Продавам таблица с 700сайта + техните страници в социалните мрежи

borisov87

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам таблица с 700те най посещавани от bg сайта+ техните facebook, google plus и twitter страници
*Да отбележа че сайтовете който нямат акаунт в нито една от 3те социални мрежи липсват в таблицата
*Включени са всички списания , вестници и медии

Цена 70лв
Изпращам файла на мейл.
 
От: Продавам таблица с 700сайта + техните страници в социалните мрежи

На мене ли ми е бедна фантазията че не ми идва на ум за какво може да се ползва този списък освен да си направиме изводи какви сайтове обират трафика - още повече че след промените от нощеска един господ само знае колко от тези сайтове вече ги има в серпа
 
От: Продавам таблица с 700сайта + техните страници в социалните мрежи

На мене ли ми е бедна фантазията че не ми идва на ум за какво може да се ползва този списък освен да си направиме изводи какви сайтове обират трафика - още повече че след промените от нощеска един господ само знае колко от тези сайтове вече ги има в серпа

Може да си ги хакнеш и да имаш 700те най-посещавани сайта :lol:
 
От: Продавам таблица с 700сайта + техните страници в социалните мрежи

С каква цел е продажбата? Ако беше таблица с мейлите на админите и собствениците на всичките сайтове - ок!
По-добре го сподели на всички :)
 
От: Продавам таблица с 700сайта + техните страници в социалните мрежи

Това е готов списък на на големите рекламни площадки, за големите батковци дето трябва да пуснат поредна звезда или марка на пазара е нужен. За другите - едва ли
 
От: Продавам таблица с 700сайта + техните страници в социалните мрежи

Ето, аз ви го давам безплатно http://www.alexa.com/topsites/countries/BG (включително медии, списания и бинес сайтове)
* и бонус, като кликнете на всеки от сайтовете виждате колко беклинка има и кои са точно (включително от социални мрежи, но не само)
 
От: От: Продавам таблица с 700сайта + техните страници в социалните мрежи

Ето, аз ви го давам безплатно http://www.alexa.com/topsites/countries/BG (включително медии, списания и бинес сайтове)
* и бонус, като кликнете на всеки от сайтовете виждате колко беклинка има и кои са точно (включително от социални мрежи, но не само)

Е да, ама тези са в екселска таблица и са вкарвани на ръка. :mrgreen:
 

Горе