Продава се: Продавам Adsense акаунт

От: Продавам Adsense акаунт

После може да има проблем жена ти да си направи нов акаунт. А може и да няма. Не знам дали засича подобни неща системата им, но съм чел за случаи когато отказва да регистрира нов акаунт на същия адрес.

Ако фирмата ви се намира на същия адрес, където има друга фирма, която има AdSense акаунт може да ви откажат регистрация на новия акаунт. За физически лица може би пак има нещо подобно.

Ако смятате в бъдеще да ползвате AdSense не си продавайте акаунтите.
 
От: Продавам Adsense акаунт

После може да има проблем жена ти да си направи нов акаунт. А може и да няма. Не знам дали засича подобни неща системата им, но съм чел за случаи когато отказва да регистрира нов акаунт на същия адрес.

Ако фирмата ви се намира на същия адрес, където има друга фирма, която има AdSense акаунт може да ви откажат регистрация на новия акаунт. За физически лица може би пак има нещо подобно.

Ако смятате в бъдеще да ползвате AdSense не си продавайте акаунтите.

Аз пък знам за такива реални случаи, и то не един... отказват акаунти на един и същ адрес.
 
От: Продавам Adsense акаунт

Привет, аз купих първия ти акаунт от теб за 250 лв., който беше на 3 години, ако не ме лъже паметта.
Ти искаш акаунт създаден на 3/4 месеца и верифициран с пин на 03.02.2016 да го продадеш за 200-250 лв.
Аз закупих акаунт, който е на 8 години за 200 лв. и човек може да го потвърди веднага. Вярно е, че за всичко си има цена и купувачи.
Както ти казах преди седмица, аз давам 50 лв. за новосъздадени акаунти. На теб ще дам 100, защото съм купил 1 акаунт от теб, но 200 няма как да ти дам, прекалено алчно е... ;)
Ако си навит пиши. Надявам се да не съм те засегнал с нещо!
 
От: Продавам Adsense акаунт

Привет, да точно така беше само, че акаунта който купи от мен не беше на 3 години, а на 3 месеца
Даже отначало беше ми предложил 300 лв но после се разбрахме за 250.
Прав си 200 лв наистина не са малко пари но преди 2 месеца имаше хора който бяха съгласни да дадат и 250. Понеже ти редовно купуваш акаунти и затова реших да го продавам на теб.
Аз не бързам нямам нужда от пари за сега ако излезе купувач тогава ще го продам ако не здраве да е ;)
 
От: От: Продавам Adsense акаунт

Привет, да точно така беше само, че акаунта който купи от мен не беше на 3 години, а на 3 месеца
Даже отначало беше ми предложил 300 лв но после се разбрахме за 250.
Прав си 200 лв наистина не са малко пари но преди 2 месеца имаше хора който бяха съгласни да дадат и 250. Понеже ти редовно купуваш акаунти и затова реших да го продавам на теб.
Аз не бързам нямам нужда от пари за сега ако излезе купувач тогава ще го продам ако не здраве да е ;)

Ако го купя а имам ban преди години заради "доброжелателни съдружници" значи ли, че и този ще "отлети" :) Има ли начин да си го направя на мое име, но да не го накажат?
 
От: От: Продавам Adsense акаунт

Ако го купя а имам ban преди години заради "доброжелателни съдружници" значи ли, че и този ще "отлети" :) Има ли начин да си го направя на мое име, но да не го накажат?

Да, сменяш си имената те от адсенс са те забравили мнооого отдавна. А ако не е било толкова отдавна може айпито да си смениш и си пушка. Казвам го от личен опит.
 

Горе