Продавам сайт за футболни прогнози

velkoto

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Продавам сайта http://futbolniteprognozi.com/. Трафика на сайта спадна рязко от три седмици насам. Преди това си правеше прилични посещения. Нямам повече намерения да се занимавам с подобен род сайтове, така че продавам него + афилиейт акаунта в Бет365. Може също и акаунта в Bet-at-home, но за него не съм говорил със съпорта дали може да се прехвърли на друг човек. При интерес ще проверя. Домейна и хостинга са от Суперхостинг.

Печалбата от откриването на акаунта в Бет365 е 431 Евро, а в Bet-at-home е 213 евро.

Подробности и подробни статистики на всеки, който има интерес ще пращам на e-mail или ЛС. Цената е по договаряне.

На ЛС ще отговоря на всякакви ваши въпроси
Поздрави!
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

А кога са направени акаунтите в bet365 и Bet at Home? Т.е. за какъв период от време, сайтът е спечелил гореспоменатите суми.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Регистрациите ми там са от май месец някъде.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

bet-at-home.jpgBet365.jpg
Ето и скрийншотове от афилиейтите. От акаунта в бет365 печелите 30% от оградената в червено сума, а не цялата.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Здравей,

интересувам се от сайта ако можеш ми изпрати е-мейл да си пишем че нямам достатъчно постове за да ти пратя лс.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Малък ъпдейт на обявата. От около 3-4 седмици сайтът си възвърна позициите в гугъл. Ето и как се класира сайта по основните си ключови думи към днешна дата:

футболни прогнози - 8 позиция
футболни залози - 6 позиция
futbolni prognozi - 4 позиция
игра с прогнози - 3 позиция
резултати на живо - 8 позиция

Посещенията от началото на месеца до днес са 5 986, като над 80% са от гугъл.

Печалбата за изминалия месец е в размер на 260 лева.

Пращам всякакви статистики по имейл на всеки, който се интересува от обявата. Цената е по договаряне.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Здравей.
Би ли ми изпратил на мейла статистика за посещаемостта на сайта (няколко месеца назад), приходи и цената (приблизително), която желаеш. deserteagle(at)mail.bg Поздрави.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Само фейсбук групата продава ли се?
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Актуална ли е още обявата? Ако да били ми изпратил повече информация - посещаемост, приходи, приблизителна цена.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Извинявам се за забавянето, но си имах друга работа и почти не поглеждам темата. Значи обявата си е актуална, но сайта е пак в девета глуха в гугъл и едва ли ще представлява някакъв интерес. Хубавото е че, това не се отразява на печлабите, като дори за миналия месец е изкарал чиста печалба в размер на 760 лева. Ако при това положение, все още проявявате интерес драснете едно ЛС за повече информация.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Все още ли се продава сайта? Ако да, проявявам много сериозен интерес. Пишете ми на ivo_kostadinov(маймунско а)mail.bg.
Поздрави!
 

Горе