Продавам 4Web-BG.Com

visi0n

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Привет,
продавам 4Web-BG.Com.

Искам да оточня че продавам всичко без хостинга.
Домейна е с PR 2 и изтича на 22 Ноември 2008

Бях си намерил човек, който да го купи за 300 лв, но незнам защо изведнъж спря да пише. Цената я свалям на 250 лв, защото ми трябват парички сега.

Преди да представя сайта искам да кажа че дизайна и кода на сайта са писани лично от мен!

Сайта се състои от няколко части, който може да си командвате от админ панела:
Темплейти с модул и за платени темплейти, Скриптове, Новини, Приятели/линкове/банери.

Сайта може да разгледате от: www.4Web-BG.Com
Админ панела може да разгледате от: www.4Web-BG.Com/Admin - парола: 4web

ЗАБЕЛЕЖКА:
Махнал съм всички линкове за изтриване на всички и бутоните за редактиране, защото да не станат големи мазаници.


Очаквам наистина сериозни предложения.

Контакт с мен:
Email: [email protected]
Skype: gainward_5
GSM: 0883 529 145
 
От: Продавам 4Web-BG.Com

Gotovski, престани вече да се правиш на циганин!!!
Или ти май не се правиш, без това Не пишеш на Български Добре.
Остави на хората цените и сайтовете. По-зле от албанец си!

Трябва да има опция, потребителя да забранява да му се отговоря на постинга! Така ще се филтрират повечето "A sajta ti nestava skapan e grozen puk i indiicite go davat twq\ samoza 10 dolyra"
 
Последно редактирано:
От: Продавам 4Web-BG.Com

Gotovski, престани вече да се правиш на циганин!!!
Или ти май не се правиш, без това Не пишеш на Български Добре.
Остави на хората цените и сайтовете. По-зле от албанец си!

Трябва да има опция, потребителя да забранява да му се отговоря на постинга! Така ще се филтрират повечето "A sajta ti nestava skapan e grozen puk i indiicite go davat twq\ samoza 10 dolyra"

phuuu pisnami ot takiva kat vas we bah ti tapanarite i kompleksarite ste ( ne kazvam sichki ) ti radev da ne si ot na agneto gaza ? a otg de ...

P.S nishto ne spora i ne se pravq prosto mi pisna tyka da stava poredniat spam ima qve nekoi prodade neshto na kasmet ili ne...
 
От: От: Продавам 4Web-BG.Com

phuuu pisnami ot takiva kat vas we bah ti tapanarite i kompleksarite ste ( ne kazvam sichki ) ti radev da ne si ot na agneto gaza ? a otg de ...

P.S nishto ne spora i ne se pravq prosto mi pisna tyka da stava poredniat spam ima qve nekoi prodade neshto na kasmet ili ne...

Ами като не се правиш, ко си затормозил момчето, туй не струвало, еди какво си, или купуваш или не, като не ти харесва цената и нямаш намерение да купуваш, по добре не прави коментари. Ей на това се казва БЕЗМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ. Няма да се научите, мамка му. А и за латиницата, аз си пиша на кирилица, както пиша и на латиница, инсталирай си фонетиката и няма да имаш проблеми, или използвай този сайт - КЛИК .

ПП: Извинявам се за оффтопика и че не съм дал мнение, свързано с темата, ама се натварих.
 
От: Продавам 4Web-BG.Com

Божеее, ти и моредатор искаше да ставаш , мани мани. Горко ни ако беше станал. Дадох ти сайт за кирилицата, пак са правиш на голяма работа, другите как могат да пишат на кирилица , а ти не. А и в темата, пак се правиш на отворко. Мисля че модераторите трябва да предприемат някакви действия спрямо такива "отворени" потребители като тоз.
 
От: Продавам 4Web-BG.Com

айде по-спокойно всички ... KoMaHgOc какво ти е виновна кирилицата като иска така да пише който иска да не чете никой не го кара на сила..
А сайта ака беше с над 100 темплейта може и да струва 200 лв.. иначе сайта ми прилича на онези дето са за флаш игрите а какво значение има дали от индиец купуваш сайта или от българин немога да разбера важно е какво купуваш а не от кой купуваш...
Piece!
 
От: Продавам 4Web-BG.Com

айде по-спокойно всички ... KoMaHgOc какво ти е виновна кирилицата като иска така да пише който иска да не чете никой не го кара на сила..
А сайта ака беше с над 100 темплейта може и да струва 200 лв.. иначе сайта ми прилича на онези дето са за флаш игрите а какво значение има дали от индиец купуваш сайта или от българин немога да разбера важно е какво купуваш а не от кой купуваш...
Piece!

Sobieski mersi che edin me podkrepi ;) !
 
От: Продавам 4Web-BG.Com

няма проблем но просто не разбирам защо те критикуват.. за кирилицата за тва че пишеш ... даже и отрицателен фийдбек са ми дали ..
 

Горе