Продавам сайт за филми

От: Продавам сайт за филми

от два различни компютъра го отварям и ми пищи нещо антивирусната ?
 
От: Продавам сайт за филми

аз не казвам че има вирус а че има някакъв скрипт който пищи

не го загледах кой е
и мерси за съвета но мисля ЧЕ ЗА СОФТУЕР БИ ТРЯБВАЛО АЗ ДАДАВАМ НА ТЕБ А НЕ ТИ НА МЕН !
а това за аваст... все едно да ми кажеш от кой футболен отбор да бъда?
въпрос на личен избор всички си имат плюсове и минуси
Аз слагам антивирусна по навик - ако се заблея или някой друг поседне на компютрите... иначе мерси но не пуша :)

сайта му товари много ИЕ може от сайтове да не разбирам но от компютри...
 
От: Продавам сайт за филми

аз не казвам че има вирус а че има някакъв скрипт който пищи

не го загледах кой е
и мерси за съвета но мисля ЧЕ ЗА СОФТУЕР БИ ТРЯБВАЛО АЗ ДАДАВАМ НА ТЕБ А НЕ ТИ НА МЕН !
а това за аваст... все едно да ми кажеш от кой футболен отбор да бъда?
въпрос на личен избор всички си имат плюсове и минуси
Аз слагам антивирусна по навик - ако се заблея или някой друг поседне на компютрите... иначе мерси но не пуша :)

сайта му товари много ИЕ може от сайтове да не разбирам но от компютри...

Младежа ти каза нещо от сорта на: Сменяй антивирусните, докато видиш че вирусите не ги засича.
И на мен ми пищи за вируси :)

djeims как мислиш е по-добре: Да ти засича вирусите или не? Изглежда си непретенциозен и предпочиташ да не ти ги отчита. Успех с аваста!

По темата: успех с продажбата, сайта е горе-долу хубав. На мен лично ми е леко визока цената за такъв сайт, но има хляб в сайта :)
 
От: Продавам сайт за филми

Сори за офтопика пичове,но как да не ви отговоря.Относно Аваста пробвал съм всички що годе добри антивирусни и само да ви кажа,че неведнъж или нищо незасичат останалите или полудяват и почват да пищят,щото имало там едно куки и работата станала напечена.Докато при него няма такива неща.За 13 години работа с компютри толкоз. Опитах се на базата на собствените впечатления да ви дам съвет,но главите са си ваши :mrgreen:
 
От: От: Продавам сайт за филми

Между другото може да локнете! :) Нещо се отказах да го продавам , защото ми доиде една добра идея!

Между другото сериозно ли дава вирус... я пробвайте пак ..?

Махни двата невидими фрейма и ще се оправи :p
 
От: От: Продавам сайт за филми

Сори за офтопика пичове,но как да не ви отговоря.Относно Аваста пробвал съм всички що годе добри антивирусни и само да ви кажа,че неведнъж или нищо незасичат останалите или полудяват и почват да пищят,щото имало там едно куки и работата станала напечена.Докато при него няма такива неща.За 13 години работа с компютри толкоз. Опитах се на базата на собствените впечатления да ви дам съвет,но главите са си ваши :mrgreen:

що подкалажаш сега дразнение
от 13 години си се знаимавал с компютри ми хубаво ама малко се поизФФърляш да ти кажа ... аз пък се занимавам професионалнио от 5 години и мога да с еобзаложа че съм инсталирал толкова компове колкото ти не си виждал по сники в интернет и по телевизията... :)
така че ти да ми кажеш коя програма е била добра е МЕКО КАЗАНО НЕСЕРИОЗНО ! аз мога да си настроя моята да не пищи мог ад анакарам и твоята да пищи...
всъщност не ми пука на мен дали или не
казвам го защото потребителите са олигофрени над 90%
и писне ли им пофдобно нещо няма да влязат в сайта втори път - то си е за него не за мен
аз си карам с авирата и не ми дреме коя била по хубава и коя не - както ти казах нямам нужда от антивирусна - държая ей така щото е прието да има.. нема се цепя от стадото дева:twisted::twisted::twisted:
 
