Продавам фирма + БГ домейн

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравей,

Продавам домейн + фирма за 12000лв .

Домейнът е с готова, разработена и работеща платформа на Summercart.Става въпрос за онлайн магазин с много изискан и стилен дизайн, като може да бъде насочен в почти всякаква насока. Самия сайт предлага над 20000 разнообразни артикула и има сключени договори с над 40 фирми (от които повечето стока идва с над 40% намаление при нас). Домейнът и името на фирмата ----> На лични съобщения !

Дневно имаме средно по 100+ посещения, но поради факта, че се занимавам и с други бизнеси не ми остава време да обръщам внимание на сайта и да наемам хора за това, което си е чиста загуба. Сайта е с голям потенциал, като се е случвало месеци с приход до 3000-4000 лева.

За всякакви въпроси - на лични съобщения !

















































































лице за контакт Васил Папукчиев, офиса на фирмата се намира в София !

Поздрави

Домейн Име | URL: на лично съобщение !

Приблизителна Цена: 12000 лева

Дата на Регистрация / Дата на изтичане: август 2008 / платен е за 2011

Уникални Посетители за Месец: до 5000

Page Rank: N/A

Уникално Съдържание: Да

Система: С Лиценз за Домейна

Дизайн: N/A

Начини на Плащане: Различно

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА
 
Последно редактирано:
От: Продавам фирма + БГ домейн fast.bg

Какво е Summercraft?
 
От: Продавам фирма + БГ домейн fast.bg

Хубаво е магазинчето - успех с продажбата
 
От: Продавам фирма + БГ домейн fast.bg

Мен лично не ме интересува фирмата, нито сайта интересува ме стоката! Ако не намериш продавач и имаш стоката на склад и си решил да се отървеш от нея пиши ми мисля, че ще може да се договорим за нещо.
 
От: Продавам фирма + БГ домейн fast.bg

Снимките на продуктите авторски ли са?
Описанията на продуктите авторски ли са?
Как става доставката и плащането?
 
От: Продавам фирма + БГ домейн fast.bg

До колкото познавам човека, стоката не е на склад. Снимките да не кайа всичките защото нямам нерви да ги гледам не са авторски, описание на продукти се прави трудно да е авторско, доставката е с наложен.
 
От: Продавам фирма + БГ домейн fast.bg

Не знам защо колега си отворил нова тема, но не си отговорил на въпроса ми тук:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=27541&p=251678#post251678

Така че пак ще питам - Каква е счетоводната стойност на компанията?
 
От: Продавам фирма + БГ домейн fast.bg

След коментар във фирмата, част от снимките са авторски, и голяма част от описанията (според продукта). Относно наличност на стока има такава, на наш склад на която ние сме вносители, стоката е на продажна стойност около 7 000лв. Сайта е на платформата на SummerCart но са добавени серия от допълнителни функции и екстри, дизайна е направен от Coldimex - фирма която е направила дизайна на сайтове на няколко други наши фирми: http://olinezza.com/ ; http://hothouse.bg/index.php ; http://selce.bg/. Към фирмата, сайта и домейна, може да бъде включена стока в цената, може евентуално да падне цената, може да бъде добавен и инвентар, според това как се договорим, също ще получите контакти с други фирми с който работим и генерираме значителен % от приходите си извън платформата на сайта. При желание може да бъде уреден и офис, офисът ни е в кв. Белите Брези, ул. Дойран 15 на последният етаж на бизнес зградата.
 
От: Продавам фирма + БГ домейн

Домейнът и фирмата и всичко са на името на управителя, който отговаря на посочения по-горе номер -. Аз - Васил Папукчиев съм сътрудник във фирмата и ме ангажираха с това да намеря купувач , докато управителя е зает с по важни задължения.
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продавам фирма + БГ домейн

Моята оферта е 600 лева. Нито текстовете са авторски, нито снимките, сайта няма трафик ... има разходи по прехвърляне на фирма и другите неща ... Има нужда от мнооого разходи за реклама за да тръгне този сайт ...
 
От: Продавам фирма + БГ домейн

Нетсърфер предполагам че за 600лв очакваш и мадамите от снимките на офиса и се чудя защо като няма авторски текстове снимки и няма трафик ще се набутваш с тооолкова много пари и не си регистрираш една фирма и не си сглобиш едно сайтче с уникално съдържание на хиляди продукти с уникални снимки и тн.
 
От: Продавам фирма + БГ домейн

Нетсърфер предполагам че за 600лв очакваш и мадамите от снимките на офиса и се чудя защо като няма авторски текстове снимки и няма трафик ще се набутваш с тооолкова много пари и не си регистрираш една фирма и не си сглобиш едно сайтче с уникално съдържание на хиляди продукти с уникални снимки и тн.
А според теб кое струва 12000 лева? Бранд ли? СЕО ли? Трафик ли? Текстове към продуктите ли? Снимките ли? Sumercart ли??
 
От: Продавам фирма + БГ домейн

То и затова питах каква е счетоводната стойност на компанията, там ще се намери отоговори на почти всички въпорси, но .......... май не се желае да се отоговори на това
 
От: Продавам фирма + БГ домейн

Не твърдя че сайта струва 12к - но предложение от 600 си е подигравка.
И за да не бъда голословен ви предлагам и на двамата да реализирате 100% печалба като за 1200лв ми регистрирате фирма и качите на платен сумер карт 20 000 продукта.
 
От: Продавам фирма + БГ домейн

Не твърдя че сайта струва 12к - но предложение от 600 си е подигравка.
И за да не бъда голословен ви предлагам и на двамата да реализирате 100% печалба като за 1200лв ми регистрирате фирма и качите на платен сумер карт 20 000 продукта.
Нали трябва да има пазарлък, и аз мисля, че струва повече от 600 лева, но доста по-малко от 12000 :)
 
От: Продавам фирма + БГ домейн

Нали трябва да има пазарлък, и аз мисля, че струва повече от 600 лева, но доста по-малко от 12000 :)

Следя този сайт от създаването му и имам нещо като интерс към него много отдавна.
И откакто го откриха този сайт НИЩО ПО НЕГО НЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛО, Освен че ентусиазма и оптимизма на създателя му е изчезнал.
хвърлени са пари за реклама... имало е и разни фотосесии.
познавам и някои от персонала му дори.
не се изненадах от това че се продава, дори очаквах да е много по рано.
Но да си мисли собственика за 12 000 лева е нещо като среднощна полюция.

Аз лично нямам желание да ми прехвърли фирмата ако го купя, и да поема отговорност за дейноста и преди това?
Сайта се опита да изгрее отдаван... но уви залезе много бързо.

та това което искам да кажа е... сори че се уливам но нищо не е в състояние да ме застави да дам подобна сума за този сайт...
да оценявам труда да се вкара толкова стока... фотосесиите... разните екстри и парите които са дадени за направата.


тва е все едно да се опиташ да построиш мол в село калипетрово... и да плащаш за банери на магистралата на който да пише - заповядайте в мола на калипетрово - само на 100 километра в ляво!

и после да искаш да продадеш този мол избивайки си всички вкарани пари!
Ако продавача договори сума над 3 000 лева да си бие гъза в тавана и да грабва парите!
Аз лично не давам и толкова.
 

Горе