Продавам форум

От: Продавам форум

Приятел, направих отдавна един форум, без никакви настройки, даже на безплатен хостинг на булбоард.ком на адулт тема, има два пъти повече регистрирани потребители и отговори, а не смъ пипал нищо, нито бързи отговори, нито мод за картони, кеш модове и прочеие, най обикновен скин даже - дефаул скин. И пак си мисля, че повече от 3 лева и 50 стотинки не мога да му взема, а ти искаш 50 лева за твоя?
 
От: Продавам форум

Приятел, направих отдавна един форум, без никакви настройки, даже на безплатен хостинг на булбоард.ком на адулт тема, има два пъти повече регистрирани потребители и отговори, а не смъ пипал нищо, нито бързи отговори, нито мод за картони, кеш модове и прочеие, най обикновен скин даже - дефаул скин. И пак си мисля, че повече от 3 лева и 50 стотинки не мога да му взема, а ти искаш 50 лева за твоя?

То се е объркало момчето не го притиснявайте :(:D

Дано някой да му го купи хаххах.
Тука обаче верно, че админи няма
:lol:

Ама пак е забавно у форума де едни и същи глупости понякога ми става пак смешно ама много рядко.
 
по скоро вместо като продукт може да го предложи като услуга Инсталирам форум + темлеит + cash mod + мод за картони + бърз отговор + онлайн през позледните 24 часа : за 5-10 лв все някои мързелив уебмстър ще се навие че даже може и да са повече :)

иначе поглеждаме ама не виждам нищо незаконно в темата за това не е махната цената е малко абсурдна ама толкова решил толкова поискал пазара му показва че цената е неправилна като не купува ;)
 

Горе