Продавам сайт

brad1985

New Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Продавам сайта http://www.zamenete.com
Сайта е от 2006г.Изработен е от webdesignbg.com по поръчка и е изцяло авторски с динамични страници.
Възможностите и реалната му цена можете да видите тук http://www.webdesignbg.com/prices.aspx?page=9
Беше пр4 до последния ъпдейт.
Домейна : Record expires on 11-Sep-2010.
Record created on 11-Sep-2006.
Има много лесен админ панел, възможности за добавяне на обяви, реклами,теми, промяна на категории и т.н., gsm модул, който в момента е махнат и т.н.Сайта е asp и се хоства в tea.bg.Хостинга е платен до 10.09.2009г. и годишната му поддръжка е около 100 лв.
Рекламите в него са от приятели и са без ангажимент като срок.
Според мен има добра възможност сайта да се развие, като евентуално може да се смени и предназначението му, но е за сериозни хора.
Сайта е на приятелката ми, която за съжаление не го развива.
Цената за която се предлага е 1500 лв с възможен коментар по нея.
 
От: Продавам сайт

Ами ако ми направиш такъв за 15 лв - ще ти ги пратя моментално !!!
А по какво точно я определи тази цена, моля ?
Или имаш самочувствието да си по-добър от една от най-добрите фирми за дизайн в БГ ?
Хайде, моля без изцепки от този род !
Както виждаш съм дал линк към реалната цена, а в този форум влизат и наистина разбирачи, които знаят как и какво могат да направят с такъв сайт.Коментари като твоя са напълно безполезни.
 
От: От: Продавам сайт

Ами ако ми направиш такъв за 15 лв - ще ти ги пратя моментално !!!
А по какво точно я определи тази цена, моля ?
Или имаш самочувствието да си по-добър от една от най-добрите фирми за дизайн в БГ ?
Хайде, моля без изцепки от този род !
Както виждаш съм дал линк към реалната цена, а в този форум влизат и наистина разбирачи, които знаят как и какво могат да направят с такъв сайт.Коментари като твоя са напълно безполезни.

жалко, че сте дали пре-много пари за изработка.
 
От: Продавам сайт

Що да са дали премного пари. Дизайнът си е добър, но често цената на дадена стока пада под себестойността и. В случая посещаемостта ми се вижда повече от трагична. Аз лично не бих дал 1500 за този сайт (отделно, че ги нямам в момента), но не бих предлагал и смешни цени от порядъка на 15лв.

Моля да не бъда разбиран погрешно! Включвам се в тази тема, за да се спре заяждането от по-горе, тъй като винаги ме е дразнило обезценяването на нещата в мрежата (нищо лично към предлагащият 15-те лева).
 
От: Продавам сайт

Да, посещаемостта е трагична, защото не е поглеждан от сигурно 1,5 години.Обаче е била и добра, което може да се види от брояча.
В случая не предлагам посещаемост, а възможностите, които има сайта.Както и това, че е наистина оригинален като дизайн и система.
Със сигурност няма копие в нета, а не готова системка изтеглена от някъде си и със сменен хедър или сайт от типа copy-paste.
Не случайно написах, че това е сайт за който разбира какво и как да направи с него.А пък изказвания от рода на : Ах, колко много пари сте дали, моля съфорумеца да си ги задържи за себе си !
Нямам спомен да съм му искал назаем !:)
А който пък си предлага услугите за 15 лв, съм готов 24/7 да го чакам с paypal превод.
 
От: Продавам сайт

аз дизайн не виждам, виждам един чисто бял сайт с някакво лого ...
ти ако на един шрифт викаш дизайн ...
А цените за модулите няма да ги коментирам, така са те изиграли, че не е истина ...
 
От: Продавам сайт

аз дизайн не виждам, виждам един чисто бял сайт с някакво лого ...
ти ако на един шрифт викаш дизайн ...
А цените за модулите няма да ги коментирам, така са те изиграли, че не е истина ...
Все още чакам да ми направиш такъв за 15 лв., понеже виждам, че много разбираш и ти имам доверие...
 
От: Продавам сайт

един чисто бял сайт дори и без лого само с шрифт може да бъде много по-добър и уникален от дизайн, които цял живот няма да можеш да успееш да направиш.




аз дизайн не виждам, виждам един чисто бял сайт с някакво лого ...
ти ако на един шрифт викаш дизайн ...
А цените за модулите няма да ги коментирам, така са те изиграли, че не е истина ...
 

Горе