Продавам страница - 444 000 харесвания

Статус
Not open for further replies.
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

На ден по 1-2 поста стигат, за да се поддържа активността на страницата.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Интересува ме страницата може ли линк и цена
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Колко отпадания има при добавяне на рекламен линк, който не е по темата?
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Зависи какъв линк ще пуснеш. Средно 40-50, НО е имало и случаи, в които стигат и до 150.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Здравейте ,проявявам интерес към страниците.Ако може линк и цена за да се разберем и да ги купя
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Човек с профил тук във форума "Elena Pavlova" ми писа за страницата и ме помоли да обсъдим купуването на страницата във Facebook.
Писахме си 2-3 дни там и стигнахме до "продаване-купуването" на страницата.
Каза ми, че има онлайн банкиране и може на момента да се обади на счетоводителката й/му ми изпрати парите. Договорихме се за цената, дадох данни за превод и се разбрахме като изпрати парите да ми направи скрийншот на "онлайн фактурата"... Тъй като за първи път щяха да ми пращат пари чрез онлайн банкиране и не знаех какво пише в тази "фактура" и тя/той ми изпрати някаква, следователно аз помислих, че всичко е точно и прехвърлих страницата. Поисках и тел. за връзка. Тя/той ми даде стационарен номер.
След това реших да проверя фирмата.. Във фактурата фирмата завършване на "ООД" , а тел. номер, който ми дадоха беше на фирма със същото име, само че фирмата завършваше на "АД'' ....
Вече 3-4 дни - пари никакви.
С няколко думи .. аз съм си виновен, че не се поинтересувах малко повече и се доверих на човек без никакъв iTrade..
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Тц, тц егати наглите хора. А тази "онлайн фактура" приличаше ли на платежно? Понеже на такова трябва да прилича - платежно нареждане в онлайн формат.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Дай инфо тогава за страницата да я репортнем задружно, и може да я премахнат от фейса.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Този потребител "Elena Pavlova" не мога да го намеря, къде беше списъка на потребителите във форума?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе