Продава се: Продавам 3000+ уникални статии на български

Ivo94

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Продават се над 3 хиляди уникални статии на български. Не са публикувани до сега никъде. Останали са излишни от много проекти през годините. Тематики всякакви, думи 150-1300. Пишете на ЛС при интерес. Цена 0.90 лв на 100 думи. Плащане само предварително с Paypal, банков превод, пощенски запис, Еконт или каквито и да било транзакции приемливи за вас. Проверяват се отново с Адвего Плагиатус преди да се предадат на купувача.
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Здравей колега интересуваме дали има статии за туризма в България? За минерални извори и води? За балнеология за масажи , спа процедури?
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Ще пиша малко по-късно на всички (писали и на ЛС), защото съм доста зает в момента
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Напиши поне малко от кои категории са.
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Ако имаш на образователна тематика, драсни заглавията, да те отърва.

Поздрави.
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Колега не се заяждам ама да не ги пишеш в момента?
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Това не го разбрах - вие ли продавате статиите или аз съм с грешка. Както и да е - аз нямам съобщение

вероятно е пуснал на автора на темата
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

На автора на темата пуснах съобщение ,да си го прочете
Извинявам се за двусмислието
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Извинявам се и моля за малко търпение от страна на всички, които са ми писали. Всички статии са в различни папки и ми отнема време да ги систематизирам и категоризирам. В момента имам клиент, който иска да купи доста от всички тях, така че когато приключа с него и се види какви остават ще пиша на всички заинтересовани. Благодаря за вниманието и разбирането от ваша страна :)
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Ще пиша малко по-късно на всички (писали и на ЛС), защото съм доста зает в момента
Колко малко колега?Доста не сериозна обява.
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

за почистване или за управление на имоти?
За недвижими имоти също става:)
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

Колко малко колега?Доста не сериозна обява.
Ако ти изглежда несериозен поста просто го подмини. Обяснил съм за какво иде реч. Статии в твоята ниша нямам, ето отговорих ти, можеш да спиш спокойно ;)
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

На мен отговори ами на другите попитали?:?:
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

На мен отговори ами на другите попитали?:?:

Пиши в друга тема вече ако нямаш какво да правиш, разговора с теб е приключен :)
 
От: Продавам 3000+ уникални статии на български

За всички статии какви пари ще искаш?
 

Горе