Продавам сайт , от който може да си правите?

Phantoma

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Продавам сайт , чрез който може да си набавяте чуждестранни фенове. Просто като харесате 1 страница във фейсбук ви дава 9 точки и с тези 9 точки може да си пуснете ваша страница и да я рекламирате. Чрез сайта за 2-3 часа може да се набавят около 150-200 фена.

Продавам линк към сайта срещу 10$ може и коментар.
 
От: Продавам сайт , от който може да си правите?

Продаваш сайт или продаваш информацията кой сайт използваш, за да набавяш фенове?
 
От: Продавам сайт , от който може да си правите?

Продавам сайт , чрез който може да си набавяте чуждестранни фенове. Просто като харесате 1 страница във фейсбук ви дава 9 точки и с тези 9 точки може да си пуснете ваша страница и да я рекламирате. Чрез сайта за 2-3 часа може да се набавят около 150-200 фена.

Продавам линк към сайта срещу 10$ може и коментар.

Малко се излагаш така - всички ги знаем тия сайтове, аз дори имам разработен един такъв. По описанието предполагам, че става на въпрос за youlikehits - тях ФБ ги съдиха напоследък нещо за злоупотреба с харесванията, както и доста фен страници изядоха шамарите покрай тях - тъй че с тия сайтове - умната :=)
 
Демек да ти ще споделиш някаква бълвоч за обмяна на лайкове. Примерно като тая шитня

PHP:
http://www.youlikehits.com/help.php

и за тази глупост да ти дадем десет долара. :lol:

Трябва да намериш някой наистина много тъп за да се навие на подобна "сделка"

М др да ти пошушна за кво са тия шитни форумите - да споделяш знания, а не да се пробваш да ги продаваш. В следващото си мнение, някой светъл ден, като попиташ нещо искаш ли да ти обявим цена за отговорите? Като ти гледам досегашните теми ние ще забогатеем да ти отговаряме

Какво са backlinks?

PageRank?

Няколко въпроса за Facebook?

Въпрос за създаването на сайт за музика?

Кой е най-добрият безплатен хостинг?

Съвети от WEB мастари?

Някой да знае от къде да си закупя домейн?

Едит: червена репутация от мен и първо се научи за какво са форумите, после си продавай "знанията" на места, където не си задавал въпроси от рода на горните
 
От: Продавам сайт , от който може да си правите?

Форума е за взаймопомощ, а ти 10 долара искаш .....
нямам думи :D
 
От: Продавам сайт , от който може да си правите?

@пфантомас
направи една тема всеки да ти даде по 0.01 $ (не подкрепям подобни идей) но напълни пазара с филми и вече се чудя коя серия съм изтървал
скив сега всеки има кофти дни и аз включително,но за това си има този раздел :Webmaster's Off Topic
 
От: От: Продавам сайт , от който може да си правите?

Форума е за взаймопомощ, а ти 10 долара искаш .....
нямам думи :D
ЕДИТ: трия, понеже получих рекламации... :) .

ПС: Виж, хейтене и заяждане може.
 
Последно редактирано:

Горе