Продавам сайт с 25к хит филми-бг

От: Продавам сайт с 25к хит филми-бг

Ей аре по серизно....цирка....темата е за купуване и продаване на сайт. За какво трябва едно и също всеки път, който не го кефи - да си мълчи. Тази тема не е толкова за заключване, ама подобни ще са. ;)
 
аз пък не съм съгласен с теб блинки освен ако не си почистил вече темата за мен в сегашния и вид това е истинския пазарлък трябва продавачите трябва да обеснят защо искат повече пари ако са добри продавачи купувачите пък защо не струва толкова всяко едно от мненията би било полезно останалите да купувачи да получат по добра представа за бизнеса рисковете с него и цената му
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продавам сайт с 25к хит филми-бг

@Blinky, @coolice прекалено много толерирате спама :/ Става пълна кочина... Почвате да губите потребители :/
 
От: Продавам сайт с 25к хит филми-бг

Ей аре по серизно....цирка....темата е за купуване и продаване на сайт. За какво трябва едно и също всеки път, който не го кефи - да си мълчи. Тази тема не е толкова за заключване, ама подобни ще са. ;)
прочети пак 1-ия пост на продавача

от известно време забелязвам, че всички теми в 'пазар' се превръщат в "говорилня"(да не кажа, че се осират).Не ме разбирайте погрешно(админитратор-и, модератор-и), не се кахъря за форума, а за шанса(моя), да купя, или продам нещо.Теми като "правя всички за пари...", "дайте ми 5 лева...", са основното занимание на трупащите постове членове, които после мислят как да продадат подписите си. Показателно е и вида и стойността на извършените сделки.
 
От: Продавам сайт с 25к хит филми-бг

Един съвет.
Добави че използваш cms made simple като система за сайта
 
От: Продавам сайт с 25к хит филми-бг

Да бе видяли ползвам cms made simple.

Чакам с не-търпение да чуя другия умник какво ще каже, и кое е това по-известно ????

ЕДИТ: Веднага слагам Copyright на made simple :), ама няма да се издържа да попитам какти хрумна че ползвам нещо такова ????, и колко си сигурен в това че чак в темата го пишеш ?

ЕДИТ2: Направих си труда да погледна кода на demo.opensourcecms.com/cmsmadesimple/, и не мога да разбера как ти хрумна че е CMS ??

puremall ще споделишли кой CMS ?, и ако е толкова известен защо никой до сега не пусна сайт като моя :????


ПС. никоя CMS няма да може да остане на споделен хостинг с 30к можете да сте сигурни.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт с 25к хит филми-бг

Да речем че съм сгрешил не ангажирам никой с мнението си приемете че системата е писана от собственика. Няма да спомена какво е убеждението ми за да не разводнявам повече темата. Успех при продажбата
 

Горе