Продава се: Продавам сайт

Странникът

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Продавам сайт. Името на сайта ще го кажа само на лично. На лично ще разберете и тематиката на сайта.

Сайта е много посещаван – на ден прави по над 10 уникални посещения. Има много големи приходи от реклама от аденс и още много рекламни мрежи. Ще кажа приходите на лично само на тези, на които пожелая, но имайте предвид, че те са много големи.

Оптимизация на сайта не е правена, но той се класира в Гугъл по много ключови думи, а по изписване на името на домейна даже е на първа позиция.

Сайта не е утежнен с договори за реклама, освен с продажбата на няколко линка, част от които трябва да стоят до края на годината в сайта а другата половина – докато сайта съществува. Също така са продадени малка част от рекламните площи на сайта: главата, първата позиция в десния сайтбар и под заглавието, рекламата трябва да стои само до края на годината.

Продавам сайта много евтино, всъщност реших да не обявявам минимална цена на продажба, ще оставя вие да кажете цена, но имайте предвид, че го продавам за трицифрена сума в евро. Печели този, който даде най-висока цена.

Сайта който продавам има много добър PR, а при следващия PR ъпдейт сайта трябва да стане PR-1.

В сайта има няколко десетки уникални статии, всичките са копирани с разрешение от други сайтове – сложил съм линк към другите сайтове под всяка статия, за това не се притеснявайте, няма да имате проблеми с копираното съдържание.

Продавам сайта заедно с фейстраница, феновете на която са напълно реални и са набирани по естествен начин, без LJ. Фейсбукстраницата върви заедно със сайта и е напълно безплатна, само очаквам към цената на сайта да прибавите и 253.36 лв. които платих за набиране на феновете.

Моля само за сериозни оферти!


П.С.: Обявата е примерна, а темата е ирония към всичките “предприемачи”, които продават “ебаси успешните топ-сайтове”.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт

Продавам сайт. Името на сайта ще го кажа само на лично. На лично ще разберете и тематиката на сайта.

Сайта е много посещаван – на ден прави по над 10 уникални посещения. Има много големи приходи от реклама от аденс и още много рекламни мрежи. Ще кажа приходите на лично само на тези, на които пожелая, но имайте предвид, че те са много големи.

Оптимизация на сайта не е правена, но той се класира в Гугъл по много ключови думи, а по изписване на името на домейна даже е на първа позиция.

Сайта не е утежнен с договори за реклама, освен с продажбата на няколко линка, част от които трябва да стоят до края на годината в сайта а другата половина – докато сайта съществува. Също така са продадени малка част от рекламните площи на сайта: главата, първата позиция в десния сайтбар и под заглавието, рекламата трябва да стои само до края на годината.

Продавам сайта много евтино, всъщност реших да не обявявам минимална цена на продажба, ще оставя вие да кажете цена, но имайте предвид, че го продавам за трицифрена сума в евро. Печели този, който даде най-висока цена.

Сайта който продавам има много добър PR, а при следващия PR ъпдейт сайта трябва да стане PR-1.

В сайта има няколко десетки уникални статии, всичките са копирани с разрешение от други сайтове – сложил съм линк към другите сайтове под всяка статия, за това не се притеснявайте, няма да имате проблеми с копираното съдържание.

Продавам сайта заедно с фейстраница, феновете на която са напълно реални и са набирани по естествен начин, без LJ. Фейсбукстраницата върви заедно със сайта и е напълно безплатна, само очаквам към цената на сайта да прибавите и 253.36 лв. които платих за наливане на феновете.

Моля само за сериозни оферти!


П.С.: Обявата е примерна, а темата е ирония към всичките “предприемачи”, които продават “ебаси успешните топ-сайтове”.

Мма кък сириозно да подходя ми кажи ил поскажи
 
От: Продавам сайт

Мма кък сириозно да подходя ми кажи ил поскажи

Ооо, не знам, този който иска да купи ще разбере. Иначе сериозно - вече получих оферта на ЛС от потенциален купувач!
 
От: Продавам сайт

Добре написано :)
Надявам се и други да добавят иронични забележки, забавна тема ще се получи!
 
От: Продавам сайт

Продавам сайта заедно с фейстраница, феновете на която са напълно реални и са набирани по естествен начин
..........
само очаквам към цената на сайта да прибавите и 253.36 лв. които платих за набиране на феновете.
 
От: Продавам сайт

Господин защитника на авторските права продава сайт с копирано съдържание. Цирка е голям:)
 
От: Продавам сайт

Господин защитника на авторските права продава сайт с копирано съдържание. Цирка е голям:)

Хахах кефи ме как никой не чете до край, но коментира....
 
От: Продавам сайт

aktualna li e o6te ofertata?

ne moga da pra6tam o6te LS
 
От: Продавам сайт

Да, все още е актуална офертата, а ще очаквам когато получите разрешение да пишете ЛС, да ми напишете вашите предложения и цена.
 
От: Продавам сайт

Забравих да спомена - домейна и сайта са стари и имат тежест и история пред Гугъл: домейна съм го взел преди седмица и направих сайта с голямо желание за работа, но на следващия ден се оказа, че съм малко зает и няма да мога да му обръщам внимание.
 
От: Продавам сайт

ako mu e goljam potenciala davam 100E nad naj-dobroto predlozenie

ama parvo pra6ta6 saita, da ne ma izmami6, posle parite davam na li4na sre6ta vav Silistra
 
От: Продавам сайт

ХХАХА тази тема е по-забавна и от темата за вицовете :)
 
От: Продавам сайт

И аз го купувам заедно със собствениците:beer:
 
От: Продавам сайт

докато колегата обмисля предложението ми, да използвам темата да предложа и аз сайт за продан. ако модераторите преценят да ми изместят мнението в пазара, че няма право да публикувам там.
сайта е за онлайн филми и телевизия, монетаризиран с адсенс. само за пример - вчера имаше 20 уникални и 37Е приход
давам още инфо на лс
 
От: Продавам сайт

докато колегата обмисля предложението ми, да използвам темата да предложа и аз сайт за продан. ако модераторите преценят да ми изместят мнението в пазара, че няма право да публикувам там.
сайта е за онлайн филми и телевизия, монетаризиран с адсенс. само за пример - вчера имаше 20 уникални и 37Е приход
давам още инфо на лс

Ехаааа, ти ще изкараш че по 5-10 евро на клик са ти дали....
 
От: Продавам сайт

Кай Рен - направи си твоя тема, недей ми подбива моята топ оферта. :)
 

Горе