Продавам си сайтовете

mvmrik

Well-Known Member
Рейтинг - 94.4%
17   1   0
Реших да си пусна сайтовете за продажба, защото съм се захванал сериозно с рекламната мрежа и някои нови проекти, та ще ми трябват средства за тях и се налага да се лиша от някои сайтове. Разбира се няма да ги дам на безценица, от всеки сайт имам печалба и ако не си заслужава цената, въобще няма да го продам, не съм на зор все пак.

Ориентировъчно ще ви кажа горе-долу какви приходи може да се очаква от сайтовете, мога да покажа и статистика от adsense от преди. Сега имам реклами от моята рекламна мрежа, но те са служебни и за тях няма отделна статистика.

1. bgsite.info - средно около 1300 уникални дневно. Сайта ми докарваше от adsense около 200 лева месечно, сигурен съм че ако му се сложи пак ще ги докарва тези пари. Освен това добавянето на сайт става чрез SMS - почти всеки ден се добавя нов сайт, или по няколко. Отделно има и VIP линкове с SMS и там доста често се пращат. Рекламите плюс SMS-ите могат да ви докарват около 300 лева месечно.

2. bgfirmi.net - около 700 уникални дневно. От adsense печелех по около 100 лева месечно. Този сайт също като bgsite има платено добавяне с SMS и VIP линкове с SMS.

3. obiavi.org - сайт за обяви - това ми е най-стария съществуващ сайт. Посещенията му спаднаха последната година и аз не знам защо. Има около 200 дневно, а преди това беше стигнал до 900-1000. Има също VIP линкове с SMS и вградена система за VIP обява с SMS. Добавят се много обяви в сайта всеки ден. Също така често се пращат и SMS-и за ВИП обяви, които са по 6 лева. Доста хора го знаят и си добавят там обявите.

4. bgurl.net - около 160 уникални дневно. Сайта е с платено добавяне с SMS от 2.40, почти всеки ден се добавя нов линк. Освен това има и VIP линкове с SMS.

5. bglady.net - женски сайт с около 150-200 уникални дневно. Има също VIP линкове с SMS. Възможно е да се направи уговорка с жената, която добавя статиите в момента да продължи и със следващия собственик. Всички статии са уникални и са писани от нея.


Цени:

bgsite.info
Приходи от SMS - 517 по около 1лв за миналата година
Средно приходи от adsense - 225лв за месец, 2700лв за година
общо - 3217лв, крайна цена 3000лв
ПРОДАДЕН!!!

bgfirmi.net
Приходи от SMS - 210 по около 1лв за миналата година
Средно приходи от adsense - около $3 дневно, 135лв за месец, 1620 за година
общо - 1830лв, крайна цена 1800лв

obiavi.org
Приходи от SMS - 63 по около 1лв и 303 по около 2.50 за миналата година, общо около 820лв
Средно приходи от adsense - около $1 дневно, 45лв за месец, 540 за година
общо - 1360лв, ще го дам за 1000лв
ПРОДАДЕН!!!

bgurl.net
Приходи от SMS - 289 по около 1лв за миналата година
Средно приходи от adsense - около $0.5 дневно, 22лв за месец, 264 за година
общо - 553лв, крайна цена 500лв

bglady.net
Приходи от SMS - 19 по около 1лв за миналата година
Средно приходи от adsense - около $1 дневно, 45лв за месец, 540 за година
общо - 559лв, крайна цена 500лв
ПРОДАДЕН!!!

За всичките сайтове накуп ще има отстъпка.

Който се интересува да ми пише тук, на skype: mvmrik или да се обади на 0896305555

Това е за сега, при интерес към някой сайт ще обясня подробно и ще отговоря на всичките ви въпроси. Всички сайтове имат Google Analytics, така че мога да ви дам достъп до него.
 
Последно редактирано:
От: Продавам си сайтовете

Adsense е в минало защото го зарязах откакто почнаха тия глупости с офиса им в Ирландия и не съм приел новия договор. Сега почвам да изчислявам и ще видя да образувам цени, според приходите, малко по-късно ще пиша като съм готов.
 
От: Продавам си сайтовете

Като сметнеш ориентировъчни цени ми пиши на ЛС
 
От: Продавам си сайтовете

Ако може ориентировъчни цени за първия и втория на ЛС.
 
От: Продавам си сайтовете

Пратил съм ЛС с цени на всички, които се е поинтересуваха.
 
От: Продавам си сайтовете

вече мога да покажа и статистика от adsense за който се интересува
 
От: Продавам си сайтовете

Може ли и на мен да ми пратиш цените?
Благодаря!
 
От: Продавам си сайтовете

мен също ме интересуват цените на всички сайтове, също ме интересува и пакетна цена, ако си мислил по този въпрос
 
От: Продавам си сайтовете

Няма смисъл само с ЛС да си играеме, това са цените - сметнал съм ги средно по годишния приход на всеки сайт, т.е. за около година ще можете да си избиете парите.

bgsite.info
Приходи от SMS - 517 по около 1лв за миналата година
Средно приходи от adsense - 225лв за месец, 2700лв за година
общо - 3217лв, крайна цена 3000лв
ПРОДАДЕН!!!

bgfirmi.net
Приходи от SMS - 210 по около 1лв за миналата година
Средно приходи от adsense - около $3 дневно, 135лв за месец, 1620 за година
общо - 1830лв, крайна цена 1800лв

obiavi.org
Приходи от SMS - 63 по около 1лв и 303 по около 2.50 за миналата година, общо около 820лв
Средно приходи от adsense - около $1 дневно, 45лв за месец, 540 за година
общо - 1360лв, ще го дам за 1000лв
ПРОДАДЕН!!!

bgurl.net
Приходи от SMS - 289 по около 1лв за миналата година
Средно приходи от adsense - около $0.5 дневно, 22лв за месец, 264 за година
общо - 553лв, крайна цена 500лв

bglady.net
Приходи от SMS - 19 по около 1лв за миналата година
Средно приходи от adsense - около $1 дневно, 45лв за месец, 540 за година
общо - 559лв, крайна цена 500лв
ПРОДАДЕН!!!

За всичките сайтове накуп ще има отстъпка.

Който се интересува да ми пише тук, на skype: mvmrik или да се обади на 0896305555
 
Последно редактирано:

Горе