От: От: От: Продавам сайт за филми

що подкалажаш сега дразнение
от 13 години си се знаимавал с компютри ми хубаво ама малко се поизФФърляш да ти кажа ... аз пък се занимавам професионалнио от 5 години и мога да с еобзаложа че съм инсталирал толкова компове колкото ти не си виждал по сники в интернет и по телевизията... :)
така че ти да ми кажеш коя програма е била добра е МЕКО КАЗАНО НЕСЕРИОЗНО ! аз мога да си настроя моята да не пищи мог ад анакарам и твоята да пищи...
всъщност не ми пука на мен дали или не
казвам го защото потребителите са олигофрени над 90%
и писне ли им пофдобно нещо няма да влязат в сайта втори път - то си е за него не за мен
аз си карам с авирата и не ми дреме коя била по хубава и коя не - както ти казах нямам нужда от антивирусна - държая ей така щото е прието да има.. нема се цепя от стадото дева:twisted::twisted::twisted:
Ае стига сте си мерили пишките, дайте да видим момчето за какво ги държи тия фреймове.
 
От: Продавам сайт за филми

Явно само тази Avira ги прави тези проблеми..
Еми държа ги , защото съм обещал на един приятел да му правя посещения в профила и така... ама ако създават мн проблеми ще ги махна.
 
От: От: Продавам сайт за филми

Явно само тази Avira ги прави тези проблеми..
Еми държа ги , защото съм обещал на един приятел да му правя посещения в профила и така... ама ако създават мн проблеми ще ги махна.

Еми тва ти обещание ти гони посетителите. Махни ги тия фреймове той нищо не печели като има посещения в кефче, докато ти губиш като ги ползваш тия фреймове.
 
От: Продавам сайт за филми

amoun нищо неискам да подклаждам :) сет анд форгет съм за аваста и аз съм поинсталирал някой друг комп в БГ и извън БГ за потребителите си прав,че са олигофрени.Thebusiness сега разбирам защо са ти толкова малко кликовете от адсенсе махай фреймовете :)
 
От: От: От: От: Продавам сайт за филми

Ако така си печелиш клиентите - Евала.

А според теб как да ги печеля да им правя свирки ли ?
и най-невероятните свирки на света да им правя пак ще отидат при оня с най-добрите цени !!! и понеже аз съм тоя с най-добрите цени който иска да им прави свирки - аз не се боря за клиенти защото те идват сами при мен :) Разбери го - това клиентите са неблагодарни копеленца - колкото и да им се мазниш рано или късно ще те предадат ..
затова колкото си по безкомпромисен към тях толкова по добре
ПОВЯРВАЙ МИ ДОКАТО СИ МЛАД И ЗЕЛЕН да не си чупиш после сам главата
Клиента трябва да ти се чувства длъжен за да не ти се качва на главата - търпя ги само защото ми снасят пари иначе ....
Който твърди противното - значи не е професионалист а приказва празни приказки - чути и прочетени някъде си !:twisted::twisted::twisted:

Не обиждам никого ако ви звучи така - вие не сте ми неприятни - защото сте виртуални и не ми пука :)
 
От: От: От: От: От: Продавам сайт за филми

А според теб как да ги печеля да им правя свирки ли ?
и най-невероятните свирки на света да им правя пак ще отидат при оня с най-добрите цени !!! и понеже аз съм тоя с най-добрите цени който иска да им прави свирки - аз не се боря за клиенти защото те идват сами при мен :) Разбери го - това клиентите са неблагодарни копеленца - колкото и да им се мазниш рано или късно ще те предадат ..
затова колкото си по безкомпромисен към тях толкова по добре
ПОВЯРВАЙ МИ ДОКАТО СИ МЛАД И ЗЕЛЕН да не си чупиш после сам главата
Клиента трябва да ти се чувства длъжен за да не ти се качва на главата - търпя ги само защото ми снасят пари иначе ....
Който твърди противното - значи не е професионалист а приказва празни приказки - чути и прочетени някъде си !:twisted::twisted::twisted:

Не обиждам никого ако ви звучи така - вие не сте ми неприятни - защото сте виртуални и не ми пука :)

Грешиш. С това държане и най-верните ти клиенти ще избягат.
Не всички търсят най-ниските цени. Повечето търсят качество, вземи за пример Топхост. Най-добрите цени, но въпреки това никой не ги търси. Освен разни подлъгани, начинаещи "уебмастъри"
Млад и зелен..Хмм айде няма да си правя реклама :)
 
