Продавам страница - 444 000 харесвания

Статус
Not open for further replies.
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Браво на измамника!
Докато има будали ще има и тарикати да им го слагат.
Това над раменете не е само за сресване трябва и да се мисли с него!
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Да продаваш страница за 1500 лева и да неорганизираш лична среща за прехвърляне си е глупост. За 100 лева гориво ще стигнеш от единия край на БГ до другия. Има и друг начин- щом е бил член на форума можеше да изполвате някой от админите за посредник: праща парите на админа, той потвърждава, че са при него и ти му прехвърляш страницата.
 
хайде да не натоварваме админите с това (ние само с документи да си оправим ) ще е по скъпо от професионална услуга като ескроу ком (която струва има няма 20 лева за до 500 лв) само щеси чакате няколко дни парите...

фирмата трябва да издаде фактура на този който плаща след това този който получава трябва да разпише слуижебна бележка и да ни я прати обратно (разписан офлайн на хартия с обикновенна поща) и тогава да му преведем (и ще трябва да подадем информация на кой какво сме изплатили отделно че май има някакво одържане на данъци при източника (не съм сигурен но имаше нещо такова при физически лица), а този който получава трябва да си плати и осигуровки върху сумата) и като знам колко цакат бг банките за двата трансфера ще излезе по скъпо даже няколко пъти от ескроу а ( и това е ако свършим всичко без никаква печалба).... ама ще си имат бг фактури всички

а де на замесваме фирмата и да извършваме такава услуга превръщате форума в цел за данъчни и недоброжелатели... който търсят как да ни спрат при най малка грешка по времето на герб като нищо биха ни изкарали най големите престъпници ( не един или два от форума така олетяха за да си прави герб ПР акции как бори престъпносста)


Затова https://escrow.com
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

срамно е, че се използва форума за измами.
не четох цялата тема, но може ли да репортнем страницата тцтц
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

срамно е, че се използва форума за измами.
не четох цялата тема, но може ли да репортнем страницата тцтц

Срамно е, но няма как форума да се предпази от подобни неща. Докато има такива, които искат да мамят и крадат, и такива, които да им се връзват ще продължават измамите.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Хаха.. още едно доказателство и после ще ми отрича, че няма нищо общо с тази страница: https://www.facebook.com/mariocasasfanpage/posts/618507628191554
( направих и снимка в случай, че изтрие публикацията http://prikachi.com/images/325/6728325t.png )
http://whois.domaintools.com/meganews.bg

WEBTECH SHARKS Ltd.
ul. Vasil Aprilov 13 vhod B et.8 ap. 24
PAZARDZHIK, 4400
BULGARIA
tel: +359 885285155

Ако съм сигурен, че това е човека, а и да не съм.... отивам направо у тях. ще пада на колене пред майка си. Не чакай, момче. На колкото и години да си. Има полиция, ако тя не върши работа , имаш братя, братовчеди, пали колата и отивай на място.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

тук вече работа си отива на секс...Няма начин.Този пич прави хората на балъци.Заслужава някой да му сипе яко.
 
Последно редактирано:
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Здравей,
Ако може и на мен цена и инфо,
Мерси
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Здравей,
Ако може и на мен цена и инфо,
Мерси

Как планираш да купиш открадната страница? Или просто не си дал труд да прочетеш темата?
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

каква е цената на страничката ?
и валидна ли е все още обявата /
Благодаря предварително
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Само гледайте как хората пишат.. без да гледат - Пред тях е информацията и пак се набутват...
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Какво е положението с разследването? Има ли някакви резултати?
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Може ли линк и цена , ако е валидна все още обявата ?
Благодаря предварително
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Да дам и аз един съвет: когато превеждате или трябва да ви превеждат по-големи суми. За суми над няколко стотин лева е оправдано да бъдат преведени чрез РИНГС, което значи, че сумата ще бъде получена до 1 час най-много и струва 10 лева (в някои банки може и да е малко повече). За сума от 1500 лева е напълно оправдано да бъде пусната чрез РИНГС, на измамника е щяло да му струва само 10 лева, което е незначителна сума, спрямо общата.

Заключение: ако искате парите да ви пристигнат бързо по банков път използвайте РИНГС (и в онлайн банкирането има такава опция)
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Да дам и аз един съвет: когато превеждате или трябва да ви превеждат по-големи суми. За суми над няколко стотин лева е оправдано да бъдат преведени чрез РИНГС, което значи, че сумата ще бъде получена до 1 час най-много и струва 10 лева (в някои банки може и да е малко повече). За сума от 1500 лева е напълно оправдано да бъде пусната чрез РИНГС, на измамника е щяло да му струва само 10 лева, което е незначителна сума, спрямо общата.

Заключение: ако искате парите да ви пристигнат бързо по банков път използвайте РИНГС (и в онлайн банкирането има такава опция)

Банките в БГ приемат РИНГС до 15:30 след това не се обработват.
 
От: Продавам страница - 444 000 харесвания

Добре, спрете да пишете по темата, освен ако нямате някаква информация за измамника .. минало е вече, каквито и методи за пращане на пари/страница да предлагате е късно.
Ако има някакво развитие ще Ви осведомя.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе