Продавам уникална социална мрежа

От: Продавам уникална социална мрежа

Едно е да не казваш, съвсем друго е да лъжеш.
Потенциалните си клиенти.

и кои потенциални клиенти съм излъгал хаха как орете с големите плугове направо ми правите голям кеф :lol:
 
От: Продавам уникална социална мрежа

до сега нямам не продаден сайт :lol:
Тая тенденция лесно може да се промени ако не слушкаш :) .
 
Re: От: Продавам уникална социална мрежа

и кои потенциални клиенти съм излъгал хаха как орете с големите плугове направо ми правите голям кеф :lol:

Всеки, който отвори темата и стигне до онова ти мнение, което вече си редактирал. Е можеше да се разминат тези 10тина мнения, ако не беше реагирал като щипната девойка (+ обидите) и беше направил това, което преди малко си направил, нали?

Давай малко по-кротко.
 
От: Продавам уникална социална мрежа

да избухнах но това е защото ме обвинихте че лъжа и мамя (нито един от писалите в темата не прови интерес да ми пише на лично дори и въпрос) а аз още в началото от както я има обявата написах че системата е безплатна просто не я сподеих така прецених
 
От: Продавам уникална социална мрежа

:lol: ти пък от къде се взе, знам че ти ще направиш по уникална :roll:

отново оффтопик:
Тук съм от две години, но през повечето време чета, а не пиша малоумни мнения както повечето твои в тази тема.

Иначе да, при условие че скрипта е безплатен и всеки може да си го изтегли и преведе, не виждам кое е уникалното тук...или пък това, че си променил няколко дребни неща я прави уникална?
 
От: Продавам уникална социална мрежа

отново оффтопик:
Тук съм от две години, но през повечето време чета, а не пиша малоумни мнения както повечето твои в тази тема.

Иначе да, при условие че скрипта е безплатен и всеки може да си го изтегли и преведе, не виждам кое е уникалното тук...или пък това, че си променил няколко дребни неща я прави уникална?[/QUOTE

иди гледай биг брадърра
 
От: Продавам уникална социална мрежа

Посещения? Приходи? Защо струва 200лв. заради дизайна ли? :)
 
От: Продавам уникална социална мрежа

хахахаха ............:lol:
 
Последно редактирано:

Горе