От: Продавам сайт за филми

млад и зелен си да ти кажа... топхост ... какъв им е проблема- изкарват доста пари потдържат 20 човека персонал - ЗНАЧИ ИЗКАРВАТ ДОБРЕ
може да не са доволни клиентите от тях ама пука им на тях нали печелят :)
разбираш ли! Виж тук има едни които обещават отстъпки облужване качество ... и какво - могат л ида се мерят по печалби на топхост? - могат чушки
щом потдържат тоя сайт топхост - fastbg.net - значи печелят от него СМЯТАЙ !!! ТИ БИ ЛИ СТАНАЛ КЛИЕНТ - НА ТАКИВА ОФЕРТИ :) - не нали ама явно имат ... да ти кажа щото изкарват плащат заплати искарват пари доволно

А за държанието ми извинявай но аз няма да кажа прд клиента ей миризливец измий си зъбите ... случвало се е всъщност но рядко и то при нетърпими ситуации
ти представяш ли си да влезе някой ве магазина ти и да смърди такаче хората да се отдръпват
и тоя същия да те пита 10 минути за нещо което струва 5 лева и ти да го търпиш с простотията и аромата му - ТОЯ АКО ИСКА УВАЖЕНИЕ - ПЪРВО ДА НАПРАВИ ТАКА ЧЕ ДА ВДЪХВА РЕСПЕКТ НЕ ДА ГО ГЛЕДАШ С ПОГНУСА ... Предиии мноого време и аз мислех като теб - в началото и аз се мазнех четкосвах надявах се на редовни клиенти отнасях се към тях като ВИП - и ми писна накрая щото те колкото поовече си отваряш гъза - те толкова повече натискат искат и топките да вкарат - айде стига толкова мерси и бегай !!! или да дойде някой мизерник и да ти говори до теб какво и как му има на компютъра а устата му смърди все едно е ял уебмастърски чорапи... за какво да го търпя за 20 лева?

Явно незнаеш каква паплач са клиентите които мислят че като си купят нещо от теб и си им длъжен .. да ама не са познали

ПО ТОВА ВРЕМЕ НА ВЕЧЕРТА СЕ ОТДАВАМ НА СЛОВОРАЗХИЩЕНИЯ - СОРИ ЗА ДЪЛГИТЕ ПОСТОВЕ :)

И ПАК ТИ КАЗВАМ ВЕРНИ КЛИЕНТИ НЯМА!!! - ТИ СИ ТЪРГОВЕЦ ТЕ СА КЛИЕНТИ ! - ТОВА Е !!! ти си хишника те са ти жертвите - ТОВА НЕ ТИ Е СОЦИАЛИЗЪМ - тъпите копелета сами си избраха да живеят в капиталистически строй нали - какво да ги мисля тогава
ВСЯКА РЕКЛАМА Е ИЗМАМА!!! ВСЯКА ПРОДАЖБА Е ИЗМАМА!!! ВСИЧКО Е ИЗМАМА!!!

Или ще кажеш че не съм прав а?
перилните препарати мият чините без търкане
праха за пране маха петна без пране
шампоана с едно измиване ти изправя косата и я прави мека и гладка - айде бе ...
или кренвиршите ги правят от месо ? АЙДЕ БЕ !!!
а кифтаците от какво са мамка им - всички да пукнат дано !
недей че ми пада пердето като се замисля
а ти ми говоришп за верни клиенти
НЕМОЖЕ ЖЕРТВАТА ДА Е ВЯРНА НА КАСАПИНА!!!
Имам толкова редовни клиенти че не им знам бройката
разбира се яако те намерят нещо по добро от мен - няма да се замислят преди да ме заебат - АЗ СЪЩО НЕ МИСЛЯ ЗА ТЯХ
пито платено - като могат да си намерят по добро място това е !
мислиш като лапе прочело нещо и подочуло от някъде нещо - спри да четеш тъпи блогове а погледни реално на нещата
 
От: Продавам сайт за филми

Добре, няма да споря. Чух, че си добре запознат.
Първно Топхост нямат 20 човка поддръжка, ако имаха 1/4 от тази бройка нямаше да са най-лошия хостинг в БГ.
Второ - никога не съм казвал, че трябва да се мазниш на клиента. Това си го добави ти, но въпреки това качеството и любезното отношение са много важни.
На 19г. направих първата си мрежа Интернет доставчик и за 4 години съм разбрал достатъчно за клиентите. Лекцията ти беше излишна. Незнам защо толкова държите да се фукате в тоя форум. Сякаш най-отворените са най-велики.
Не се обиждай ама постовете ти така звучат.
 

Горе