Продавам страхотни бг домейни

daynnite

Active Member
Рейтинг - 97.3%
36   1   0
Продавам страхотни домейни за онлайн бизнес и други .....цените са по договаряне всички имена са в таткото платени са до 2013 .....

www.gsmtelefoni.com двете най търсени думи в нишата 40лв
www.tableti.org 40лв
www.gotvia.net 25лв

за въпроси и оферти ЛС :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам страхотни бг домейни

Интересува ме каква система върви с djanti.info и каква е приблизителната цена ? :)
 
От: Продавам страхотни бг домейни

Добре де, кое им е страхотното на тия ifno/org домейни, дето дори не се транслитерират правилно?
Стават, ама като кажете страхотни, все едно продаваш нещо от рода на ввв.money.ком........
 
От: Продавам страхотни бг домейни

Добре де, кое им е страхотното на тия ifno/org домейни, дето дори не се транслитерират правилно?
Стават, ама като кажете страхотни, все едно продаваш нещо от рода на ввв.money.ком........

страхотното в това е ,че продава страхотни домейни и така е преценил
всеки по различен начин вижда нещата...
а ти ще купуваш, или ?.... ей така да мине време
 
От: Продавам страхотни бг домейни

Виж сега. Проетох заглавие на тема, което представлява интерес за мен. Влязох и разгледах какво се продава.
Понеже ме мързи да помня, дори ги прегледах дали се транслитерират правилно домейните, пак защото имам интерес.
Писах, защото имам мнение и мога да го изразявам свободно. А ти в качеството на какъв ми държиш сметка къде да пиша???
 
От: От: Продавам страхотни бг домейни

Виж сега. Проетох заглавие на тема, което представлява интерес за мен. Влязох и разгледах какво се продава.
Понеже ме мързи да помня, дори ги прегледах дали се транслитерират правилно домейните, пак защото имам интерес.
Писах, защото имам мнение и мога да го изразявам свободно. А ти в качеството на какъв ми държиш сметка къде да пиша???

ами просто ми дойде,защото така си мисля и имам мнение
 
От: Продавам страхотни бг домейни

Добре де, кое им е страхотното на тия ifno/org домейни, дето дори не се транслитерират правилно?
Стават, ама като кажете страхотни, все едно продаваш нещо от рода на ввв.money.ком........

ти пък от къде се взе или купуваш или не .............земи тая червена репа щот си голям анализатор супер са домейните не знам какво не ти харесва инфо и орг

а аз страхотните домейни, това е търговски трик дет се вика ако искам мога да напиша че са и приказни :lol:
 
Последно редактирано:
От: Продавам страхотни бг домейни

Малкия, като ми сложиш негативна репутация какво ;) Няма домейните ти да станат по-добри!
Много ме радват такива търговци като теб, дето това им е core бизнеса, да продават "страхотни" домейни ;)

P.S. Споко, няма да ти дам негативна репутация, надживял съм ги тия детинщини ;) И се научи да приемаш чуждо мнение!
 
Последно редактирано:

Горе