Продавам супер проект

Абе сетих се за едно нещо, а гледам се тарикатлък се получава тук.
Та, сетих се за тази тема, след като днес видях BG1 (тайтъла). Темата е от Март месец. Имаме си и гугъл кеш тук. Имаме си и остатъчни елементи по новия сайт "Powered by BG1 and EyeOs" при опит за вход. Имаме си и остатъци на условията във футера.
Иначе казано - направен е опит да се стартира проект на домейн bg1.eu, който явно се е провалил. В началото на месеца купувате nex.bg и въпреки, че е нов проект решаваш директно да го продадеш? Интересно. Сега казваш, че проекта бил нов? Кое е новото на нещо пуснато преди половин година и със сменен домейн?
Аз ли нещо не вдявам? Я разясни ситуацията.
 
От: Re: Продавам супер проект

Абе сетих се за едно нещо, а гледам се тарикатлък се получава тук.
Та, сетих се за тази тема, след като днес видях BG1 (тайтъла). Темата е от Март месец. Имаме си и гугъл кеш тук. Имаме си и остатъчни елементи по новия сайт "Powered by BG1 and EyeOs" при опит за вход. Имаме си и остатъци на условията във футера.
Иначе казано - направен е опит да се стартира проект на домейн bg1.eu, който явно се е провалил. В началото на месеца купувате nex.bg и въпреки, че е нов проект решаваш директно да го продадеш? Интересно. Сега казваш, че проекта бил нов? Кое е новото на нещо пуснато преди половин година и със сменен домейн?
Аз ли нещо не вдявам? Я разясни ситуацията.

хаха страшно откритие си направил това беше преди месец работил е само тестово ...........купих го не ми се занимава продавам го ..........не виждам къде е проблема ............даже вече се замислям за какво пуснах оферта тук в кпд форума вече има 3 ма кандидати ...........тука само се разтеглят офертите ....ама това ама онова ама ти знаеш ли че така.......
 
Последно редактирано:
Напълно нормално е, купувача да задава въпроси за стоката/продукта, от които се интересува. Ако получи задоволителен отговор, може да се стигне и до сделка.
Това което продаваш не са домати на пазара, клиента да ги побута и да каже 'хоп купувам 2 кила'.
 
От: Продавам супер проект

така е ама до тук от 22 мнения има 2 въпроса само другото е закачки шеги и "компетентност"
 
От: Продавам супер проект

Явно тук е бъдещето платформи за олекотени хардуерни инструменти с операционни системи които да боравят в една бърза и с голям обем от данни информация(мисля че тези от ЦЕРН разработваха нещо такова).Да глобализацията продължава колкото и да ни ми се вярва най-сигурното е че нищо не е сигурно.Сигурно един ден ще се събудим без да мислим защото интелекта ни ще е някъде в другият край на света а ако няма нет?....
 

Горе