Продавам сайт за часовници

vandv

Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Сайта вече е продаден!

Сайта е реализиран с премиум тема. Платен е и превода на сайта, всичко по сайта е преведено както в бекенда така и на фронта.
Класиране в google: сайта се класира на топ позиции по основните му ключови думи.
Основание за продажба на сайта: Собственика замина за чужбина и не желае да се занимава.
Посещения: Средно за Януари са над 1000 като 80% са органични. (по ключовите му думи)


За повече информация за това кой е сайта и кои са ключовите му думи на ЛС. Собственика на сайта не иска да продава клиентите си, затова те са изтрити от админ панела. Домейна е платен до 10 месец 2013г.


П.п. На купувача ще окажа пълно съдействие при преместването на сайта на негов хостинг. Ще окажа пълен съпорт, относно работата със сайта.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за часовници

Ако може на ЛС повече информация.
 
От: Продавам сайт за часовници

waldes и на теб пратих ЛС, както и на хората писали ми на ЛС.
 
От: Продавам сайт за часовници

пиши и на мен, ако може с допълнително инфо за това също:
Собственика на сайта не иска да продава клиентите си, затова те са изтрити от админ панела.
 
От: От: Продавам сайт за часовници

пиши и на мен, ако може с допълнително инфо за това също:

Това означава че собственика е изтрил продажбите на сайта! Продава само сайта, не майлите или данните на клиентите му. Тоест те само са изтрити, може и за напред да пазаруват от сайта. Това е решение на собственика.
 
От: Продавам сайт за часовници

Ако може и на мен ЛС с инфо. И как стои въпроса с доставчиците - собственика дава ли и връзката с тях?
 
От: Продавам сайт за часовници

Сайта е реализиран с премиум тема. Платен е и превода на сайта, всичко по сайта е преведено както в бекенда така и на фронта.
Класиране в google: сайта се класира на топ позиции по основните му ключови думи.
Основание за продажба на сайта: Собственика замина за чужбина и не желае да се занимава.
Посещения: Средно за Януари са над 1000 като 80% са органични. (по ключовите му думи)

Цена: 400лв

За повече информация за това кой е сайта и кои са ключовите му думи на ЛС. Собственика на сайта не иска да продава клиентите си, затова те са изтрити от админ панела. Домейна е платен до 10 месец 2013г.


П.п. На купувача ще окажа пълно съдействие при преместването на сайта на негов хостинг. Ще окажа пълен съпорт, относно работата със сайта.

Приемам плащане само през PayPal или Еpay.bg

хоста не върви ли със сайта ?
 
От: Продавам сайт за часовници

nortrant, хоста не върви комплект със сайта, със сайта получаваш сайта + домейна до 2013 :)
antonioganchev, имаш ЛС ;)
 

Горе