Продавам търсачка

SK0RP10N

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам писана от мен търсачка - http://base-bg.info/ заедно с домейна
При желание, мога да премахна/променя/добавя някой модул :)
Търсачката си има ботове, които да събират информацията от мрежата (включително и новините), без собственикът да се грижи за каквото и да било :)
Има също така и мениджър на рекламите (определяне на броя импресии, дали да е с банер или текстова и т.н.) - добавяне, променяне, триене
Оставям отворена цена, давайте своите оферти
За контакти: ЛС или на телефонен номер 0883463786 - Иво
Моля Ви, ако имате критики, давайте ги на ЛС
 
От: Продавам търсачка

Предполагам се шегуваш с тази цена или ме провокираш аз да дам някаква примерна.
Ако имаш интерес наистина, пиши ми на ЛС, за да обмислим някакъв вариант, който да се харесва и на 2те страни, ако ли не - благодаря за повдигането на темата, но не беше забавен :)
 
От: Продавам търсачка

Привет!Много се извинявам..да не ви засегна,аз имам определен интерес за търсачка,но вашата така и не разбрах как и какво търси..при няколко опита за търсене показва съвсем различни отговори от ..очакваните))Може ли някакво пояснение за начина на търсене ?
 
От: Продавам търсачка

Кажи цена и може да си помисля.
Просто така на сляпо не се търгува, а е и доста некоректно. Или както се казва "Аз знам колко искам, ама ако някой се излъже да даде двойно, няма да го върна".
Подобна търсачка струва около - 60 USD (без домейн-а). Индийците я пишат дори за по-малко, обаче все пак да не забравяме, че са индианци.
 
От: Продавам търсачка

Що на ЛС след като отговорът на въпроса би трябвало да се води реклама на продукта и би бил интересен и за останалите?
Смърди.

Някой да кликне на копчето за Бан.
 
От: Продавам търсачка

Аз също се интересувам, но бих искал да разбера на какъв принцип работи, защото и на мен ми изкарва доста странни резултати. Трябва ли сайто-вете да са събмит-нати в базата данни, че да ги намира или как точно работи? Има ли, също така, посещения на този етап?
 
От: Продавам търсачка

Защото ако пусна информацията тук ще започнат едни дебати кой крив, кой прав и всеки да си мери п*шката с останалите, че може да направи нещо от този род и т.н.
Просто ми е ясно, какво ще следва.
А и не е ли малко некоректно ти да казваш "поставете му бан" ?
Мисля, че има екип, който би преценил по-добре това от теб
 
От: Продавам търсачка

Пробвах търсачката - резултатите ме хвърлят в недоумение.
Пита човек защо така - казваш му да се разберете на ЛС.
Като циганина на пазара "Ела чиче до колата да ти отфора багажника да ми видиш другата стока...".

Екип няма.
 
От: Продавам търсачка

Oще в началото съм написал
Код:
Моля Ви, ако имате критики, давайте ги на ЛС

ама българинът си е българин - длъжен е да оплюе темата, пък да става каквото ще...
 
От: Продавам търсачка

Не стига че ти бъмпвам темата и ти посочвам защо офертата ти мирише на мангасарщина, ами и на жертва ми се правиш сега...
Какъв по-добър шанс да обясниш кое как и защо работи?
 
От: Продавам търсачка

Съжелявам направих 6-7 Searcha и тази търсачка просто не струва не може като напиша "World of Warcraft" и да ми изкарва сайтове за ЦС на 1-2-3-4 мяссто а чак на 5-то място сайтове за УОУ
 
От: Продавам търсачка

Лесно обяснимо е. Постоянно напират идиоти по 'wow gold" и тем подобни. Донякъде се локализират native-търсенията, но в повечето случаи си е хаотично товарене. Съответно, Гугъл ги метка у пета глуха (game search; wow, gold, level, necro, magic, points etc.).
 
От: Продавам търсачка

Скрипта не е твой и това го доказва в сорс кода

"<!-- On charge une premi?re fois --> " ( ЗАБРАВИЛ СИ ДА ГО ИЗТРИЕШ А ? ИНАЧЕ НЕ СЕ ЗАБРАВИЛ В МЕТА да напишеш , че ти си собственика ? )

Домейна е .info , търсачката смотана и никакъв шанс за реализация , да не говорим как да изкараме пари от нея .
Максимум 10 лева .
И недей ми пращай ЛС , ще обесняваш тук в темата .
 
Последно редактирано:
От: Продавам търсачка

Бих те посъветвал и да си оправиш "BASE", размазано ми се струва. А и защо оставяш отворена цена, имаш проект, "хвърлил си труд и пот" по него, еми толкова ли не можеш да си оцениш "труда".
 
От: Продавам търсачка

Скрипта не е твой и това го доказва в сорс кода

"<!-- On charge une premi?re fois --> " ( ЗАБРАВИЛ СИ ДА ГО ИЗТРИЕШ А ? ИНАЧЕ НЕ СЕ ЗАБРАВИЛ В МЕТА да напишеш , че ти си собственика ? )

Домейна е .info , търсачката смотана и никакъв шанс за реализация , да не говорим как да изкараме пари от нея .
Максимум 10 лева .
И недей ми пращай ЛС , ще обесняваш тук в темата .

Глупости говориш, човека просто си е родом французин и там си ориентира пазара ;)
 
От: Продавам търсачка

Глупости говориш, човека просто си е родом французин и там си ориентира пазара ;)

Да, я да се разровим по френските форуми, може пък да е вкарал някой атрактивна оферта. :)
 
От: Продавам търсачка

Ах, забавни сте :(
Хубаво - единственото нещо, което съм ползвал на готово са картинките за менюто (свалени са от iconspedia.com) + jquery-то за менюто, за да го направя по-шарено.
Що се отнася до server-side scripting всичко е мое дело.
Сега е пуснат и портал към търсачката
 

Горе