дам статс от Google Analytics защото го затрих.
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

Забравих да отбележа, че сайта е рекламиран с бюджет 200лв в Adsense и 1 месец в Замунда и няколко платени статии. Домейна се помни лесно и 50-60 от посетителите му са директен трафик, малко реферал 10-20 и останалото е Google. Всеки ден се качват по 30-тина нови обяви.
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

КЪДЕ Е ТЪРГА? СТЪПКА? ВРЕМЕ ?
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

ако ще го продаваш го продавай , ако не казвай ............... ето го моя скаип jorkatajorkata ако искаш сайта ти да е в сигурни ръце мой сайт е top-obiavi.net
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

Тук във форума. Всеки може да даде офертата си на ЛС или във темата.
Съжалявам ако има разочаровани, но при положение, че 12 души се свързаха с мен за да го закупят. Нормално е да изчакам най-добрата оферта.
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

ок нека е явен тогава? 300 лв
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

А за колко е самия скрипт?
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

Продавам сайта а не скрипта. Няма да е коректно към този, който спечели търга ако продам скрипта. Така няма да е уникален.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

дай го на фантазьорите тогаа - аз нищЪ при тия луди цени... ужас :)
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

Трябва да си голям нещастник, за да си бидваш сам... извинявай много, ама да биднат хора със сътоветно 2 и ~5 пъти повече от обявената начално цена и то от двама чистак нови юзъри регнати този месец... тъпа работа. Продаваш си сайта за 250, тук не стига, че към 300-400 щеше да вземеш, ама ти изнагля копеле.
 
От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

А ти явно си изключително тъп за да твърдиш, че си бидвам сам. Нека някой оператор да потвърди, че това от моето IP има само 1 регистрация.
Тъкмо се чудех как още не се е появил някой простак да осере темата.....

http://img41.imageshack.us/i/14533521.jpg/

Предполагам, че сам си се питам по твоята логика нали?
 
От: От: Продавам сайт за обяви. Tarikat.bg

А ти явно си изключително тъп за да твърдиш, че си бидвам сам. Нека някой оператор да потвърди, че това от моето IP има само 1 регистрация.
Тъкмо се чудех как още не се е появил някой простак да осере темата.....

http://img41.imageshack.us/i/14533521.jpg/

Предполагам, че сам си се питам по твоята логика нали?

:D и какво ти отговори? сигурно даже двойно ти дава а? не ни мажи очите с подобни скреенове моля :) иначе за ИПто аз имам 10 броя в различни рейнджове така че изобщо не е показателно.
 

Горе