Продавам система за "печатане на пари" чрез bet365

@Blinky това не е ли за кофата?
 
Ливърпул-Борнемут

Печалба 35.01%
[1] 2.82 x 478.76 = 1,350.10
[2] 2.59 x 521.27 = 1,350.10
Нето: 350.10

На Бърнли-Тотнъм очаквах да се получи, но за сега не се получава там ....

Челси-Евертън
Печалба 51.78%
[1] 3.45 x 439.94 = 1,517.80
[2] 2.71 x 560.07 = 1,517.80
Нето: 517.80

Ман.Ю - Ман. С. е следващия мач когато би трябвало да бъгне, но за сега не става и там ..
 
Как върви с високорисковите мачове и прогнозата за тях. Да речем 5 мача, инвестиция от 10 лева и печалба 15000 лева? И да се сложи на няколко комбинации с подобна печалба с идеята някоя схема да излезе? Или? Мани ги тия сигурни %. :)
 
[1] и [2] какво ще рече ?
иначе това са коеф в бет 13:00 6.03
Виж файлът 18757
1 е коефициента на единия залог, 2 е коефициента на другия залог, ако единия спечели, другия губи .. няма как да изгубят и двата, както и няма как да спечелят и двата.. и залозите са над 150 на мач а не само 1х2 :)

$INeed$ не те разбрах какво искаш да кажеш, но когато ми се играе залагам примерно 100,200 лв. на 2 коеф. и 100,200 лв. на 40-70 коеф. като съм хващал за последната 1 година 67 коеф. със 100 лв. и 42 коеф. с 200 лв. но това си чист комар и съм се набутвал не малки суми след няколко греди.
 
$INeed$ не те разбрах какво искаш да кажеш, но когато ми се играе залагам примерно 100,200 лв. на 2 коеф. и 100,200 лв. на 40-70 коеф. като съм хващал за последната 1 година 67 коеф. със 100 лв. и 42 коеф. с 200 лв. но това си чист комар и съм се набутвал не малки суми след няколко греди.
Означава, че се иска сумарно 5 мача, които да генерират коефициент така че печалбата да е 10-15К с вложена сума 10 лева. Демек високорискови, които ако може да се изчисли дали въобще има шанс нещата да се случат и в какъв % е вероятността. Или да речем 10-11 мача, които чрез умножаване на коефициента да отиде към тази сума. ;)
 
Пичове, знам тайната за правене на много пари.
100% гаранция, ще станете богати.
Само жени, пари и бело до края на живота ви.
Тази тайна е толкова тайна, че никой не се е усетил до сега.
Само ми пратете 1995 лева и ще ви я кажа.
След като пуснете парите, може да ме намерите на [email protected]
 
Има някакъв % вероятнот естествено, но няма да е голям .. ето така залагам аз на високи коеф. И пак казвам трябва да имаш предимсто пред букито , те не да безгрешни :)
 

Прикачени файлове

  • 89EA5291-65EB-40F0-BE96-9B6867F0CBAA.png
    89EA5291-65EB-40F0-BE96-9B6867F0CBAA.png
    680.2 KB · Преглеждания: 88
  • 83CBABCC-7246-4546-9D3E-02E9CF62EFFB.png
    83CBABCC-7246-4546-9D3E-02E9CF62EFFB.png
    679.9 KB · Преглеждания: 94
  • C7DFFAAA-F3DD-4317-B345-6DDEDB4FA8B8.png
    C7DFFAAA-F3DD-4317-B345-6DDEDB4FA8B8.png
    633.4 KB · Преглеждания: 87
На ливърпул-Борнемут са сменяли коефициенти в наша полза, а процента печалба е:

Печалба 48.13%
[1] 2.88 x 514.34 = 1,481.30
[2] 3.05 x 485.67 = 1,481.30
Нето: 481.30
 
ако излезе Х как ги хващаш :rolleyes:
 
@skittles какво е абитраж? Да не би да искаш да кажеш арбитраж?
При арбитраж (така е правилно) не се залага в едно буки, а в няколко различни. Освен това не е сигурно... нищо че е сигурно ;) (който ме разбрал - разбрал).
 
