Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Trance Dance

New Member
Продавам страница със 130 000 харесвания.
Страницата е на 2 години, обща тематика, БГ е. Харесванията не са чрез likejacking или какъвто и да е бил фалшив начин, а натурални.
Главната аудитория в нея е женска, супер активна е.
Ето малко снимки и информация за страницата:
2.png3.png1.png
 
Последно редактирано:
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Прочети правилата на форума,преди да пускаш обява, защото страница с 130хиляди харесвания няма как да направиш натурално
За две години!
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Прочети правилата на форума,преди да пускаш обява, защото страница с 130хиляди харесвания няма как да направиш натурално
За две години!

Кажи ми само как може да ти докажа и го правя веднага? ;)
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Просто премести темата в правилния раздел. Качи статистика и други графики на риича и харесвания и кликания
Приятелски съвет .
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

И аз съм на същото мнение - няма как да направиш натурално 130к страница. За мен лъжеш!
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

И аз съм на същото мнение - няма как да направиш натурално 130к страница. За мен лъжеш!

Виж сега, като те лъжа пари ти не искам. Ако искаш да ти пратя линк/анализи на лично съобщение да разгледаш страницата?
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Форума си има правила точно по тези причини, като направиш 200мнения , ще може да продаваш страници, сега най добре е да помолиш администратора да ти премести темата или да я изтрие, понеже няма качена достатъчно информация
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Аз съм написал в темата, че който има интерес ще му пратя на лично съобщение повече информация. Но окей, като толкова настоявате ще кача.
Благодаря, че ми усрахте темата. :)
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Никой не може ме убеди, че може абсолютно натурално да направи толкова много голяма страница за толкова малко време, то тогава се получава, че такава страница е по-голяма от фейсстраниците на примерно големи, известни, посещавани български медии!
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Все още не мога да пиша PM и по тази причина оставям коментар. :) Пусни ми на лично цена и линк към страницата. Благодаря!
 
Re: От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Все още не мога да пиша PM и по тази причина оставям коментар. :) Пусни ми на лично цена и линк към страницата. Благодаря!

Понапиши още 3 поста....и ще се отключи опцията за пращане на лични съобщения, но плс, без спам. :) Има теми за коментиране в За форума, например.

Темата е в Кофата, защото не са спазени правилата на форума. Моля, съобразявайте се с тях. Благодаря предварително. :)
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

Защо да не е възможно? Всичко е възможно - човека може да е специалист и да си разбира от работата. Може и да е послъгал.
 
От: Re: От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

по какъвто и начин да са придобити, по-важни са посещениета
 
От: Продавам страница 130 хил. харесвания !!

ако офертата е още актуална, искам подробности на ЛС
 

Горе