Предлагам: Продавам си услугите

luba

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, дойде момента и аз да се представя и да си предложа услугите.

Занимавам се с писането на текстове като работа от 6 години. Тук съм (вече не толкова нова), защото до скоро бях плътно ангажирана и на заплата, но нещата се променят и човек трябва да бъде гъвкав спрямо ситуацията.

Пиша както статии, така и новини на разнообразни теми, предпочитам всичко свързано с женски сайтове като: здраве, мода, диети, красота, хороскопи, нумерология, дом и градина, любов, секс, съвети, клюки, свободно време, рецепти, музика, филми и други подобни.

Но не бързайте да ме отписвате и за теми като: България, политика, криминални, инциденти, спорт, бизнес, икономика, свят, култура, образование, наука и други.
Не смятам, че за този тип работа образованието е водещо, но все пак ще кажа, че съм завършила Предучилищна и начална училищна педагогика. Интересувам се от психология и смятам един ден това да запиша като магистратура.

Освен писането на текстове се занимавам с политически PR, ОРМ, поддръжка на ФБ страници, добавяне на стоки в онлайн магазини, публикуване на обяви и съм отворена към разучаване на още нови дейности.

През последните 3 години, развивам и някои мои лични проекти, които са свързани с онлайн търговия и асистирано пазаруване.

Актуалната цена за писане на текстове е 2 лева за 100 думи, тази ще бъде до момента в който докажа, че заслужавам доверие и по-високо заплащане за труда си.

За дългосрочни и/или обемни поръчки съм предвидила отстъпки по договаряне.

За работа различна от писането - цените са въпрос на лична договорка с клиента.

Може да ме търсите на лични за поръчки, въпроси или просто за да покажа къде какво съм написала до момента.

Благодаря за отделеното време и успех на всички търсещи, защото, който търси, намира… ;)
 
Последно редактирано:
От: Продавам си услугите

Да разбираме, че "текстовете" са на български, нали? Дай някое ревю за колегите, аз съм пас, ако нещо на английски - свиркай. Успех.

П.П. Линкове към неща които си написала е хубаво да са тук, а не на лични.:wink:
 
От: Продавам си услугите

Когато има нужда работя с текстове от чужди сайтове, но аз самата пиша на български само.
 
От: Продавам си услугите

Едно ревю? Мога да напиша после мнение относно статията
 
От: Продавам си услугите

Днес някой иска да прекали с моята добрина, усещам @Torbalan Trolski! :wink:
 
Последно редактирано:
От: Продавам си услугите

Получих статията.

Уникалност 99% - 5/5
Дължина 439 думи - 5/5
Правопис - 5/5

Цялостна оценка 5/5
Препоръчвам.
 
От: Продавам си услугите

И аз си получих ревюто - доволен съм - препоръчвам и бих искал да те ангажирам за работа. Имаш мейл
 
От: Продавам си услугите

има ли още за лапане :lol:
 
От: Продавам си услугите

@pepo_999 и ти ли за ревю се нареждаш? Пиши на лични мейл и какво да ти пратя, хайде нека са 3 за щастие с твоето! :D
 
От: Продавам си услугите

@pepo_999 и ти ли за ревю се нареждаш? Пиши на лични мейл и какво да ти пратя, хайде нека са 3 за щастие с твоето! :D

Не само се наредих за ревю ами го и получих. 100% уникалност на текста, добре написана, грамотно, без правописни грешки, колежката има талант
 
От: Продавам си услугите

Как няма един писач, който да не пише само за кученца и любоф...
 
От: Продавам си услугите

@pepo_999 направо се изчервих след този отзив, благодаря на теб и другите двама колеги за хубавите думи.
 
От: Продавам си услугите

@uphero, кученцата, любовта между тях и дълбоката драма при избор на рокля за кучешката сватба са ми от най-любимите теми, естествено. Сега за да се впиша напълно в клишето, трябва да те осведомя, че съм и блондинка, прецизно изрусена до просташки нюанси.
 
Последно редактирано:
От: Продавам си услугите

Приключвам една поръчка и мога да поема следваща, ако има желаещи. Предоставям линкове с мои неща на лични и/или давам безплатна пробна статия за тези, които не са работили с мен все още.
 
От: Продавам си услугите

Аз съм доволен, ангажирах я за няколко статии и свърши работата доста бързо. Препоръчвам
 
От: Продавам си услугите

И аз се радвам да работя с точни клиенти като ReminD, той заслужава доверие.
 

Горе