Продавам сайт за онлайн игри

Статус
Not open for further replies.

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Продавам сайта http://netigri.com

Сайтът е официално стартиран на 3 декември 2008 година. Оттогава до настоящия момент са регистрирани 241 души и са изиграни общо 21,434 игри (от общо 1,115 качени в сайта). Средно на ден се играят около 200-300 игри като най-слабия ден е с 35 изиграни (това е първия ден). Друг ден бяха изиграни 67, веднъж, 85, а всички останали дни числото е трицифрено. Най-много за един ден са били изигравани 657 игри.

Приходите от сайта са:

1.От SMS модула на mobio.bg:
-9.20лв за този месец
-14.40лв за януари
-6.40лв за декември

2.От google adsense програмата
-10,16 US$ за февруари (предишните месеци нямаше поставени реклами на сайта).

3.От tnx.net:
-1500 точки за месеца (5,000 са $10, така че си правете сметката :) )

4.От easytrader.bg:
-6.78 лв, като това е за първия месец, когато пуснах сайта (декември), махнах ги защото нямам изгода от тях.

Сайтът е с pr:0, но е регистриран на доста места и очаквам минимум тройка при ъпдейта.

Инфо за посещенията:

Посещения за последния месец:
visitors.jpg


Посещения за целия период:
allvisitors.jpg


Traffic sources:
sources.jpg


Имайте предвид, че 50% от посещенията от Reffering Sites са от един стар домейн, който бях пренасочил. Останалите са от сайтове и търсачки, в които съм регистрирал сайта.

Ето и 10-те топ ключови думи, по които идват посещения от търсачки за последния месец:
keywords.jpg


КРАЕН СРОК НА ТЪРГА Е 20:00ч НА 1.03.2009 (НЕДЕЛЯ). Ще се свържа с победителя в понеделник, за да оправим плащането и прехвърлянето на домейна, файловете и т.н.

БЛИЦ (КУПИ СЕГА) ЦЕНА: 250лв.

А, ето сега и причината, поради, която го продавам:
Хостингът ми изтече и съм решил да ликвидирам онлайн бизнеса си с български сайтове. В момента е останал само този сайт и няма причина да плащам за още като няма да го ползвам. (Можете да си направите извода, че сайта се продава без хостинг.)

За продажбата организирам търг като първоначалната цена е 50лв, а стъпката 5.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за онлайн игри

искам статистика от къде идват посещенията - най добр еми отключи брояч или ме добави в аналитикс ако го позлваш.

също така дай край на търга и купи сега цена
 
От: Продавам сайт за онлайн игри

Здравейте на всички! Радвам се, че проявявате интерес. Утре ще ви пратя подробни статистики, а "купи сега" цена и крайният срок на търга ще обявя след 1, максимум 2 дни.
 
От: Продавам сайт за онлайн игри

Здравейте на всички! Радвам се, че проявявате интерес. Утре ще ви пратя подробни статистики, а "купи сега" цена и крайният срок на търга ще обявя след 1, максимум 2 дни.
Идеално, благодаря ти!
 
От: Продавам сайт за онлайн игри

Редактирал съм първото си мнение в темата като в него съм добавил скрийшотове от брояча, дата за край на търга, както и блиц цена.
 
От: Продавам сайт за онлайн игри

Редактирал съм първото си мнение в темата като в него съм добавил скрийшотове от брояча, дата за край на търга, както и блиц цена.

Опитах се да ти пратя лично, не форума не ми дава. Напиши си емайла please.
 
От: От: От: Продавам сайт за онлайн игри

Това нужно ли беше?


:( не ,но обичам хората да се информирани просто ми стана интересна приликата за това иначе разлика голяма има ,но няма значение. Успех с продажбата, ако вече не си я реализирал.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе