Продава се: Продавам сайт на разнообразна тематика

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Здравейте, продавам сайт на разнообразна тематика.

Система: Wordpress;
Брой публикации: 387 - от които 292 са статии и 95 са различни клипове, някои от които с текст.

Най-малко 95% от съдържанието е уникално и индексирано от Google.

Не е правена SEO оптимизация, но сайта се класира по някои ключови думи.

Има малък трафик от Google и малки приходи от Adsense.

За Януари посещенията са около 2 000, а приходите от AdSense за същия месец над 10лв. Приходите и трафикът варират, като откакто съм пуснала сайта постепенно са се покачвали през месеците. Това е без да полагам усилия за разпространение. Само на база съдържание. Сайтът си е на самотек. Просто от време на време го обновявам с инфо.

Сайтът е на около 9 месеца.

Сайтът разполага със следните категории:

- Бизнес и Финанси
- Туризъм
- Видеоклипове
- Здраве
- Животни
- Личности
- Техника

Текстовете са с различна дължина. Някои са кратки, а други доста дълги - над 1000, а някои дори над 2000 думи.

Може да се използва за различни цели като директория за статии, блог с интересни статии и т.н. В общи линии има поле за развитие. Ако се побутне малко, може да вади и по-добри пасивни доходи.

За съжаление аз нямам в момента времето и ресурсите да се занимавам с него.

Сайтът използва платена тема.

Какво ще получите?

- Mysql базата данни архив.
- Архив на сайта
- Отделно чиста версия на темата + документацията й архив. + Изпращане на новата версия на темата, за да си я обновявате всеки път, когато е налице ъпдейт. Разбира се, трябва да ме уведомявате, за да мога ди ви го изпращам. Това ще е безплатно.
- архив генериран през Wordpress.
- прехвърляне на домейна.
- данните за достъп до сайта в текстов файл.

Всичко това мога да изпратя по Skype.

Как става прехвърлянето?

1. Плащате ми сумата за сайта по PayPal, Epay или банков превод.

2. Прехвърлям ви данните и сайта до 48 часа след потвърждение на плащането.

Колко струва?

Цена: 799.00лв

Всяка публикация ви излиза около 2 лв, а самото създаване на сайта, качването на статиите и оформлението ви излиза безплатно. Освен това не започвате проект от нулата, а с доста индексирани страници, малко органичен трафик в Google и малко месечни приходи в AdSense.

При интерес, ми пишете на ЛС да ви дам линк към сайта. :)

В случай, че съм забравила или пропуснала да уточня някакви детайли или има нещо неразбираемо - не се колебайте да питате.

Поздрави!
 
  • Haha
Реакции: Sky

Горе