Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Milenkata

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Играта е чисто нова. 60gb, версия 3.50. Купена за 550лв има книжки към нея, гаранция 12 месеца, пробвана само в магазина за игра, 1 джойстик към нея, кабел за зареждането на джойстика, SCART куплунг. интернет кабел за връзка с компютър или рутер.На играта могат да се играят игри от Playstation 2. От София пращам с куриер за цялата страна. 460лв. На снимките забравих да снимам джойстика безжичен е. Skype: milenkata_ok. Причината за продажбата е глупава покупка от моя страна, въобще не ми трябваше да я купувам.




 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Първо пращаш или първо земаш парите?
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

На 2 дена е играта. ОТ там я купих последната бройка. Не ми трябва искам да си оправя компютъра затова я продавам. Глупава инвестиция от моя страна. Няма я вече в техномаркет. Перфектна е. Пращам по куриер отваряте гледате я и такам. От София съм gsm 0885820976 . Нямаше кабелче за зареждане на джойстика. Давам я на цената която я купих седи ми в кашона не съм я отварял дори ...
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Извинявай, че се намесвам, но да я продаваш на цената която си купил е малко тъпо. При самото ти излизане от магазина с взетия от теб продукт връщане назад няма и не можеш да му вземеш същите пари. Успех с продажбата, но не мисля, че някой би го купил, въпреки че вече не се продава в Техномаркет.
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Аз не че ще я купувам... ама ми стана интересно, последно за колко е купена? :)
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Добре де,след като не ти трябва защо не я върнеш?
Каквато и да е стока,щом напусне магазина цената и става в най добрия случай 70% от реалната,или както е при теб сега,някой ако ти даде 400 лева ще е чудо.
Ако наистина тази конзола е както казваш на 2 дена,я грабвай и право в Техномаркет.
Bзимаш някой лев с теб и някой приятел и им казваш че искаш да я замениш с доплащане от твоя страна.Ще последват въпроси,казваш им взел си я за подарък на човека не му харесва,или е получил същия подарък и го водиш да си избере нещо друго с доплащане.При мен се случи така,че лаптопчето което купих на кобрата не и хареса и след процедурата която по горе ти написах и взех друг.Даже на по ниска цена та се чудих какво друга да взема за да подмине сумата за да доплатя иначе неискаха.Но се оправих и беше точно в Техномаркет.
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Пробвах да я върна и ме отпратиха. България какво да кажа ..
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Ако не я беше отворил можеше и да не те отпратят!
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Отиде и си я купете за тези пари. Затова ,че е донесена от магазина в нас :D М/у другото вече я няма в техномаркет. Пуснете онлайн запитване да видите.
 
Последно редактирано:
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Ships to:United States ... Прочети преди да пишеш! До България доставка няма, като я гледам каква е отгоре (надрана) и е пусната на търг, че не се знае дали цената няма да отиде още доста нагоре.
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Добре де, човека я продава за 450лв, какво сега всички му вадите по-евтини оферти от къде може да си я купите? Някакъв вид надцакване ли е това ?
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Който е сериозен ще му направя коментар :(
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Аз не че ще я купувам... ама ми стана интересно, последно за колко е купена? :)
????????????????????????
Играта е чисто нова. 60gb, версия 3.50. Купена за 550лв има книжки към нея, гаранция 12 месеца, пробвана само в магазина за игра

и как така те отпращат? колко е срока за връщание?
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

Нека само заинтересувани да пишат. 440лв
 
От: Продавам чисто нова конзола PlayStation 3

ДОБРЕ БЕ МААМУ СТАРА? ОБЯСНЕТЕ МИ ЧЕ НЕ РАЗБРАХ ЗА 550 ЛИ Е КУПЕНА ИЛИ ЗА 450 ОТ МАГАЗИНА?
 

Горе