Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

svetco

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам:

- Templates-bulgaria.com - Сайт за темплейти, генериращ печалби главно от SMS-и. В момента има около
200 темплейта, но го давам със архив от 40GB с темплейта, които трябва да бъдат категоризирани
и вкарани в сайта. Сайта не генерира много посещения, но след като му се направи СЕО може да "избие рибата":)


- Към него давам templates.start.bg в който безплатно можете да си правите реклама.

- Forum-Games.Com - Форум за игри.

- Lovuvam.com, forum.lovuvam.com - Форума е готов, но не му е правено СЕО, а сайта е на етап "предзавършване"
и има 212 страници. Сайта наистина е великолепен.

- SvetCo.Net - сайт за имоти, в момента има около 500 активни обяви, след СЕО може да се постигнат минимум 2000 посещения на ден.

- Mu.SvetCo.Net - За момента е генерирал около 2000лв. приходи (от смс-и). Средната стойност от СМС-и е 426лв/месец. Статистиката може да се потвърди от
wisdom.bg - при поискване.

- 24muonline.com - Доходност от СМС-и, средно по 7,3 СМС-а на ден, на стойност 2лв, от които чисти приходи са 0.85ст/СМС. Играта е на 1 месец и се очаква главоломно покачване на приходите.

- Drugs-bg.com

- Lesson2me.com

- stdsoft.com

- molycar.com

- И още 79 домейта, някои от които са с много търсени имена: bulgarian-store.com..

Всичко е на цена 9 000 ЛВ, като в цената влизат 2 невероятни сървъра с характеристики задоволяващи днешното потребление. Приходите от Всички сайтове и игри възлизат на 730 лв/месец. Приблизителната цена на 2-та сървъра + всичкия допълнителен хардуер, UPS-ите е около 1900лв.
И ако трябва да следим правилото (бизнес се продава за: приходите от последните 12 месеца х 3 следва
, че инвестицията ше ви се върне за по-малко от 2 години. Сделката е "повече от апетитна".



За контакти:

Светослав Матеев
0898 61 97 60

* Всички цифри писани в обявата са доказуеми и при интерес могат да бъдат дадени пароли за достъп.

*Получавате и портфолиото на STDfoft.Com, от което всяка дизайнерска фирма може да се възползва.
Наши големи проекти са: solar.sts.bg и soft.sts.bg, както и много други.
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Здравей, да те посъветвам да дадеш повече информация за нещата, които продаваш - ще улесниш и себе си и потенциалните клиенти.

Правилото ти за продаването на бизнес е малко... погледнато от страната на продавача :)

А тъкмо си ми паднал и да те попитам защо има банер за валидация по xhtml на solar.sts.bg след като има 167 грешки.

Поздрави, Александър
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

А тъкмо си ми паднал и да те попитам защо има банер за валидация по xhtml на solar.sts.bg след като има 167 грешки.

Щото иска да има банерче не е ли достатъчно?
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

За мен не е!
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Ами вземи получи нервна криза или направи черна магия на някого.
Или просто спри да сереш в хорските оферти. Или просто може да се гътнеш. Живота предоставя безброй възможности, а тая да плюеш в офертите, е най-дебилната.

С тва "За мен не е!" направо изкърти всички мивки в общинската тоалетна, честно
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

а ся видях, че си 86 набор. простено ти е

Оффтопик: Я да не обиждаш модел 86, че ще се засегна. Не му е простено
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Грешен пост
едитед.
 
Последно редактирано:
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

бля бля бля...като гледам къв офтопик напраскахте...срамота
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Това за правилото е глупост. Аз навремето си продадох бизнеса (2005, два домейна, софтуеъра коййто писах и е работил последната година, и всичи сорсове и права - всичко $6000), и където и да търсих, офертите се правиха като се вземат приходите за последната година. Така е честно, понеже както знаете нещатата се променят всяка година, и примерно ако някой сайт е правил едни пари през 2006-та, то едва ли ще ги прави същите през 2008-ма. Аз бих се радвал да бих успял да продм работата за двойно повече, но след три месеца чакане някой да го купи, накрая послушах съветите и препоръките и свалих цената да е равна на годишната печалба (печалба, не оборот).
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

@radev кой спами темата ? Аз имам въпрос към продавача свързан с обявата.
На твоя въпрос към мен не му хващам основанието...
Защо ли си мисля, че си някакъв устат злобен многознайко... но няма значение - проблемите все пак са си твои за щастие...
А и не се притеснявай да ръсиш умнотиите си навсякаде - кой знае, може би си следващия А.А.

Поздрави, Александър
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Дете сладко, не аз писах че темата е наспамена

Добре е да си отваряш очите повече. Ще ти е полезно в живота като пораснеш.

:wink:


@radev кой спами темата ? Аз имам въпрос към продавача свързан с обявата.
На твоя въпрос към мен не му хващам основанието...
Защо ли си мисля, че си някакъв устат злобен многознайко... но няма значение - проблемите все пак са си твои за щастие...
А и не се притеснявай да ръсиш умнотиите си навсякаде - кой знае, може би си следващия А.А.

Поздрави, Александър
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Що се дразните не мога да разбера, ако искате да си мерите пишките правете си ги в кенефа за да не стане някоя беля.. :p :p :p

А и не е офтопик а е направо спам, ей като туй моето :p :p
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Като гледам само 2-3 от тези сайтове са разработени и едва ли биха избили инвестицията. Ако смъкниш цената на 2-3 хиляди тогава би си намерил копувач. Пък и едва ли някой би искал всичко на куп. Продай ги отделно!
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

@radev кой спами темата ? Аз имам въпрос към продавача свързан с обявата.
На твоя въпрос към мен не му хващам основанието...
Защо ли си мисля, че си някакъв устат злобен многознайко... но няма значение - проблемите все пак са си твои за щастие...
А и не се притеснявай да ръсиш умнотиите си навсякаде - кой знае, може би си следващия А.А.

Поздрави, Александър
Аз не видях смислен въпрос към продавача. Видях критика и даване на "съвети". И като те гледам ти си по-голям многознайко от не го след като все даваш акъл.
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Това за правилото е глупост. Аз навремето си продадох бизнеса (2005, два домейна, софтуеъра коййто писах и е работил последната година, и всичи сорсове и права - всичко $6000), и където и да търсих, офертите се правиха като се вземат приходите за последната година. Така е честно, понеже както знаете нещатата се променят всяка година, и примерно ако някой сайт е правил едни пари през 2006-та, то едва ли ще ги прави същите през 2008-ма. Аз бих се радвал да бих успял да продм работата за двойно повече, но след три месеца чакане някой да го купи, накрая послушах съветите и препоръките и свалих цената да е равна на годишната печалба (печалба, не оборот).

Какво искаш да кажеш, че тоя не иска много пари ли ?
 
От: От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Какво искаш да кажеш, че тоя не иска много пари ли ?

Искам да кажа, че предложената цена е завишена. Както писах, в моя случай беше печалбата за последните 12 месеца. В този случай е последните 12 месеца х 3, или 9000. Ако наистина е така, за мен истинската цена ще гравитира около 3000 лв.
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

Продавам www.money.com
нямам никва печалба за последните 50 месеца. Седи си паркиран.
Колко е за тебе "истинската цена"
0 x 50 x 0 лв = 0 лв ?
 
От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

по-лесно ще е да ги продадеш на части.
Може да споделиш списъка с домейни. Аз бих си купил някой ако ми хареса
 
От: От: Продавам 6 сайта + 70-тина домейна, 9 000 Bgn

по-лесно ще е да ги продадеш на части.
Може да споделиш списъка с домейни. Аз бих си купил някой ако ми хареса

Подкрепям :)
 

Горе