Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

truestory

New Member
Здравейте! Продавам 2 женски фейсбук профила с по 5к приятели и по 1.5к последователи. Профилите са абсолютно "имунизирани" срещу бан. И двата имат верификация с снимките и с телефона. Над 50% са американци от общите 13к приятела + последователите. Печелил съм пари чрез регистрации от Crakrevenue.com. Печалбите:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd...._=1403255476_ec178c1c44373ac6e01f97e63ca2a652


Цената за единия 70 лева. За двата 100 лева. skype: diper_701
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

Здравейте! Продавам 2 женски фейсбук профила с по 5к приятели и по 1.5к последователи. Профилите са абсолютно "имунизирани" срещу бан. И двата имат верификация с снимките и с телефона. Над 50% са американци от общите 13к приятела + последователите. Печелил съм пари чрез регистрации от Crakrevenue.com. Печалбите:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd...._=1403255476_ec178c1c44373ac6e01f97e63ca2a652


Цената за единия 70 лева. За двата 100 лева. skype: diper_701
Верификация с телефон с нищо не имунизира срещу бан!
Верификация със снимките - ако имаш предвид разпознаване на приятели по техни снимки от профилите им - и да си преминал успешно такава, даже и няколко пъти да си я минавал, пак с нищо не гаратира, че няма пак да се наложи такава и тогава не ми е ясно как ще улучиш верните отговори при 5 000 приятели и то все непознати?? Да не говорим, че това дали въобще си преминавал през такава верификация е недоказумемо и можеш да го твърдишсамо на думи ;)
Тези два профила всъщност са фейк, нали? Имаш ли цветни снимки от личните карти на хората от тези профили? :p Няма как да имаш, така че и най-сигурния начин за спасаяване на профил от рестрикции и бан на профилите не можеш да предоставиш! Не знам какво имаш предвид като казваш "бан" де, то фб може да банне и реален профил с представена лична карта по спамерски или други причини...
Не е коректно да пишеш подвеждащи и неверни твърдения в обявата си, редактирай я така: "Профилите са абсолютно "НЕимунизирани" срещу рестрикции или бан."
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

Разбира се, че са фалшиви приятелю .И 2та профила бяха баннати за по 2 месеца и преди 5 дена им свърши бана, а след такъв бан фейсбук не прави проблеми с постовете(каквито и да са те). Продал съм десетки такива профили и хората, които ги изкупуват знаят за какво става въпрос.
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

Разбира се, че са фалшиви приятелю .И 2та профила бяха баннати за по 2 месеца и преди 5 дена им свърши бана, а след такъв бан фейсбук не прави проблеми с постовете(каквито и да са те). Продал съм десетки такива профили и хората, които ги изкупуват знаят за какво става въпрос.

Глупости на търкалета говориш :lol: Давайте колеги, яко спам, за да ви банне ФБ профилите за по 2 месеца и след това ще се наслаждавате на вечна абсолютна имунизация срещу бан, па , ако ще и по 1000 репорта на ден да имат те :lol:
ФБ прави каквото и когато си поиска и напоследък все по-често засича някак фейк профилите, даже и нищо да не се поства от тях, и ги заключва и няма такова нещо като "Профилите са абсолютно "имунизирани" срещу бан.". ДА отбележа, че аз визирам не бан, а заключване на профила и отключването му е възможно само след разпознаване на снимки от приятелски профили или документ за самоличност!
Пак те съветвам да си редактираш обявата, много повече успех ще имаш, ако тя съдържа истини, а не смехотворни и неверни, подвеждащи неразбиращите, твърдения :)
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

Какво ме интересува ти какво мислиш, важното е че съм изкарал пари с тях и предоставям същата възможност на бъдещия им притежател. Важни са приходите. Хората избират да ти повярват или не, аз не карам никого да ги купи. Разбира се, че има възможност да се банне един профил при неправилно използване, но за това вече аз не съм виновен. Щом аз съм изкарал тези пари, всеки може да го направи.
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

Какво ме интересува ти какво мислиш, важното е че съм изкарал пари с тях и предоставям същата възможност на бъдещия им притежател. Важни са приходите. Хората избират да ти повярват или не, аз не карам никого да ги купи. Разбира се, че има възможност да се банне един профил при неправилно използване, но за това вече аз не съм виновен. Щом аз съм изкарал тези пари, всеки може да го направи.

И мен не ме интересува какво мислиш ти ;) Повтарям, че един фейк профил може да засечен и баннат или заключен, даже и да не се поства от него нищо!
А защо ли почна да си противоречиш ужасно и май и не се усещаш даже? :D Я да сравним две твои изказвания тук:
В първото си мнение гръмко заявяваш, че "Профилите са абсолютно "имунизирани" срещу бан", после се опитваш да аргументираш това с:
И 2та профила бяха баннати за по 2 месеца и преди 5 дена им свърши бана, а след такъв бан фейсбук не прави проблеми с постовете(каквито и да са те).
а сега заявяваш нещо напълно противоречащо:
Разбира се, че има възможност да се банне един профил при неправилно използване, но за това вече аз не съм виновен.
Е?? Кое от двете ти твърдения последно е вярното?? :lol:
И да, важното е да ти повярват хората и за това се опитваш да ги подведеш със смехотворните си и неверни твърдения! За това и си изказвам и моето мнение и нека хората да решат сами на кого да повярват ;)
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

Прати ми линк на ЛС да ги видя !
Мерси !
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

Прати ми линк на ЛС да ги видя !
Мерси !
Не ти ли омръзна? Оспами всичко наред
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

Изпрaту ми дa видя профилите, които продaвaш... тaкa с прикaзки нямa дa стaне. Aко ми хaресaт ги купувaм и след товa коментирaм :)
 
От: Продавам 2 женски Facebook профила ефтино.

И аз искам инфо на ЛС. Дори мисля, че вече съм взимал от теб, колега.
 

Горе