Продавам сайт за часовници

От: Продавам сайт за часовници

Аз интереса го загубих, когато получих лс със сайта. За пореден път се заричам да не взимам участие в подобен род обяви... ама все ме гложди и за пореден път си губя времето.
Въпреки, че ме сърби да съм краен, няма да упоменавам името на сайта, но няма да спестя другите неща:
1. Ще си имате проблеми с АСТА, SOPA, PIPA и сродните им български закони/наредби/споразумения
2. КЗП може да ви направи проблем, че вкарвате клиентите си в заблуждение
3. Има налични 34 броя часовници
4. Класирането по въпросната ключова дума е детска игра за 90% от активните потребители тук
5. опдейдж оптимизацията е под абсолютно всякаква критика
6. домейнът не струва (лично мнение), дизайнът също (отново лично мнение)

Като цяло същия сайт може да си спретнете за около ден, за два - в пъти по-добър

според мен продажби или няма, или са прекалено мижави и за това не се дава инфо за тях
 
От: Продавам сайт за часовници

Тео, спретни приятел ако искаш и 5 сайта, сложи им цена и ги пусни тук за продажба... ако има интерес някой, ще ги купи.. хайде моля те не ми разводнявай темата. Аз продавам нещо, ти не го искаш ОК, няма лошо. То аз и сайт като фейса мога да спретна за 2-3 дни ама не мога да му взема 100-на милиарда нали? Щото той толкова струва сега ;)
А и да ти кажа че има интерес, има за сега поне трима потенциални купувачи. Един от тях иска да предлага оригинални часовници така че съкращенията дето си ги изброил отпадат. Хайде лек ден и успешен бизнес и нека не си разводняваме темите.

п.п. Сайта все още се предлага.. поне докато не получа сериозна оферта и плащане ;)
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за часовници

След 40 мнения "дай сайта, приходи, разходи и трафик" и нула интерес за завързване на сделка, темата ти е по-разводнена и от сутрешното ми кафе :D
 
От: Продавам сайт за часовници

Повечето от сериозните сделки съм правил с ЛС... тези 3-ма дето ти казах и горе са именно на ЛС. Лек ден и приятно следобедно кафе на теб ;)
 
От: Продавам сайт за часовници

То аз и сайт като фейса мога да спретна за 2-3 дни

Ще може ли да тръгне на виртуален сървър или ще иска дедикейтед с повече рам?
 
От: Продавам сайт за часовници

Благодаря на всички писали в темата!
Сайта вече е продаден, пожелавам на новия собственик много пари и бизнес успехи ;)

п.п. Ако преценят модераторите могат да заключат темата.
 

Горе