@skittles какво е абитраж? Да не би да искаш да кажеш арбитраж?
При арбитраж (така е правилно) не се залага в едно буки, а в няколко различни. Освен това не е сигурно... нищо че е сигурно ;) (който ме разбрал - разбрал).
Добре, може и арбитраж да се казва.
Плащат като попове засега на моя аРбитраж не са сменили коеф. или преуредили залог.
 
Това, което каза с 10 реда, го споменах в цитираното от теб изречение. Точно най-стриктното си е откъм арбитражи и схемаджийски истории.
Не съм те разбрал. Под сериозност, разбирам да не правят детски номера и да ти лупкат лимитите когато печелиш. Също така е редно да ти дадат адекватно обяснение, а не от сорта "Ами така решихме".

Отделно, нищо лично към @skittles но със тия залози, които си сложил по-горе още на третия печеливш и са ти ударили лимитите от 0 стотинки на над 15 коефициент. Също така забелязвам на последната снимка, че нямаш балас, махам печалбата от 8к, което е голям червен флаг за мен.
 
Bet365 не лимитират акаунти за "хазартни удари", каквито са фишовете, които съм показал, а заради високи залози, използване на бъгове.. най-редовно ми взимат кеш аута и слагат лимит на профил, когато съм играл определен тип залог с цел да използвам бъга при затвори залог, а типа залог е точно какъвто е и този с въпростният бъг в момента ... та, взимат кеш аута и слагат лимит понякога още преди да е започнал мача .. и така ми оставаха залози за по 1000-15000 лв. без кеш аут, а това е голям - за мен да нямам контрол над залозите си и все пак когато ги заплашиш както трябва с държавна комисия по хазарта и айбас връщат ако не всичко поне някаква сума близка до цялата в жест на добра воля и заради това, че те ценят като клиент , а те са ти взели опцията да затваряш залози и да залагаш повече от 3 лв. на залог ,иначе те ценят като клиент :D .. да се залага непосредствено преди мача също е важно .. с 5х100 вместо 1х500 също е от значение ..
 
Bet365 не лимитират акаунти за "хазартни удари", каквито са фишовете, които съм показал, а заради високи залози, използване на бъгове.. най-редовно ми взимат кеш аута и слагат лимит на профил, когато съм играл определен тип залог с цел да използвам бъга при затвори залог, а типа залог е точно какъвто е и този с въпростният бъг в момента ... та, взимат кеш аута и слагат лимит понякога още преди да е започнал мача .. и така ми оставаха залози за по 1000-15000 лв. без кеш аут, а това е голям - за мен да нямам контрол над залозите си и все пак когато ги заплашиш както трябва с държавна комисия по хазарта и айбас връщат ако не всичко поне някаква сума близка до цялата в жест на добра воля и заради това, че те ценят като клиент , а те са ти взели опцията да затваряш залози и да залагаш повече от 3 лв. на залог ,иначе те ценят като клиент :D .. да се залага непосредствено преди мача също е важно .. с 5х100 вместо 1х500 също е от значение ..
Приятел, имам три лимитирани акаунта в бет365. Само не ми казвай как не лимитират акаунти :D . Нали в крайна сметка и ти използваш "бъг".
Та, водя война с букмейкърите от години , намирал съм доста схеми и бъгове по сайтове през годините, това е най-новият
 
Приятел, имам три лимитирани акаунта в бет365. Само не ми казвай как не лимитират акаунти :D . Нали в крайна сметка и ти използваш "бъг".
Браво, аз имам над четиредесет и три лимитирани акаунта.

nikolai.mt като се видим и ми платиш ще ти кажа знаци, линий, всичко.
 

Горе