Продавам статий

Рейтинг - 0%
0   0   0
Име на статията Няколко признака - човека до Вас ви изневерява
Уникальность текста 95%.
480 думи цена 4,80 плащане е-pay!

Супер извратени неща, които гаджето ти би ги пожелало!
Уникальность текста 92 %.
450 думи цена 4,30 плащане е-pay!
 
Последно редактирано:
От: Продавам статий

погледни заглавието на темата и кажи допуснал ли си недопустима правописна грешка :)
 
От: Продавам статий

Колегата може за по-голяма ефективност на статиите да допуска правописни грешки и вътре в самите статии...
Шегувам се, колега, но наистина ефекта ще бъде обратен, заради естеството на предлаганата услуга. Успех! :|
 
От: Продавам статий

Браво! Получава се ефекта. Същия ефект се получава и като отидеш на зъболекар и той има 2 зъба в устата си.

Да за по голям ефект!
В това изречение също имаш грешки.
 
От: Продавам статий

Това ще е петъчната тема, която накрая на деня най-вероятно ще бъде заключена. 8)

Винаги ми е било интересно, кой и кога реши да наложи тая "мода" с това "й" когато има думата 2 и-та.

Автора на тази тема ще усети ефекта, но ще е обратен ефект.

Между другото и имената на статиите не са много наред.

Приятелска редакция:
Име на статията: Няколко признака - човека до Вас ви изневерява
Според мен: Няколко признака, че човека до вас ви изневерява.

Име на статията: Супер извратени неща, които гаджето ти би ги пожелало! - Баси докато ги изчета тия то-ти-би-ги направо ми се върза на фльонга езика.
Според мен: Супер извратените неща, които твоето гадже би пожелало!
 
От: Продавам статий

Да ми видите как пиша ръкописно, като с краката!

В такъв случай, аз искам да видя демо, как пишеш диктовка с гЪзЪ си :)
 
От: Продавам статий

Крум Крумов е измамник. Не работете с него. Лесно можете да ми проверите мненията за да видите как и защо.
 
От: Продавам статий

Крум Крумов е измамник. Не работете с него. Лесно можете да ми проверите мненията за да видите как и защо.

Само за тези думи мога да те накарам да изпишеш тонове мастило, пардон ти си в Англия но женати да.
 
От: Продавам статий

Как се прави уникалност на текст. :)
Взимаш една статия и я "пренаписваш" с правописни грешки.
Воала! Имате над 90% уникалност.

Как не съм се сетил досега... :)

Айде пич, провери за уникалност

Няколко признака - човека до Вас ви изневерява

Чувствате ли се несигурен в жената до теб. Това не винаги означава че има друг мъж до жената до теб.Мнителността ви може да е прекалено голяма или неведнъж сте изпитвал болка от сляпото доверие. Но всеки желае да знае истината ида не изпитва ильозорно щастие! Затова вижте признаците за изневяра!

Крие телефона и не го изпуска от поглед.

Винаги когато влизате в общият ви дом. Тя на момента затваря телефона.Момчета това е наистина тревожен сигнал!Ако тя не дава да докосваш телефона. Взима го със себе си дори и в банята и редовно се старая да нея чуете когато говори по телефона! Не и е чиста работата! Освен ако не ви готви страхотна изненада. Едва ли се случват чудеса!



Редовно закъснява след работа или излиза рано от вкъщи

Супер ефективно извинение!Особено ако се връща тотално изморена и е подплатено със вменяване на вина - гледаш ли аз въртя цялото домакинство и работя, гледам дете, а ти си мислиш за глупости . Но все пак вероятността да си прав и да те изневерява е голяма! Затова този признат трябва да е придружен с още няколко за да сте сигурен в предположението си.



Никога не е готова за секс

Никога не е готова за спонтанен секс.Пригответе се за една романтична вечер.Купете и еротично бельо, запалете свещи.Но най изненадващо тя се прибира с пица в ръка, наяжда се нетипично за нея влиза в банята къпе се и ляга да спи! . Изобщо , ако сте се опитал да направите едни спонтанен секс опитите. (или едно набързо за което, не сте и казали от сутринта) винаги се провалят бъдете убедени че има друг мъж!


Все прави гримаси, че няма лично време за себе си!

Не веднъж ви е вдигала скандал,че не може да излезе с приятелки на по кафе, а е само от офиса в къщи, че я задушавате, че не и даватe лично пространство и време, че тя трябва да прави много повече неща без вас . Всъщност личното пространство и доверие е много важно за една връзка. Но ако в началото не сте си давали особено много, замислете се отново защо изведнъж нещата се променят и тя изпитва ужасна нужда!


Променила се е нейната суетност!

Типично за всички жени е да си взимат нови ризки, разни „парфьомчета”, да ходят на гримьор и да си правят прически да си променят цвета на косата. Стои повече пред огледалото отколкото да изпълнява домашните си задължения!. Чувствате промяна. Била ли е такава преди? значи нещо се е променило. Какво е това сами трябва да се досетите.

Лесно се паникьосва и обърква

Провокирайте го . Когато се прибирате от работа, седнете на дива и кажете с малко кисела, но същевременно сериозна физиономия че искате да говорите за нещо .Наблюдавайте всичките и реакции ! Ако видите колебание или страх в очите и същевременно напрежение, най вероятно тя има какво да крие!
 
От: Продавам статий

Намерих снимка на Статий, братовчед на Подлеций:

1252233812_f15794fc3f65.png
 
От: От: Продавам статий

Лесно се паникьосва и обърква

Провокирайте го . Когато се прибирате от работа, седнете на дива и кажете с малко кисела, но същевременно сериозна физиономия че искате да говорите за нещо .Наблюдавайте всичките и реакции ! Ако видите колебание или страх в очите и същевременно напрежение, най вероятно тя има какво да крие!

С този текст си присъди сам никой никога да не купува от теб! :lol:
Статията ти е боклук по всички правила за писане на статии..
Въобще не можах да разбера за жени ли става въпрос, за мъже ли.. От чия гледна точка се разсъждава..
След удивителна не знаех, че се поставят и точки.
Ти си толкова зле, че дори мисълта ти се губи..
 
От: От: Продавам статий

Айде пич, провери за уникалност

Няколко признака - човека до Вас ви изневерява

Не е само уникалността. Човек - ти си напълно неграмотен. И като как реши, че може да изкарваш пари от продажба на статии (май,че трябваше за по-голям ефект да следвам примера ти и да напиша "статий"). Впрочем то и статиите ти не са уникални, има ги в нета, лесно могат да се намерят, просто си взел и сменил това-онова за да се получи "уникално", няма да се изненадам ако и си заменил английски с български букви.

А може би си някой от форума, който си е направил фалшив никнейм и сега се гъбарка с всички?
 

Горе